Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Karty
  •  » #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

#1 2015-10-30 17:46:44

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

#5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match*
Robert Porter vs. Johny Turn

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Akira Tozawa vs. Jeff The Killer

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Big E vs. The Miz

Singles Match*
Nick Jeffers vs. Jeff Hardy

6 Man Tag Team Match*
Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens




*Werdykt walki zależny od postu na Backstage/Ringu.

Offline

 

#2 2015-10-30 20:34:06

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match
Robert Porter vs. Johny Turn:
No i na początek mamy walkę openorową, która dosyć jest wyrównana. Faworytem tutaj jest zdecydowanie Zimny, który lepiej seg napisał na gali #4. Co Portera wyszedł niestety mizernie, co go ostatecznie skreślam w punkcie widzenia dopóki nie rozwinie swoich speeche. Ale poczekajmy no jak widzimy, wygrana jest zależna od napisania posta na BS.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young:
Do końca w tej walce nie jestem przekonany jaką ma aktywność Matti no z robiłem sobie przerwę. Ale łatwo nie będzie miał i ma dosyć pod górkę. Ale o co mi chodzi raz no Matti prowadzi face, którego łatwo nie jest prowadzić. Dwa właśnie jego aktywność. Gówną  bolączką tej walki dla Mattieg'o to niestety walka z hellem, co Skipper może to wykorzystać i po cichu myślę , że to odniesie viktorie. Ale nie odbieram zawodnikowi z finlandii szansy niech się wykaże segiem na gali.

Akira Tozawa vs. Jeff The Killer: Tutaj mamy kolejnego zawodnika tym razem z kwitnącej wiśni czyli postać Harris'a. No i drugą też postać Jeff'a Killer'a, który ma dosyć mroczny gimmick coś w stylu Wyatta. Niestety tutaj emocji nie będzie no sam japończyk nie popisał się segiem na gali no był nudny. Więc nie chce mi się wierzyć, że by japończyk wygrał.

Big E vs. The Miz: No i moja postać, która może chyba odnieść pierwsze zwycięstwo w federacji. Tutaj sprawa jest prosta, kto tu wygra no sam Varost został zbanowany. Więc równą się pewną porażką. Może nie mam zawodnika z górnej półki, ale mój zawodnik ma potencjał w gimmicku. Ale to nie znaczy, że usiądę na laurach. Na gali jakoś będem chciał pokazać, ż epotrafie pisac niezłe segmenty, więc na mnie to będzie ważne co tu poprawić, że by było lepiej.

Nick Jeffers vs. Jeff Hardy: Mamy dwie gwiazdy czołowe, które po jakiejś części będą dowodzić na czele federacji. Jak wszyscy wiemy postać Yarexona przeszła niesamowitą zmianę i gimmicku w postaci antychrysta, która moim zdaniem po cichu jest faworytem tej walki. Ale także możemy mieć naprawdę dosyć ekspresową promocję postaci Antychrysta. Wróce do jeszcze Nick'a, którym prowadzi Bless na pewno można zouważyć dosyć obniżającą się pozycję Jeffersa. Jedynym ratunkiem dla Blessa to jakaś interwencja w postaci Witcher'a co może być dobrym promotorem przed ppv.

Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens: Ale ześ dojebał Aigor. Mamy tutaj chyba najlepszy main event w historii SDW!!! Wszyscy tutaj zasłużyli na te wyróżnienie. Walka na pewno skupi wszelką uwagę oraz czytelników. Nie muszę tutaj się wypowiadać jakim poziomem wszyscy tutaj pisali segi lub na BS no to jest beznaczenia no i tka mają poziom odstający od wszystkich. Jak bym miał tutaj wyróżnić chciałbym, że by walka zakończyła się DQ. A wisieńką na torcie jakiś ciekawy brawl.


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#3 2015-10-30 21:24:24

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match*
Robert Porter vs. Johny Turn

Typowa walka na przetarcie dla nowych postaci, nie mówię, że dla nowych graczy bo Haris jest tu od kilku tygodni już jak nie od samej reaktywacji a Zimny był tu adminem na samym początku, jednak nigdy nie miałem okazji czytać jego segmentów. Będę miał dylemat przy ustawianiu typera bo skoro Turn to postać jednego z założycieli forum to powinien ogarniać, ale chyba i tak dam im kursy po 1.5 bo nie wiem czego się spodziewać po Turnie a Porter dał króciutki wywiad na ostatnim Burn z którego wiele się nie dowiedziałem nt.gimmicku i tym podobnych. Nad tym kto wygra mogę tylko dywagować więc się powstrzymam i napiszę tylko, że dobrze że jedna z walk jest taka, właśnie na wybicie się do cotygodniowych występów.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young

W turnieju nie ma walk na BSie więc spojrzę na to pod kątem storyline'u i sytuacji na forum, a sytuacja na forum podpowiada mi...że nie mam pojęcia co dalej z Silainenem, serio, ta walka to chyba największa niewiadoma z tych trzech walk eliminacyjnych. Myślę, że Silas Young przejdzie dalej, ale to intuicja.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Akira Tozawa vs. Jeff The Killer

Dwie postacie Harisa, dla mnie walka typowa na odstawienie Jeffa The Killera. Akira dopiero zadebiutował - powinien wygrać.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Big E vs. The Miz

Kolejna walka o której ciężko napisać cokolwiek w kontekście tego, że Miz nie gra. Jeżeli osti nie planuje zmienić postaci (a mam nadzieję że nie bo dziwnie się czyta kartę w której np.Haris ma 3 postaci w karcie) to wygra Big E. Bookerowi polecam zesquashowanie Miza za olanie SDW, jak Big E go tam zabije i go wyniosą na noszach to będzie fajna promocja dla faceowego mu...afroamerykanina

Singles Match*
Nick Jeffers vs. Jeff Hardy

Ciekawe starcie, myślę, że co-Main Event zasłużony. Nie czytałem jeszcze tak dokładnie czwartego Burn, tylko przeleciałem oczami po poszczególnych segmentach, jednak z tego co widziałem obaj panowie dostaną coś ciekawego na PPv, mam wrażenie że mimo rozstrzygnięcia na BS-ie końcówka tej walki będzie miała jakiś związek z prowadzonymi programami. Stawiam tak 60:40 dla Jeffersa ale Hardy od pierwszego Burn bardzo się poprawił, więc różnie być może.

6 Man Tag Team Match*
Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens

Najciekawsza walka na gali, i nie piszę tego ze względu na swoją postać. Po prostu zostały wrzucone tutaj co najmniej dwa feudy (jeżeli Dowson będzie feudował z Witcherem to wybaczcie, ale ja po BARDZO powierzchownym zapoznaniu się z galą nie widziałem ku temu przesłanek) więc jak przystało na ostatnią galę przed PPv powinien być rozpierdol. O posty na BSie jestem spokojny, myślę że każdy z naszej 6 odda post, no może jedna osoba się objedzie ale ze swojej strony będę się starał żebym to nie był ja (na 95% nie będę to ja ). No i cóż, różnie się ta walka potoczyć może. Myślę, że z Jokerem się równoważymy, Owens z Ralfem raczej też. Dowson ma troche wahania formy (chociaż i tak dostaje oceny nie mniejsze niż te 7-8/10), jak będzie dobry to przeważy Witchera, ale myślę że z tej dwójki też będzie na styk. Fajny Main Event, chciałbym jednak żeby zakończył się czysto a obawiam się, że możecie pójść inną drogą.



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#4 2015-10-30 23:00:44

 Road Dogg

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Skąd: Assholeville
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 61
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff The Killer / Akira Tozawa
Ulubiony wrestler: Road Dogg / The Miz
Ulubiony Tag Team/Stajnia: New Age Outlaws
Ulubiona federacja: WWF

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match*
Robert Porter vs. Johny Turn

Walka na otwarcie gali, no cóż walka jak walka. Znam swój poziom i wiem że dam z siebie 200%. Rywal - Zimny, jego postać jest dosyć interesująca, ciekawie rozpisany gimmick, nieszablonowe akcje, ogólnie interesująca. Co do samego poziomu ciężko mi się wypowiadać, więc nie wskaże tu faworyta.
Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young

Zapoznałem się już ze stylem Skippera i wiem, że jest on prosty, a zarazem przejrzysty. Matti odchodzi więc zwycięzca jest łatwy do wytypowania.
Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Akira Tozawa vs. Jeff The Killer

...


Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Big E vs. The Miz

Po tym jak Miz olał, wygrywa Big E, tyle.
Singles Match*
Nick Jeffers vs. Jeff Hardy

Support do ME zapowiada się niemniej interesująco niż poprzednie walki. Jeff Hardy widać, że posiada określony poziom dzięki czemu będzie konkretnym rywalem dla Nick'a. Zaś drugi z rywali według mnie posiada nieco wyższy poziom  wiec to on powinien zwyciężyć w tej walce.
6 Man Tag Team Match*
Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens

ME gali, po prostu WoW, skład godny PPV. Po kolei, drużyna "dobrych chłopców", świrek który nie ogarnia własnego wnętrza, Alaskański kapłan i Wiedźmin, wygląda to dosyć komicznie, a jednak jest faktem. Poza komicznym wyglądem drużyny warto wspomnieć o ich umiejętnościach, które są na poziomie zasługującym na miejcie w ME. Posty Ralf'a i Einar'a czyta mi się naprawdę przyjemnie widać spore wyćwiczenie i opanowanie gimmicku. Co się tyczy The Witcher'a jego posty również świetne, konkretne i na temat. Team "złych typów" prezentuje się nie mniej okazale, Dan Dowson, Joker i Kevin Owens. Muszę się przyznać, ze nie potrzebnie na początku skreślałem Dowson'a, widać naprawdę jego spore umiejętności na mikrofonie, jednak nie przyglądam się mu dosyć uważnie. Kolejny na liście jest Joker, postać którą śledzę uważnie i jestem pod sporym wrażeniem postów na BS, jak również jego segmentów. Widać tego proroka, psychola, władcę umysłów uchwyconego w jego personie. Ostatnim na liście jest Kevin Owens, którego posty omijam z braku czasu, więc trudno się mi wypowiadać na jego temat. Reasumując, składy wyrównane, jednak sądzą iż zwycięstwo przypadnie drużynie heel'ów. Sam story line prowadzony mistrzowski, wiec liczę na wyjątkowe posty, jak i segmenty w wykonaniu całej szóstki.


Robert Porter


0 /0 /2


▒█▀▀▀█ █▀▄▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀
░▀▀▀▄▄ █░▀░█ █░░█ █▀▄ █▀▀
▒█▄▄▄█ ▀░░░▀ ▀▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀
▒█░░▒█ █▀▀ █▀▀ █▀▀▄
▒█▒█▒█ █▀▀ █▀▀ █░░█
▒█▄▀▄█ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀░
▒█▀▀▀ ▀█░█▀ █▀▀ █▀▀█ █░░█ █▀▀▄ █▀▀█ █░░█   █
▒█▀▀▀ ░█▄█░ █▀▀ █▄▄▀ █▄▄█ █░░█ █▄▄█ █▄▄█   ▀
▒█▄▄▄ ░░▀░░ ▀▀▀ ▀░▀▀ ▄▄▄█ ▀▀▀░ ▀░░▀ ▄▄▄█   ▄


http://img503.imageshack.us/img503/1002/hugmee.gif

Offline

 

#5 2015-10-31 02:46:26

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Czas i na mój komentarz do gali. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy już tylu zawodników, że można nimi ciekawie poukładać kartę i Aigor ma dość dużo schematów do wykorzystania. Zacznijmy od walki otwierającej piąte Burn. Mamy dówjkę debiutujących zawodników, którzy powalczą na bs o zwycięstwo i jest to jak najbardziej dobre rozwiązanie, postawię na postać Zimnego, gdyż jest on bardziej doświadczonym graczem w świecie efedowym i myślę, że pokaże to w swoim poście. Dalej mamy kolejne walki eliminacyjne do tytułu Extreme i będziemy znali już komplet uczestników. Silas Young ostatnio przegrał, Silainen nie miał ostatnio walki, postawię na tego pierwszego choć ciężko wytypować zwycięzcę. Kolejna to partner Jeffersa z zeszłego tygodnia czyli Japończyk oraz Killer, który wydaje mi się, że niezbyt się przyjął i Tozawa prawdopodobnie dopisze sobie 2 zwycięstwo. Big E vs The Miz, wynik jak najbardziej znany, bo Varost porzucił swoją postać, ale mimo to Miz to znany zawodnik który ma poziom i zwycięstwo nad nim da Big E spory krok w przód i coś ala zwycięstwo Lesnara nad Lashleyem z poprzedniej gali więc w samej walce na PPV będzie bardzo ciekawie. Walka z udziałem mojej postaci pozwolę sobie krótko ją ocenić, fajnie to wygląda i zanotowałem niezły skok (2 razy opener teraz Co- ME) zwycięstwo dużo by mi mogło dać, ale wiem, że Yarexon odkąd turnował swojego Hardasa jest chwalony i dobrze że tak zdecydował. Niech wygra lepszy, który bardziej zasługuje. Mamy ME który jest naprawdę mocny, choć jest to jakby połączenie rywalizacji w której Dowson oraz Witcher trochę są "wybici" ale dobre zestawienie. Joker i Hallvard ostatnio polegli, Owens niepokonany i podpromował się, że niedługo będzie stałym bywalcem ME, Ralf jak na teraz Upper Midcard, więc jest ciekawie. Podsumowując prawdopodobnie jest to najmocniejsze zestawienie spośród poprzednich kart, bo mamy zarysowaną hierarchię i wiemy kto na jakim jest poziomie. Mocno obsadzony ME, solidny Co-Me, 2 walki znane, opener walka na bs, jak dla mnie bardzo dobrze choć znamy jeden wynik pewny, to myślę, że to też jest potrzebne do promowania postaci i ostatnia gala przed PPV zapowiada się interesująco.


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 

#6 2015-10-31 08:43:28

mathias136

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Brock Lesnar
Ulubiony wrestler: Brock Lesnar
Ulubiona federacja: WWE

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match*
Robert Porter vs. Johny Turn
Myślę, że skład walki dobrze dopasowany jak na otwarcie gali. Ciężko mi powiedzieć, czego spodziewać się po tych zawdonikach. Liczę, że obaj napiszą posta i będzie to wyrównane starcie.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young
Walka, która wyłoni kolejnego uczestnika Ladder Matchu. Skład wygląda nieźle, chociaż większe szanse daję jednak Silainenowi, który prezentuje całkiem dobry poziom.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Akira Tozawa vs. Jeff The Killer
W tej walce według mnie górą będzie Jeff The Killer, chociaż nie przekreślam szans jego rywala. Mam nadzieję, że walka będzie wyrównana.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Big E vs. The Miz
Skład tej walki wygląda bardzo obiecująco i dlatego liczę na ciekawe i wyrównane starcie. Gdybym miał wskazać swojego faworyta to byłby nim Big E.

Singles Match*
Nick Jeffers vs. Jeff Hardy
Walka bez stawki, ale to nie oznacza, że będzie słaba. Obaj zawodnicy są bardzo aktywni więc na pewno dadzą z siebie wszystko.

6 Man Tag Team Match*
Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens
Wymarzona walka wieczoru. Sześciu zawodników z których każdy jest czołową gwiazdą SDW. Na pewno będą emocje i każdy z nich da z siebie wszystko. Prezentują wysoki poziom i oby tym razem po raz kolejny wznieśli się na wyżyny swoich możliwości.

Ogólnie gala zapowiada się bardzo interesująco. Coraz więcej można powiedzieć o formie każdego zawodnika dzięki czemu można układać coraz lepsze karty. Przykładem tego jest powyższe zestawienie walk. Widzę, że moja postać ma teraz przerwę więc będę mógł spokojnie pooglądać zmagania innych.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2014/09/Brock-Lesnar-Wink.gif

Noc jest ciemna i pełna strachu.
Bestia żywi się tym strachem.


STREAK NA BURN:
2-0-3
STREAK NA PPV:
0-0-1
https://sandpaperblues.files.wordpress.com/2012/05/stannis.gif?w=620

Offline

 

#7 2015-10-31 12:55:29

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Krótki komentarz będzie.

Opener - jeśli Zimny nie odjebie czegoś dziwnego, to powinien bez problemu tę walkę wygrać. Haris będzie się musiał bardzo postarać, jeśli chce mieć tutaj jakieś szanse.

Walki o miejsce w Ladder Matchu - wszystkie wyniki są już znane, nie dziwi brak gwiazdki. Silas, Akira i Big E trafiają do pojedynku o SDW Extreme Championship, aczkolwiek osobiście nie stawiałbym żadnego z nich wśród faworytów do zdobycia tego tytułu.

Hardas vs Jeffers - jedna z ciekawszych walk w tej karcie. Każdy z nich ma tutaj szanse wygrać, ale jeśli o mnie chodzi, to postawiłbym na zawodnika Blessa.

Main Event - widzę że starcie z grubej rury tuż przed PPV. Nie dziwię się, w końcu trzeba zrobić odpowiednią promocję przed samym The Longest Day, a taki pojedynek może to z pewnością zagwarantować. Dziwi mnie tylko obecność Face'a Dowsona w drużynie Heelów. W rosterze powoli proporcje zaczynają się równoważyć, a jak jeszcze Dowson będzie Heelem, to wtedy uzyskamy znowu więcej "tych złych". Nie bardzo chce mi się pisać ten post, ale chyba będę musiał to zrobić, bo nie chcę psuć wyniku mojej drużynie.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#8 2015-11-02 12:49:53

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)

Singles Match*
Robert Porter vs. Johny Turn

Fajnie, że ciągle udaje ci się ustawiać w openerze walki debiutantów, bo dzięki temu każdy z nich ma szansę się pokazać z bardzo dobrej strony już na samym początku. Nie skreślam Portera już na samym początku, ale wiem na jakim poziomie pisze Zimny i to on jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Matti Silainen vs. Silas Young

Pierwsza z walk kwalifikacyjnych. Zdaje mi się, że Matti już tak trochę odchodzi od postaci Silainena i kieruje się bardziej na Cortesa, więc dlatego myślę, że będzie tutaj kolejny atak na Fina ze strony Hiszpana w wyniku czego ciekawy Silas awansuje dalej.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Akira Tozawa vs. Jeff The Killer

Mamy tutaj dwóch zawodników, którzy nie pokazali się jakoś ze specjalnie dobrej strony i obie należą do Road Dogga, a to dobre nie jest, bo user praktycznie może sobie wybrać kto awansuje dalej. Wróć. Widzę, że nie zależy od bs, więc może być tutaj jakąś ciekawą końcówka, ale szkoda, że takie rzeczy są marnowane na średnich zawodników.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Big E vs. The Miz

Tutaj sprawa jasna jest. Brat wrócił i komentuje, a Miz został porzucony przez Varosta także tutaj pewnie zobaczymy dominację ze strony Dużego E.

Singles Match*
Nick Jeffers vs. Jeff Hardy

Moja walka. Co do moich szans nie będę się wypowiadał, bo nie wypada, ale cieszę się, że moja postać stabilnie utrzymuje się w karcie i na dodatek po tym heel turnie dostałem przeciwnika z grubej rury, bo za takiego uważam Blessa.

6 Man Tag Team Match*
Ralf, Einar Hallvard & The Witcher vs. Dan Dowson, Joker & Kevin Owens

Jak na ME przystało mamy bardzo mocny skład. W jednej drużynie mamy samych face'ów i samych heelów, a to dobrze, bo będzie czyste rozstrzygnięcie pojedynku. Na pewno zobaczymy ciekawą walkę na bs, ale jeżeli miałbym już na kogoś postawić to na heelów, bo jest tam Joker i Owens, którzy przeważają szalę zwycięstwa minimalnie, ale może ktoś w tym tygodniu zaskoczy?

Ogólna ocena karty
Jak dla mnie karta ułożona dosyć dobrze. Mógłby wejść tutaj jeszcze jeden singles match, bo mamy szeroki roster, ale nie ma co narzekać, bo ci co nie walczą, a coś znaczą na pewno się pojawią w jakimś segmencie, więc zapowiada nam się kolejne, ciekawe Burn.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 
  • Index
  •  » Karty
  •  » #5 Wednesday Night Burn! - 04.11.2015 (Łódź, MOSiR Arena)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ur-rolnictwo.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl www.drakenmag.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.forum1ko.pun.pl