Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Karty
  •  » #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

#1 2015-10-16 22:40:38

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

#3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Triple Threat Match
Josh Trick vs. Bane vs. Nick Jeffers

Fatal 4 Way Elimination Match
Matti Silainen vs. Stifman vs. Jeff The Killer vs. Big E

Singles Match
Rey Mysterio vs. Kevin Owens

Singles Match
Ralf vs. Pentagon Jr.

Tag Team Match
Jeff Hardy & The Witcher vs. Joker & Brock Lesnar

Singles Match for #2 Contender for SDW Global Championship Title
Dan Dowson vs. Einar Hallvard

Offline

 

#2 2015-10-17 00:55:43

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

To od razu odniosę się do tej karty. W pierwszej walce po raz kolejny znaleźli się debiutanci, tym razem jest ich trzech. Wśród nich jest dobrze mi znany Nick Jeffers, który, jak być może wiecie, był jednym z moich ulubionych zawodników. Obstawiłbym w ciemno jego wygraną, ale nie wiem, w jakiej aktualnie jest formie, a poza tym Krychol dał ładny segment na ostatniej gali, a do tego mamy jeszcze nieznanego mi bliżej Bane'a, więc będzie ciekawiej. Drugie starcie raczej na podpromowanie Silainena, który, jeśli napisze post, to wygra. Stifman póki co jest mało wyrazisty, Jeff Killer na razie nie dorósł do swojego gimmicku, a osti i tak już ma wyjebane na fed. Dalej kolejna promocja, tym razem dla Owensa. Nie lepiej by było wsadzić tam drugą postać Harisa? On przynajmniej jest aktywny, a Arktos też już olał sprawę. Kolejny pojedynek z moim udziałem. Ryse się rozkręca, więc łatwego zadania miał nie będę. Ostatnio się udało, zobaczymy jak będzie teraz. Kolejny TT Match, o który płakał Ero. Szanse wyglądają na wyrównane, chociaż z minimalną przewagą drużyny Heelów. Na pożegnanie starcie Dana Dowsona z Einarem Hallvardem o miano pretendenta. Ostatnio Mist jest mniej aktywny, a Einar wrócił na właściwe tory, więc zapewne doczekamy się wreszcie starcia Mr.Michaelsa z Eronicsem na PPV, chociaż nie zamierzam skreślać Mista, bo obok takiego człowieka nie sposób przejść obojętnie.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#3 2015-10-17 08:25:43

mathias136

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Brock Lesnar
Ulubiony wrestler: Brock Lesnar
Ulubiona federacja: WWE

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Karta zapowiada nam naprawdę interesującą galę, ale po kolei. W pierwszej walce mamy trzech debiutantów, więc ciężko przewidzieć który z nich okaże się zwycięzcą, ale fajnie, że cała trójka dostała szansę wystąpienia na gali. W drugiej walce wystąpi aż 4 zawodników więc też powinno być ciekawie. Tym bardziej, że jest to walka z eliminacją. Według mnie wygra Matti, chociaż nie przekreślam szans pozostałych zawodników. W trzeciej walce według mnie powinien wygrać Kevin Owens bez większego problemu. Kolejna walka zapowiada się ciekawie, ale gdybym miał wskazać faworyta to jednak postawiłbym na Ralfa. Następnie walka Tag Teamowa z udziałem mojego zawodnika. No i cóż, moim partnerem w ringu będzie zawodnik, który strasznie mi się podoba i który jest jednym z moich ulubionych w SDW. Nie będę ukrywał, że liczę w tej walce na zwycięstwo. O formę Jokera się nie martwię, a ja też zamierzam dać z siebie wszystko. Poza tym będę miał okazję wziąć rewanż za porażkę na pierwszej tygodniówce, gdy pokonał mnie The Witcher. I tak doszliśmy do Main Eventu, w którym wystąpią dwaj zawodnicy, którzy prezentują naprawdę wysoką formę. Mimo to liczę na zwycięstwo Einara. Ogólnie karta jest naprawdę dobra i wierzę, że czekają nas ogromne emocje.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2014/09/Brock-Lesnar-Wink.gif

Noc jest ciemna i pełna strachu.
Bestia żywi się tym strachem.


STREAK NA BURN:
2-0-3
STREAK NA PPV:
0-0-1
https://sandpaperblues.files.wordpress.com/2012/05/stannis.gif?w=620

Offline

 

#4 2015-10-17 12:30:37

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Triple Threat Match
Josh Trick vs. Bane vs. Nick Jeffers

No i standardowo w pierwszej walce mamy pojedynek, w którym umieszczono kilku debiutantów oraz powracających. Można było jeszcze tutaj dorzucić Akirę Tozawę, bo też czeka na debiut, ale ok. Josh pokazał już na mikrofonie co potrafi, ale mnie nie zachwycił. Bane'a jeszcze nie miałem okazji widzieć, ale postać jest ciekawa i jeżeli user poprowadzi ją ciekawie to może zajść daleko. Nicka to pamiętam i fajnie Blessowi nim szło, więc jego stawiam w roli umiarkowanego faworyta, bo Mroczny Lord może mu zagrozić.

Fatal 4 Way Elimination Match
Matti Silainen vs. Stifman vs. Jeff The Killer vs. Big E

Tutaj całą czwórką już miała okazję pokazać się przy mikrofonie, ale przede wszystkim cieszę się z tego pojedynku, bo zwycięzca będzie miał solidną promocję i jeżeli dobrze pokaże się w jakimś segmencie to będzie mógł liczyć na jakiś feud.

Singles Match
Rey Mysterio vs. Kevin Owens

Szkoda, że user grający Rey'em już zrezygnował, bo w takim wypadku to oznacza jedynie zwycięstwo Owensa, żeby poszedł już wyżej, bo rzeczywiście na to zasługuje, a przynajmniej na Upper Midcard.

Singles Match
Ralf vs. Pentagon Jr.

No i w końcu mamy ciekawą walkę jeden na jeden. Dwie bardzo ciekawe postacie z dosyć podobnymi gimmickami, ale userzy też bardzo dobrze wczuli się w nie od samego początku. Widzę, że kolega na Ralfa stawia, ale mi tam bardziej Pentagon się podobał.

Tag Team Match
Jeff Hardy & The Witcher vs. Joker & Brock Lesnar

No i kolejne trudne wyzwanie przede mną. Partnera mam mocnego i nie mam co się obawiać o jego aktywność, ale rywale też są z najwyższej półki i również nie odpuszczą tego. Mam nadzieję na fajną rywalizację na bs.

Singles Match for #2 Contender for SDW Global Championship Title
Dan Dowson vs. Einar Hallvard

Mamy walkę wieczoru. Dwie bardzo mocne postacie, które stoją na wysokim poziomie i również nie odpuszczają. Możemy zobaczyć ciekawą walkę na słowa, ale po ostatnim tygodniu wg mnie to Einar będzie tutaj faworytem, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie, bo pod feud bardziej mi pasuje Dowson vs. Joker.

Ogólna ocena gali
Karta jest ułożona jak zawsze dobra. Mamy dużo pojedynków w celu promocji i przede wszystkim tylko jeden murowany pewniak co bardzo cieszy. Powinniśmy zobaczyć na gali jeszcze Akirę albo Wyatta, no i jeszcze liczę, że dowiemy się co z Brownem. Jak na razie ciekawie to wygląda.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#5 2015-10-17 13:09:26

Krychol

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-10-11
Posty: 19
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Josh Trick
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: SAWFT
Ulubiona federacja: WWE

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Na początek walka z moim udziałem. Jedyne co mogę powiedzieć, to niech wygra lepszy z Naszej trójki. Następnie Fatal 4 Way w którym dla mnie kandydatem do zwycięstwa jest zdecydowanie Matti Silainen. Ostatnio minimalnie przegrał on z Owensem i teraz user może sobie odpokutować. No chyba, że Jeff The Killer nagle wyskoczy ze świetnym promem. Rey vs Kevin Owens czyli jak dla mnie łatwa wygrana tego drugiego. Nie orientuje się jeszcze za bardzo i nawet nie wiem kto gra jako Mysterio, za to wiem, że ShowOff dobrze wciela się w Owensa. Następnie mamy starcie dwóch ciekawych postaci. Ralf jednak moim zdaniem jest faworytem tego starcia. Świetny gimmick, który wywindował postać Raptora na szczyt tych najciekawszych obecnie w SDW. User z Pentagonem łatwo mieć nie będzie lecz coś ugrać może jak się tylko postara. Następnie Tag Team match gdzie mamy dwa zespoły bardzo wyrównane. Wydaje mi się jednak, że świetny Joker w drużynie z dobrym Brockiem tp wygrają, a przeciętny Jeff z dobrym Witcherem niestety będą musieli obejść się smakiem. Dowson vs Einar to kolejne ciekawe starcie, aczkolwiek zdaje mi się, że niezwykle klimatyczny gimmick Hallavarda będzie tutaj górą nad niewątpliwie legendą e-fedów.

Offline

 

#6 2015-10-17 20:09:19

Remik

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-04-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

No to najpierw skomciam kartę, a komentarz do gali, tak jak posta na BS oddam dopiero we wtorek, gdyż czeka mnie pracowity weekend i poniedziałek. Pierwsza walka i od razu fajny pomysł, dajmy szansę większej liczbie słabiej wypromowanych zawodników, niech powalczą w wieloosobowych walkach, a na pewno przyda im się doświadczenie i może załapią się na większy push. Gimmick Bane'a wygląda ciekawie, nawet do konfrontacji z moją postacią mógłby zrobić coś fajnego, jeżeli prowadzący go user znajdzie wystarczającą ilość czasu. W ogóle, na przyszłość polecałbym trochę pozmieniać. Pierwsza walka gali powinna być drugą co do ważności, tuż za ME. Ale na to jeszcze czas. Z drugiej strony, ten Fatal 4 Way Match o pietruszkę to tak trochę bez sensu. Tak jak u mniej wypromowanych to szansa na złapanie pushu, tak po końcowym segu można by to trochę zmienić i lepiej rozwinąć sytuację, między drużynami Tag Team. Owens vs Mysterio, ciekawie - Owens wygrywa swoje pojedynki, ale zobaczymy jak poradzi sobie z Mysterio. Co prawda nie wiem kto go prowadzi, ale mam nadzieję, że postawi opór, gdyż liczę na zajebiście techniczny opis ich walki. No i next fight będzie bardzo ciekawy. Dwie dobre postacie, pomiędzy którymi może dojść do jakiegoś dłuższego story i jestem naprawdę bardzo ciekawy kto wyjdzie obronną ręką. To takie pierwszy, mocny punkt gali i spodziewam się dobrego promo przed. Nie pogawędki jednego, a potem w innej części gali drugiego, tylko prawdziwej konfrontacji słownej, która na końcu przejdzie w walkę. Tag Team Match, który według mojej propozycji mógłby rozpocząć galę i podejrzewam, że w WWE właśnie by tak było. Mocny skład z dobrymi zawodnikami. Z obydwoma przeciwnikami już walczyłem i będzie to ciekawy sprawdzian, zwłaszcza dla Jokera, po zdobyciu pretka. Z jednej strony się cieszę, że dostałem mocnego partnera, lecz The Witcher to samotnik, co z resztą ma rozpisane w gimmicku, walczy sam i trochę do tego nie pasuje. Mimo tego walka zapowiada się świetnie i interesuje mnie fakt, czy po niej dojdzie do jakiegoś feudu, czy całego story pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. ME to klasyg… chyba nie muszę nic mówić. Hallavard to zdecydowanie postać numer jeden i dla mnie jest pewniakiem do pretka i później do samego pasa. To co pokazał na ostatniej gali bylo naprawdę fenomenalne i choć Dowson to legenda i z tego co pamiętam na końcu istnienia Adrenline bookowałem ich walkę o pas, znam zwycięzcę, chociaż gala nie wyszła i teraz będzie podobnie. Jestem ciekaw co pokaże na Einar i szczerze mówiąc czekam z niecierpliwością od ostatniego Burn na jego kolejne segi. Nie jestem pewny co do ogólnego zarysu gali, ale trzy ostatnie walki są przednie, dlatego też poczekam z oceną, aż ujrzę całość, aby nie zakłamać noty.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-0xmyqQJy5LblEx01kvZrhJiI5nkfTTuG9c9rEwF8toUynqu1
The Witcher
Streak:

2/0/3

Offline

 

#7 2015-10-20 17:07:17

Varost

Zbanowany

Zarejestrowany: 2015-10-18
Posty: 13
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: The Miz

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Karta zapowiada się całkiem dobrze. Mam nadzieję, że ich tresć będzie równie dobra. Na początek Trich vs Bane vs Jeffers. Póki co z tej trójki wolę Tricka. Nie wiem czy Bane wgl. wystartował także nie skreslam go, jednak jako faworyta na ten czas obstawiam Josha. Fatal 4 Way... Wygrany? Zapewne Big E, za resztą jakos nie przepadam, a ten wydaje się być wporzadku takze tutaj kolejny mój typ, Big E. Mysterio vs Owens to chyba oczywiste... Owens. Fight Kevin Fight! Ralf vs Pentagon? Nienawidze Ralfa, przepadnij. Pentagona nawet nawet takze Pentagon, nie zawiedz mnie i skop dupe Ralfowi, ktoremu raz w zyciu udalo sie prawidlowo udawac demona. Sorka Raptor, nie chcialem Cie urazic ale nad Ralfem naprawde trzeba troche popracowac bo poki co te jego opetanie nie brzmi tak jak ja bym sobie tego zyczyl, ale to nie znaczy, że jest zły, jestem strasznie upierdliwy i potrzebuję najwyższej jakosci haha Tag Team Match... Ciężko będzie Wiedźminowi. Jak bardzo lubię Witchera tak jego partner ssie... Witcher pisz za dwóch bo ja nie chcę, bys przegrał! Dowson vs Hallvard? No ba, że Dan! Dan Dan Dan!!! Mam do niego sentyment od dawna i trzyyymam kciuki za Dowsona! Gala zapowiada się spoko. Niektóre mecze izi, a niektóre to trzeba pisać za dwóch, ale damy radę! Czekaaam na galę!


http://orig12.deviantart.net/e8b3/f/2011/125/c/7/the_miz_signature_by_d4m_d3signz-d3fmxee.png


Streak:
0/0/0


http://i.imgur.com/HimBX.png

Offline

 

#8 2015-10-20 17:49:41

Wandal

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-10-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Pierwsza walka z moim udziałem. Nie powiem, liczę na wygraną, ale też jako nowy zawodnik bardzo możliwe, że tak się nie stanie. Czas wszystko pokaże. Zgadzam się jednak z Remikiem, że Opener to zawsze druga najważniejsza walka na gali. Oczywiście na takiej tygodniówce, nie na PPV, aczkolwiek tutaj występ samych "nowicjuszy" w jednej walce trochę zaskakuje. Co do F4W, to nie przepadam za takimi walkami, by tylko upchnąć więcej zawodników. Wolałbym zobaczyć walkę 1v1. Oczywiście nie byłoby to do końca fair w stosunku do tych ludzi, którzy walk by nie otrzymali, jednakże takie rozwiązanie wydaje mi się lepsze. Nie mam tu faworyta, bo jeszcze nie jestem obeznany w tym kto kim i jak gra. 3 pojedynek to - po zaznajomieniu się z forum - promocja Owensa. Nic dodać nic ująć, pewnie czysty squash. W walce Ralf vs Pentagon nie mam zdecydowanego faworyta, ale moja uwaga skłania się lekko ku temu pierwszemu. I TT Match. Nie rozumiem wielkiego szumu wokół Jokera. Postać słabo prowadzona. Zrobiono z niego psychicznego idiotę, a nie inteligentnego socjopatę. Baadzo słabiutko to wypada według mnie i nie mogę zrozumieć jakim cudem wygrał on walkę o pretendenta do głównego tytułu z Wiedźminem, prezentującym solidny poziom. Z całego serca liczę na Face'ów, którzy muszą to wygrać. I w Main Evencie stawiam na Dowsona, którego postać jest mi choć trochę znana, natomiast Hallvarda w ogóle nie znam.

Karta tak 7/10, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu


http://zmniejszacz.pl/zdjecie/322/3487828_bane.jpg

Streak: 0/0/0

Offline

 

#9 2015-10-21 11:22:01

Sedol

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)

Josh Trick vs. Bane vs. Nick Jeffers
I na początek mamy dwóch debiutantów oraz jednego powracającego. Cóż, trudno mi jest określić kto tutaj może wygrać, lecz na ostatnim Burnie Trick napisał bardzo dobry speech. Za to KP Bane'a oraz Nicka mają potencjał. Ja chyba jednak postawię na Josha.

Matti vs Stifman vs Jeff The Killer vs Big E
I tutaj mamy dość ciekawą walkę, lecz raczej tylko dla promowania Mattiego. Postać Stifmana jest taka... nijaka? Bezpłciowa, tak. Myślę, że tak to mogę nazwać, Haris nie opanował gimmicku, a szkoda. Osti ma zlane, więc...

Rey Mysterio vs Kevin Owens
Kolejna walka, która ma na celu promowanie zawodnika. Tak, Owens jest zdecydowanie faworytem. Arktos całkowicie olał sprawę, a Kevin oddał bardzo dobre promo. Mam do niego sentyment i liczę na zwycięstwo Kevina.

Ralf vs Pentagon Jr
I to jest walka, której oczekuję. Obydwie ciekawe postacie (mój Danny ;_. Ralf tydzień temu odegrał bardzo ciekawą rolę i ukazał tego potwora. Ogólnie to trzymam kciuki za Ralfa, lecz Pentagon, któremu idzie coraz lepiej również może być przeszkodą.

Jeff Hardy & The Witcher vs. Joker & Brock Lesnar
Chyba najlepsza walka. Wyrównana, inspirujący skład, choć może lekka przewaga dla drużyny heel'ów. Liczę na ciekawą rywalizację, bo aktywni to oni są

Main Event
I wreszcie doszliśmy do walki wieczoru. Dwie dobre postacie, które trzymają fason. Tydzień temu Einar oddał baardzo dobre promo i mam do niego sentyment, stawiam że to jednak on zostanie zwycięzcą, ale niespodzianki zawsze mogą wystąpić gdyż Don również jest bardzo dobry.


http://38.media.tumblr.com/4d0459898bcc9cceb02641a932922b71/tumblr_mxy6ssDtRV1saqv5wo1_500.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Karty
  •  » #3 Wednesday Night Burn! - 21.10.2015 (Radom, Hala MOSiR)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lpruni48.pun.pl www.summoners.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.fireworks.pun.pl www.infidels.pun.pl