Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Karty
  •  » #4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)

#1 2015-10-23 17:03:08

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

#4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)

Tag Team Match
Nick Jeffers & Akira Tozawa vs. The Miz & Silas Young

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Josh Trick vs. Bane

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Stifman vs. Pentagon Jr.

Singles Match (Qualification to Ladder Match for SDW Extreme Title)
Lashley vs. Brock Lesnar

??? Match
Einar Hallvard vs. Kevin Owens

??? Match
Ralf vs. Joker

Offline

 

#2 2015-10-23 18:21:36

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)

Hm, no to poleci komentarz do karty. Zaczynając od pierwszej walki, to nie rozumiem, dlaczego Jeffers jest w openerze, a np. Stifman walczy o miejsce w walce o pas Extreme. Jeśli walki są zależne od BS (a chyba są, bo nic nie pisze na ten temat), to już Nick bardziej zasługuje na to, żeby powalczyć o miejsce w walce o pas. Nie znam Skippera, nie wiem jak Haris poradzi sobie swoją drugą (a może trzecią?) postacią, jednak Jeffers, przynajmniej w moim odczuciu przerasta Miza i dlatego większe szanse daję pierwszej drużynie. Potem mamy 3 walki kwalifikacyjne do Ladder Matchu o pas SDW Extreme Championship, a więc połowę składu tej walki będziemy już znać. Oby booker wyrobił się z napisaniem walki na PPV, bo nie będzie miał na to zbyt wiele czasu, w końcu skład poznamy na 4 dni przed galą PPV. Odnośnie składu tych trzech pojedynków, hm...pierwszy jak najbardziej mi odpowiada, Trick i Bane jak dla mnie prezentują podobny poziom i tutaj bez wątpienia będzie ciekawa rywalizacja. W kolejnym starciu mamy Pentagona i....Stifmana. Zwycięzca raczej znany, no chyba, że Ryse nie napisze posta, a Stif to zrobi, ale jak znam życie, to będzie raczej na odwrót. Nie, żebym miał coś do postaci Stifa, ale póki co jednak walka o pas to za wysokie progi dla niego i trochę nie rozumiem umiejscowienia go akurat tutaj. Trzecia walka to darmowa przepustka Lesnara do pojedynku o pas mistrzowski. Szczerze mówiąc, to powinien dostać tutaj squash (panie booker od tej walki, słyszałeś pan?), Lashley i tak nie gra, a Lesnarowi zwycięstwa jednak bardzo poprawiają wizerunek, szczególnie, gdy są wyraźne. Zatem Lesnar, prawdopodobnie Pentagon i Trick lub Bane, którym daję po 50% szans na zwycięstwo. Dwie ostatnie walki, których rozdzielał nie będę, bo są ściśle ze sobą powiązane. Zapewne albo wygrają Joker i Hallvard, albo będzie zalążek jakiegoś programu, nie wiem, czy będzie to dotyczyło mojej postaci. Zobaczymy, na razie nie będę się rozpisywał na temat tych 2 pojedynków, zobaczymy, co przygotuje Aigor.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#3 2015-10-24 09:42:20

mathias136

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Brock Lesnar
Ulubiony wrestler: Brock Lesnar
Ulubiona federacja: WWE

Re: #4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)

Czas na mój komentarz do karty. Rzucając na nią pierwszy raz okiem pomyślałem - ta gala będzie najlepszą ze wszystkich jakie do tej pory się odbyły. Ale zacznijmy od początku. W openerze mamy walkę Tag Teamową, która może być wyrównana o ile wszyscy zawodnicy napiszą posta w ringu/backstage`u. Mamy koeljnych debiutantów, a więc ludzi po których nie wiadomo czego się spodziewać. Następnie mamy aż trzy pojedynki, które wyłonią nam pierwszych uczestników Ladder Matchu o SDW Extreme Title. Już ze względu na to, że są to walki o stawkę będzie bardzo ciekawie. Skład walk, a przynajmniej dwóch z nich jest co najmniej ciekawy. W pierwszej walce Josh Trick i Bane. Cóż, obaj piszą na dość dobrym poziomie, ale osobiście będę liczył na Bane`a. Druga walka też zapowiada się fajnie. Zarówno Stifman, jak i Pentagon Jr. są dobrymi zawodnikami i jeśli obaj się postarają to poziom będzie naprawdę wysoki. W trzeciej walce mój zawodnik Brock Lesar zmierzy się z Lashley`em. Chciałbym, żeby mój przeciwnik napisał posta, dzięki czemu starcie byłoby ciekawsze, ale jeśli łatwo wygram to też nie będę narzekał. Następnie mamy starcie Einara z Kevinem Owensem. Kevin pisze posty na naprawdę wysokim poziomie, ale obawiam się, że to jeszcze nie ta sama półka co Einar, który pewnie wygra to starcie. I wreszcie doszliśmy do walki wieczoru, która będzie wisieńką na torcie. Ralf i Joker - dwóch nie do końca normalnych facetów zmierzy się ze sobą. Już nie mogę się doczekać ich postów w ringu - z pewnością będą super. Ciężko wskazać faworyta, ale gdybym musiał kogoś wybrać to byłby to Joker.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2014/09/Brock-Lesnar-Wink.gif

Noc jest ciemna i pełna strachu.
Bestia żywi się tym strachem.


STREAK NA BURN:
2-0-3
STREAK NA PPV:
0-0-1
https://sandpaperblues.files.wordpress.com/2012/05/stannis.gif?w=620

Offline

 

#4 2015-10-25 20:36:40

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

Re: #4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)

Pora skomentować kartę, która na pierwszy rzut oka zapowiada się bardzo dobrze. Opener w którym udział bierze m.in. moja postać, nie ukrywam że liczę na zwycięstwo w tym starciu i na pewno postaram się o to. Użytkownik prowadzący Younga dodał swoje posty na bsie, Varost jest aktywny, Harris powiedział już, że coś napisze, więc myślę, że może wyjść z tego fajna walka a i zestawienie jest bardzo mocne. Kolejne walki, to tak jak wspomniałem w komentarzu do poprzedniej gali, nie są zaskoczeniem, że pojawiają się walki eliminacyjne. Mamy jeszcze jedną tygodniówkę przed PPV i prawdopodobnie pojawią się kolejne, aczkolwiek liczę też na to, że w walce o ten tytuł pojawi się jakiś tajemniczy uczestnik, bądź też zawodnik wybrany przez GMa. Dobrze by było gdyby za tydzień pojawiła się jakaś większa walka o uczestnictwo w Ladder Matchu aczkolwiek to tylko wolna sugestia. Pierwsza z tych trzech walk jest chyba najtrudniejsza do wytypowania, bo obie postacie ostatnio zaprezentowały się dobrze, Trick dodatkowo zgarnął wygraną w Triple Threat Matchu i myślę, że on jako pierwszy dostanie się do tej walki. W kolejnej walce wygraną zgarnie Pentagon, który ostatnio napisał dobrą wypowiedź i potrzebuje zwycięstwa. Niestety użytkownik prowadzący Stifmana się nie pojawia i nie ma o nim ani słychu ani widu. Lashley vs Lesnar to bez wątpienia byłaby ciekawa walka gdyby osti się pojawiał, a tak to mamy ewidentny squash dla Lesnara który tego potrzebuje, a Lashley jest odpowiednią postacią do podpromowania bestii. Aigor miał trudne zadanie w obsadzeniu tej walki w całym komplecie i ciekaw jestem kto znajdzie się jeszcze w tej walce. Dalej mamy dwie walki o których stypulacjach dowiemy się dopiero podczas gali i jest to interesujące rozwiązanie. W typerze postawiłem na "outsiderów" bo liczę na to, że Hallvard i Joker jakoś wzajemnie sobie wejdą w drogę, a nawet takie zwycięstwa dla Owensa i Ralfa byłyby niezłym krokiem naprzód, to tylko moje przypuszczenia, choć może i tak być, że Hallvard i Joker zaprezentują zniszczenie na rywalach, tak aby pokazać swoje siły przed PPV jednak to byłoby trochę osłabiające dla Owensa i Ralfa którzy są w dobrej formie. Podsumowując mamy 6 walk z których dwie mają "rozstrzygnięcie" reszta jest wielką niewiadomą, bo może zdarzyć się wszystko, więc to na plus. Czekamy na galę i dalszy rozwój rywalizacji i promocji przed PPV.


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 
  • Index
  •  » Karty
  •  » #4 Wednesday Night Burn! - 28.10.2015 (Bełchatów, Skra Arena)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fireworks.pun.pl www.infidels.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.summoners.pun.pl www.gimnazjumwskorcu.pun.pl