Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2015-11-11 21:35:12

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

This Week in SDW #1

Jesteśmy w studiu SDW, gdzie przy okrągłym stole zasiedli gospodarz programu Matti Silainen i jego dwóch gości: Bob Sapp i Eric Bischoff! To oznacza, że czas na pierwsze, historyczne wydanie This Week In SDW!



Matti Silainen: Witam państwa, z tej strony Matti Silainen i wraz z moimi gośćmi, zapraszam na podsumowanie tygodnia w Strefie Dobrego Wrestlingu. Jest dziś ze mną Eric Bischoff oraz komentator SDW Burn…

Bob Sapp: …former IWGP Heavyweight Champion, MMA Fighter, Kickboxing Fighter, Footballer & Actor, Bob "The Beast" Sapp jest w budynku!

Eric Bischoff: Przyjąłem ofertę przyjścia do studia i wystąpienia tutaj, tylko dlatego, ponieważ mam nadzieję, że zostaną tu poruszone ważne kwestie i nie będzie to zmarnowana godzina!

Matti Silainen: Nie martw się Eric, to zdecydowanie będzie show wysokich lotów, ponieważ działo się sporo w tym tygodniu w SDW. Mieliśmy galę SDW w MOSiR Arenie w Łodzi, oraz pierwszą galę PPV po powrocie federacji, w tym samym mieście… Atlas Arena i The Longest Day! Wyłoniliśmy pierwszych mistrzów, a w Main Evencie zobaczyliśmy potężną, godzinną batalię w IronMan Matchu pomiędzy Einarem Hallvardem i Jokerem! To wszystko sobie w dzisiejszym programie omówimy, jednak zacznijmy od wspomnianego Burn, bo tam również było co oglądać.

Bob Sapp: Burn #5 z największą walką wieczoru w historii tej tygodniówki. 6-Man Tag Team Match! Einar Hallvard, The Witcher & Ralf vs. Kevin Owens, Dan Dowson & Joker.

Matti Silainen: To było potężne starcie, trwało niemal pół godziny i było ważnym punktem do podbudowania się zwycięskiej drużyny przed PPV.

Eric Bischoff: Ze swojej strony dodam, że Dan podchodził do tego starcia jako do rozgrzewki przed walką z Nickiem Jeffersem. Nie zamierzaliśmy wykładać wszystkich sił na Burn, wiedząc że za kilka dni czeka nas coś ważniejszego. To że inni dali z siebie wszystko, ich sprawa. My podeszliśmy z rozsądkiem do tego starcia, by móc skupić się na PPV.

Bob Sapp: I jaki był wynik starcia Dana Dowsona na PPV? Musiałeś ingerować w starcie.

Eric Bischoff: Zrobiłem to, co uważałem za słuszne! Poza tym, Jeffers zaatakował mnie podczas tego starcia, byłem w tym przypadku ofiarą!

Matti Silainen: Spokojnie panowie. Co do 6-Man Tag Team Matchu, była to wyśmienita walka, zwyciężyli Joker, Dowson & Owens. Ten ostatni przypiął rywala i załatwił swojej drużynie zwycięstwo.

Bob Sapp: Skoro już jesteśmy przy Owensie, imponuje mi. Zresztą nie tylko mi. Fani SDW również są pod jego wrażeniem. Wcześniej na Burn #5 Owens i Ralf starli się na słowa w ringu i według SDW Universe, lepiej wyszedł Kevin w tej potyczce. Oto kilka komentarzy:


„Kevin Owens - Nie ukrywam, że jest to jedna z moich ulubionych postaci w SDW od samego początku. Jestem pod wrażeniem prom tego zawodnika i czuję w nim tego niszczycielskiego skurwysyna.”

„Obaj panowie pokazali dobry poziom, ale po raz kolejny Owens wypadł lepiej.”




Matti Silainen: Są też negatywne głosy na Kevina. Oto jeden z przykładów:


„Tłumaczenie Owensa jak dla mnie średnie, dobrze, że Regal zarządził pojedynek.”




Eric Bischoff: Nie można mu jednak odmówić tego, że jest skuteczny. Pięć zwycięstw, zero porażek. Osoba która go pokona będzie mogła zapisać sobie w CV znaczące osiągnięcie, bo Kevina pokonać jest niełatwo, jest na fali wznoszącej.

Bob Sapp: Jasne, Kevin wygrywa… fani doceniają jego prace ale ma też sporo szczęścia. Gdyby nie Joker, zapewne przegrałby z Einarem Hallvardem, gdyby nie Danny, zapewne poddałby się w walce na PPV.

Matti Silainen: Mimo wszystko, jest to twardy zawodnik. Jak wiecie miałem okazje stanąć z nim w ringu na Burn #2. Jeżeli dalej tak będzie pracował, ma szanse na osiągnięcie czegoś w SDW. Dziś również w This Week wyemitowany zostanie wywiad z Kevinem Owensem, który przeprowadziłem po jego walce z Ralfem. Nie możecie przegapić.

Bob Sapp: Ostatnim wydarzeniem z Burn #5 na który chcemy zwrócić uwagę, w końcu mamy jeszcze do omówienia PPV a czas antenowy jest dość drogi, jest starcie Jokera z Einarem Hallvardem przed ich walką na Longest Day.

Matti Silainen: Czuć między nimi chemie, widać było że obu zależy na zdobyciu tytułu Global. To już nie były przelewki, zarówno Joker jak i Hallvard ciężko pracowali na to, by znaleźć się w walce o ten pas a swoją formą udowadniają że na to zasłgują.

Eric Bischoff: Formą? Jaką formą? Joker i Hallvard są przereklamowani, ponieśli porażki na drodze do PPV i mają dalej prawo nazywać się pretendentami do pasa? Śmiechu warte.

Bob Sapp: Przyszedłeś tu tylko marudzić Eric?

Eric Bischoff: W zasadzie to nie wiem dlaczego tu przyszedłem. Może po prostu zawołacie mnie, jak za godzinę dobrniecie do pojedynku Jeffers vs. Dowson?

Matti Silainen: Spokojnie. Zachowujmy się profesjonalnie. Co do segmentu Hallvard – Joker. Fani zgodni są w tym, że  był to popis umiejętności za mikrofonem zawodników.


„Co do Jokera to w końcu dostałem go w takiej formie, w jakiej chciałem. Dopiero teraz widzę cholernie inteligentnego człowieka, która poprzez swoje gierki wciąga do swojego świata i manipuluje tak, jak chce. Świetna wymiana zdań, Einar dał się zmanipulować, chociaż ostatecznie nie doszło do ataku.”

„Jeśli zaś chodzi o postać Jokera, to naprawdę podoba mi się pierwszy monolog na temat strachu. O ile w poprzednich tygodniach zostawał za Hallvardem, to tutaj jednak wydaje się, że panowie wyszli mniej więcej na równo. […]Tak, jestem większym fanem Hallvarda, niż Jokera, ale tutaj akurat ocenię ich na remis.”




Bob Sapp: Podsumowując, było to naprawdę dobre zakończenie ich drogi do walki o pas Global. Joker i Hallvard są na właściwym miejscu!

Matti Silainen: To tyle w pierwszej części This Week In SDW! Wracamy po przerwie. Tam omówimy PPV The Longest Day, zobaczymy wywiad z Kevinem Owensem i zobaczymy kto zasługuje na miejsce w Top #5 tygodnia! Zostańcie z nami!


<REKLAMY>




Matti Silainen: Witamy po przerwie, wcześniej omówiliśmy Burn #5 ostatnią galę, przed pierwszym po reaktywacji SDW, PPV. Teraz czas omówił samo The Longest Day.

Bob Sapp: Zaczęliśmy od walki Dowson vs. Jeffers. Może teraz Eric coś Cię zainteresuje.

Eric Bischoff: Zanim zaczniecie mnie o coś oskarżać… zostałem zaatakowany przez Jeffersa i to właśnie dlatego zaingerowałem w ten pojedynek. Jak już mówiłem, jestem w tym przypadku ofiarą.

Bob Sapp: To Enzuigiri które otrzymałeś, tak bardzo uszkodziło Ci głowę, że zapomniałeś iż odwracałeś uwagę sędziego i Jeffersa podczas walki?

Eric Bischoff: Po prostu dbam o interesy mojego człowieka!

Matti Silainen: Walka zakończyła się dyskwalifikacją i zwycięstwem Nicka Jeffersa. Taki wynik może nam sugerować, że ten konflikt jeszcze się nie kończy.

Eric Bischoff: O nie, ten „konflikt” zakończył się już w niedzielę. Nie mamy powodu, dla którego mielibyśmy tracić z Danem czas na Jeffersa.

Bob Sapp: A Dan o tym wie? No ale skoro tak sądzisz…

Matti Silainen: Bez kłótni panowie, naprawdę. Kolejnym pojedynkiem był match The Witchera z Jeffem Hardym.

Bob Sapp: Trzeba zwrócić uwagę na to, że Jeff po tym jak przeszedł na ciemną stronę barykady nieźle sobie radzi. Mimo wszystko Wiedźmin walczył już w Main Eventach Burn i okazał się zbyt wielkim wyzwaniem dla Charismatic Enigmy.

Matti Silainen: Mimo tego, Jeff stawiał opór jednak tak jak powiedziałeś, w konsekwencji przegrał.

Eric Bischoff: Jak długo zamierzacie się jeszcze nad tym rozwodzić? Poważnie, mój czas jest cenny a wy się przyglądacie, nic nie znaczącej walce. Jeden wygrał, drugi przegrał. Koniec pieśni.

Bob Sapp: Czy tylko walka Dana była dla Ciebie ważna? Zawodnicy SDW dają z siebie wszystko, więc powinniśmy im coś dać od siebie, mówiąc o każdym wydarzeniu dość dokładnie. Wracając jednak do Jeffa i Witchera. Jak wiemy trafili do League of Titans, więc możliwe że zobaczymy wkrótce ich pojedynek rewanżowy. Szansa dla Jeffa na wyciągnięcie wniosków.

Matti Silainen: Skoro wspomniałeś o LoT. Poza Hardym i Witcherem w tym wielkim wydarzeniu trwającym przez najbliższe gale Burn udział wezmą: Big E, Silas Young, Dan Dowson, Nick Jeffers, Robert Porter oraz Mattiaz Cortez! Ten ostatni zresztą zaatakował mnie jakiś czas temu i to właśnie jest  powodem tego, że siedzę dziś tutaj a nie trenuje przed walką. Mimo wszystko nie narzekam. Macie swojego faworyta w tym zestawieniu ośmiu zawodników?

Eric Bischoff: Faworyta? Ja znam zwycięzcę. To będzie nie kto inny jak Dan Dowson! Wszystko przemawia za nim, począwszy od doświadczenia, skończywszy na słabych rywalach. Nie dorastają mu do pięt.

Bob Sapp: Moim zdaniem, oprócz Dowsona którego nie skreślam, do grona faworytów trzeba zalizyć Nicka Jeffersa oraz Witchera. Nick świetnie sobie radzi po powrocie do SDW, a Witcher tak jak mówiliśmy przed chwilą walczył już w walkach wieczoru Burn i może być groźny. Czarnym koniem może być Cortez którego możliwości przecież jeszcze nie znamy.

Matti Silainen: Kolejnym starciem była walka o pas Extreme. 6-Man Ladder Match który miał wyłonić pierwszego, historycznego mistrza. Faworytów według fanów było dwóch. Brock Lesnar oraz Pentagon Jr. Wygrał ten drugi i to on zgarnął pas.

Bob Sapp: Uważam jednak, że Brock powinien dostać kolejną szanse walki o ten pas, tym razem jeden na jednego. Był naprawdę bliski zwycięstwa, a sam odkąd zawitał do SDW zrobił niewiarygodne postępy.

Matti Silainen: W walce wieczoru Burn #6 zmierzy się on z Ralfem, więc będzie mógł udowodnić ile jest wart.

Eric Bischoff: Tym razem, zrobię to za was. Kolejnym starciem był pojedynek Ralfa z Kevinem Owensem. KO pokonał rywala po interwencji Danny’ego.

Bob Sapp: Świetnie Ci to wyszło. Nie chcesz tego robić częściej?

Eric Bischoff: Zapomnij.

Matti Silainen: Kevin nadal jest niepokonany, o czym wspominaliśmy w pierwszej części programu. Tylko co teraz? Owens skupi się na sobie, czy zostanie wplątany w konflikt Danny’ego i Ralfa? W końcu to on tak naprawdę stał za tym, że w Ralfie obudził się demon który zaatakował Danny’ego.

Bob Sapp: Moim zdaniem to byłoby sprawiedliwe. Danny vs. Owens vs. Ralf? Jestem za! Chciałbym to zobaczyć.

Eric Bischoff: Poważnie? Owens jest półkę wyżej od nich. Jest niepokonany. Perfekcyjny rekord 5-0. Wkrótce będzie legendą SDW, ludzie będą się ustawiać w kolejki o możliwość walki z nim. Nie powinien marnować czasu na Ralfa i Danny’ego.

Matti Silainen: Posłuchajmy więc, co miał do powiedzenia po walce sam zainteresowany. Panie i panowie, mój wywiad po walce na Longest Day z Kevinem Owensem!

Interview with a Star: Kevin Owens



Matti Silainen: Witaj Kevin.

Kevin Owens: Witaj Matti, dobrze wiedzieć, że jeszcze żyjesz po naszej walce.

Matti Silainen: Darujmy sobie te uprzejmości. Przed chwilą wygrałeś walkę z Ralfem, za sprawą interwencji Danny’ego. Wiele osób sądzi, że gdyby nie to, przegrałbyś przez poddanie. Jak to wyglądało z Twojej perspektywy?

Kevin Owens: Gdyby, gdyby, gdyby… możemy sobie tak gdybać do rana. Ważne jest to, co się wydarzyło, a nie to co mogło się wydarzyć. A faktem jest, że Kevin Owens odniósł piąte zwycięstwo, nie ponosząc przy tym żadnej porażki. Pokonałem Ciebie, pokonałem mistrza SDW Einara Hallvarda, teraz pokonałem Ralfa. Udowodniłem swoją wartość.

Matti Silainen: Co zamierzasz zrobić dalej? Skoro jesteś usatysfakcjonowany tym, co się wydarzyło w starciu z Ralfem. Jaki jest Twój plan na przyszłość w tej federacji?

Kevin Owens: Mój cel jest od dnia pierwszego w SDW ten sam. Global Title. Dla mnie żartem jest, że nie znalazłem się w League of Titans. Pan Regal doskonale wie, że jestem lepszy od tamtej ósemki razem wziętej, jednak mimo tego nie jestem w tym turnieju. To są jakieś żarty. Jednak przyjmę to spokojnie. Zrobię to, co robiłem do tej pory… będę pokonywał rywala za rywalem i udowadniał, że najlepszy zawodnik w SDW to nie Einar Hallvard, Joker czy ktokolwiek inny. To Kevin Owens!

Matti Silainen: Teraz czas na kilka pytań od fanów. Pierwsze, jaki jest Twój ulubiony wrestler?

Kevin Owens: Kevin Owens.

Matti Silainen: A ktoś z Twojego dzieciństwa? Ktoś kto wywarł na Ciebie taki wpływ, że postanowiłeś zostać wrestlerem?

Kevin Owens: Kevin Steen.

Matti Silainen: Jaka…

Kevin Owens: Wiesz co, straciłem ochotę na te pytania. Właśnie pokonałem Ralfa i należy mi się odpoczynek. Żegnam skoczku.

Kevin odchodzi zostawiając Silainena samego



Eric Bischoff: Jest pewny siebie, podoba mi się to.

Bob Sapp: Ale czy przypadkiem nie zbyt pewny? W końcu go to zgubi i przegra.

Matti Silainen: Dotarliśmy prawie do końca naszego programu. Została nam do omówienia walka wieczoru oraz Top #5 wrestlerów tygodnia. Zacznijmy więc od walki wieczoru. Niesamowity 60-Minute IronMan Match. Joker vs. Einar Hallvard.

Bob Sapp: Historyczna batalia. Ta walka przejdzie do historii tego biznesu i zapisze się w niej złotymi zgłoskami. Prawdziwa esencja tego czym jest SDW. Światowy produkt. Będę wracał do tego starcia nie raz, jestem pewien.

Eric Bischoff: Zaimponowali mi. Dali z siebie nie sto, nie dwieście, a trzysta procent normy. To było coś wyjątkowego, po raz pierwszy muszę się zgodzić. To była wojna.

Matti Silainen: To jak wiele znaczył dla obu ten tytuł, pokazuje fakt, gdy na minutę przed końcem Hallvard obejmuje prowadzenie. Joker desperacko rzuca się na oponenta, atakuje tylko po to, by znaleźć sposób na zremisowanie tej matchu. Nie udaje się to i Einar wychodzi zwycięsko. Co jednak dalej dla mistrza?

Bob Sapp: Moim zdaniem Joker powinien dostać rewanż. Udowodnił wszystkim jak dobry jest. Powinien dostać szanse raz jeszcze, chociażby dlatego… jaką wolę walki wykazał w tym pojedynku. Należy mu się.

Eric Bischoff: Ja uważam, że Einar powinien szukać nowych wyzwań. Jokera pokonał. Nie raz, był to przecież IronMan Match. Czas na kogoś nowego. Może Dan Dowson?

Bob Sapp: Poważnie?

Eric Bischoff: Tak, poważnie. Dan jest doświadczony i walka Hallvard vs. Dowson o pas by się sprzedała.

Bob Sapp: Ale Einar pokonał już Dowsona na Burn,  w walce o miano pretendenta.

Eric Bischoff: Dan wyciągnął stosowne wnioski.

Matti Silainen: Na tym zakończymy omawianie wydarzeń z PPV i przejdziemy do ostatniego punktu naszego pierwszego wydania This Week. Top #5 tygodnia! Zacznijmy od miejsca piątego!

#5 Danny



Bob Sapp: Obecność tego zawodnika tutaj może dziwić. Ale miał on znaczący wpływ na wynik ważnego starcia na PPV i powrócił po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej atakiem Ralfa. W niedzielę dokonał zemsty. Zobaczymy jak dalej potoczą się jego losy.

#4 Kevin Owens



Eric Bischoff: Na Burn doprowadził do zwycięstwa jego drużyny, a na Longest Day rozprawił się z Ralfem. Nadal jest niepokonany i utrzymuje naprawdę niesamowitą formę. Jestem bardzo ciekawy jego dalszych losów.

#3 Pentagon Jr.



Matti Silainen: Nasz nowy mistrz SDW Extreme! Pokonał pięciu innych rywali w Ladder Matchu i prezentuje naprawdę solidną formę. Nie jest jeszcze zaliczany do czołówki, ale tym jak pracuje na swoje nazwisko może sobie takie miejsce w top zawodników SDW zagwarantować bardzo szybko.

#2 Joker



Matti Silainen: Przegrał walkę wieczoru na PPV, nie zdobył głównego pasa federacji, jednak chcielibyśmy nagrodzić go za całokształt jego pracy. Niesamowita walka z Hallvardem, niesamowita postać sama w sobie, zabrakło niewiele by został mistrzem, jednak mamy wrażenie, że prędzej czy później nim zostanie.

#1 Einar Hallvard



Bob Sapp: Kto inny miałby zamykać Top #5 jak nie nowy mistrz SDW Global, Einar Hallvard? Najwyraźniej w końcu wypełnił swoją misję i został mistrzem. Śmiało można go nazwać legendą SDW, wcześniej był Hardcore Championem, teraz sięga po najważniejszy pas federacji. Rywale muszą się go obawiać, od teraz jest twarzą federacji. Jednak musi też uważać… kto na świeczniku ten pod ostrzałem. Kogo? Zapewne wkrótce się przekonamy.

Matti Silainen: To by było na tyle, jeżeli chodzi o dzisiejsze wydanie This Week. Żegnają się z państwem i zapraszają na następny tydzień Matti Silainen, Bob „The Beast Sapp oraz Eric Bischoff. Dziękujemy SDW Universe, dobranoc.



Ogłoszenie parafialne: Dałem wywiad z Owensem, ponieważ na pomysł z wywiadami wpadłem w trakcie pisania. Do następnego „numeru” możecie zgłaszać już swoje postacie i wtedy przeprowadzimy taki krótki wywiad na potrzeby programu. Może np. dotyczyć ciekawostek o waszej postaci. W każdym razie wywiady mają być stałym punktem. Poza tym mam nadzieję, że taka forma „topki” wam przypadnie do gustu. Starałem się, ale rady i konstruktywna krytyka się przyda.

Ostatnio edytowany przez ShowOff (2015-11-12 13:01:12)


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#2 2015-11-11 21:46:16

Dziki Jacek

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-11-01
Posty: 16
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jack Wild
Ulubiony wrestler: The Rock

Re: This Week in SDW #1

To jest świetne! Widać, że zostało w to włożone sporo pracy i naprawdę nie była to praca na marne. Specjalnie długiego komenatarza nie będę pisał, no bo po co komentować komentarze do gali? XD Powiem tylko, że chciałbym czytać takie podsumowanie co tydzień. Można sobie elegancko wszystko przypomnieć. Do tego fajny pomysł z wywiadami i top 5. Propsy.

Offline

 

#3 2015-11-12 15:20:43

Mist

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 72
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge, AJ Styles
Ulubiony Tag Team/Stajnia: E&C, Hardyz, Fortune
Ulubiona federacja: WWE, TNA

Re: This Week in SDW #1

Dobra aby Show nie załamał się To ja skomentuję.

Na start gospodarz programu ciekawie wybrany. Szkoda, że Silainen nie został zawodnikiem, ale jako gospodarz programu sprawdza się bardzo dobrze. Sam dobór uczestników też jest na plus - skurwiel Bischoff, Sapp jeden z komentatorów uzupełniają kolorystycznie to show i nie myliłem się. Rewind po Burn przed The Longest Day też na plus, ciekawie odwzorowany fakt, że Eric jest managerem Dana i go nieco "usprawiedliwia", co powoduje, że na pewno to wszystko będzie dobrze odwzorowane. Wplątanie Owensa i wywiad z nim też na zdecydowany plus, gdyż ta postać może imponować nie tylko pod względem prowadzenia, ale również i pod względem swojego streaku. Jedyna jak na razie z tego co wiem postać, która występuje od dłuższego czasu i jest niepokonana w ringu. Do tego SHow muszę powiedzieć żę ciekawie są wplątane wypowiedzi fanów odnośnie niektórych zawodników. Naprawdę wygląda to fajnie, realnie i co za tym idzie, mogę sobie wyobrazić to, jak są pokazywane np wpisy z forów, twitta i innych mediów. Co dalej, omówienie PPV wyszło równie idealnie, co oznacza, że te This Week bardzo mi się podobało. Widać różnicę w charakterach każdego z komentatorów, co powoduje, że nie brzmią mdle, a wyczuwać charyzmę, a co za tym idzie wciąga to bardoz mocno. Show nie demotywuj się, ponieważ ta praca wyszła ci dobrze. Może zrobisz taki sam warunek jak ja z newsami?


http://media.tumblr.com/tumblr_m5dryrMUUt1rqmypj.gif

The Priest streak

2W 0D 2L

Offline

 

#4 2015-11-13 15:18:27

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: This Week in SDW #1

Nie wiem, w jaki sposób można się tutaj bardziej rozpisywać. Powiem, co mi się w tym podoba. Po pierwsze, fajnie ujrzeć jakieś fragmenty komentarzy do gal, które są jakby wyznacznikiem popularności postaci w SDW Universe, którym jesteśmy my. Podoba mi się wykorzystanie Silainena w tym programie, skoro on już nie będzie walczył, to nie ma sensu upychać kolejnego NPC z szerokiego świata wrestlingu. Bischoff? Jak dla mnie może być, chociaż ciekawie byłoby też, gdyby pojawił się np. Heyman. Ładnie go tam Bob beształ, podoba mi się. "Ten ostatni zresztą zaatakował mnie jakiś czas temu i to właśnie jest powodem tego, że siedzę dziś tutaj a nie trenuje przed walką. Mimo wszystko nie narzekam" przejął się w chujec tym, że inny typ zaprzepaścił jego szansę na karierę wrestlingową. Bischoff momentami wpierdala się na siłę i dziwnie to wygląda z jego strony. Brakuje też nieco płynności przy omawianiu kolejnych pojedynków, takie nagłe przeskoki się pojawiają. Na koniec Top 5. Po pierwsze - gdzie jest Witcher? Gdzie jest Jeffers? Zwycięzcy walk na PPV i nie ma ich w zestawieniu? Piąte miejsce Danny'ego nawet nie może, a musi dziwić, podobnie zresztą jak druga lokata Jokera. O ile tego drugiego można jeszcze umieścić na piątym, to wg mnie Danny nie powinien się tutaj znaleźć. Owens na czwartym, Pentagon na trzecim. OK, tutaj jest w miarę dobrze, ale ja podciągnąłbym Meksykanina o jedno oczko do góry. Hallvard zwycięzcą i to nie podlega żadnej dyskusji. Dobrze, że nie ma zdjęć, w końcu to relacja ze studia, tutaj ewentualnie można przy ringname'ach wrestlerów dodać odnośniki do ich zdjęć, żeby wyglądało to ciekawie, a jednocześnie profesjonalnie. Wywiad z Owensem także na plus, dobrze, że się pojawił. Zobaczymy, kto wystąpi za tydzień. A ilością komentarzy się nie przejmuj, bo niedawno wyszło PPV, zaraz potem tygodniówka, w której większość ludzi pomogła, do tego dochodzą newsy i najważniejsze - życie prywatne użytkowników. Myślę, że jeśli komuś zależy, to nadrobi zaległości w komentarzach. I jednak wyszło mi dużo pierdolenia, więc żegnam. This Week namber łan na propsie.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volturi.pun.pl www.realfootbal.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.europe.pun.pl www.habbo.pun.pl