Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » SDW Xclusive #4 - Marvin Jones - Po Adrenaline #15

#1 2015-04-07 21:01:56

Michal

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

42421940
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 257
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Mike F'N Brutal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: nWo
Ulubiona federacja: WWE

SDW Xclusive #4 - Marvin Jones - Po Adrenaline #15

Renee Young: Witam państwa dzisiejszym moim gościem będzie Marvin Jones.. Witaj Marvin. Od razu zadam Ci pierwsze pytanie. Co łączy Ciebie i znanego z wszelkich programów dokumentalnych z Discovery Channel Beara Gryllsa oraz co macie zamiar robić dalej na galach Adrenaline?

Marvin Jones: Jestem tutaj dopiero od kilku tygodni, a już stałem się utożsamiany z tym, który występuje z Bearem Gryllsem. Bear to mój dobry przyjaciel z dzieciństwa, razem zawsze się fascynowaliśmy w młodości takimi rzeczami jak sztuka przetrwania czy polowania i jak widać zostało nam to do dzisiaj, ale nie sądziłem, że Bear będzie sławniejszy ode mnie. Na szczęście niedługo się to zmieni, bo moja kariera dopiero się rozpoczyna. Przyszedłem tutaj, aby rywalizować o pasy i spełniać się w karierze wrestlera, którym też zawsze chciałem być i nic się od tamtego czasu nie zmieniło, a Bear miał być miłym dodatkiem do moich programó o polowaniach.

Renee Young: Ok, zrozumieliśmy wszystko. Czas przejść do kolejnego pytania, otóż.. Jak wiesz zbliża się Pay-Per View zwane "The Lottery". Do 26 kwietnia nie jest wcale tak daleko, masz jakiś cel do "polowań" właśnie na to show? W końcu taka gwiazda jak Ty, która się rozwija, powinna się tam pojawić.

Marvin Jones: To nie ulega niczyjej wątpliwości. Póki co nikt mi nie zdążył zajść za skórę, tak więc moim oficjalnym celem polowania cały czas jest tytuł SDW Heavyweight Championship. Tylko tak wielki kąsek może zadowolić tak wielkiego Łowcę jak mnie, a o ile się nie mylę prezes jeszcze nie ogłosił kto zawalczy o ten pas, więc teoretycznie cały czas jestem w grze, a zwłaszcza jak popatrzę na to kto tutaj występuje. Nikt nie ma tak zwierzęcych warunków fizycznych jak ja i mam nadzieję, że prezes weźmie to pod uwagę, bo inną decyzją może sprowokować Łowcę do rozpoczęcia polowania szybciej niż to się każdemu wydaje.

Renee Young: Dobra, jak dobrze wiesz.. Na Adrenaline ostatnio zaczął pojawiać się Wes Wallace, który ma pseudonim "The Hunter", co o tym myślisz? Czujesz, że Twoja pozycja jako największy myśliwy w SDW jest zagrożona?

Marvin Jones: Ta sytuacja najlepiej pokazuje, że każdy chciałby być mną, ale nie każdy może to zrobić, bo nie każdy ma takie warunki fizyczne jak ja. Możecie siebie nazywać The Hunter, ale publiczność i tak wie lepiej kto jest tym prawowitym Łowcą i nie jesteś nim ty, Wes, więc możesz skończyć się podszywać pod kogoś, kim nie jesteś, bo nic ci to nie da. Ja jestem większym drapieżnikiem od ciebie i musisz uważać na każdy swój ruch, bo ja cały czas patrzę czy nie zrobisz jakiegoś błędnego manewru, którym sprowokujesz moją reakcję, bo możesz się stać szybko moją kolejną ofiarą, a uwierz mi, to miłe nie będzie.

Renee Young: Dobra, więc mówisz, że pas wagi ciężkiej bardziej Ci przypadł do gustu, a ... pas Hardcore? Co sądzisz o zamieszaniu wokół niego i o potyczce Mike'a Brutala z Ericiem Bischoffem?

Marvin Jones: Nie wiem czemu akurat takie pytanie mi zadałaś, bo ja już mówiłem, że moim celem jest SDw Heavyweight Championship, a nie jakieś podrzędne pasy, więc ta sytuacja kompletnie nie ma dla mnie znaczenia. Mike Brutal mógłby być dla mnie zwolniony i wtedy Bischoff byłby górą albo Hardcore Champion mógłby wygrać z szefem i zostać jako mistrz. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia jak się ta rywalizacja zakończy, bo ja jestem stworzony do większych rzeczy.


http://i62.tinypic.com/23jldt2.png



Streak as Mike F'N Brutal : 7/1/8



Achievements:


2x Hardcore Champion



http://wrestlinglol.com/images/3a511b4aa4883ea6fbff3fd092d23871.jpg

Offline

 

#2 2015-04-10 18:24:28

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: SDW Xclusive #4 - Marvin Jones - Po Adrenaline #15

No to jedziemy. Na wstęp chcę pogratulować Yarexonowi wymyślenia tego oryginalnego gimmicku, nie wiem czy kiedyś pisałem gale z udziałem myśliwych. Z tego co widzę, to Jarek dobrze się odnajduje w swojej postaci, oby tylko nie zaniedbał swojego głównego zawodnika, czyli Buttnera. Przyczepiłbym się do zdania, że nikt nie ma tak "zwierzęcych" warunków fizycznych. Nie wiem dokładnie, co miał na myśli, ale jeśli chodzi o wielkość, to wcale największy nie jest, bo nieznacznie więksi od niego są Raul Drago i Ryback. Mało trochę pytań na temat samego zawodnika i jego roli w federacji, ale w sumie Michał mógł znaleźć bardziej odpowiedniego kandydata do wywiadu, bo do tamtego momentu z Jonesem, oprócz samej postaci Gryllsa i polowań z ich udziałem, zbyt wiele się nie działo. Jak zwykle mamy wstawkę na temat Brutala, no bo jakżeby inaczej Dobrze, że jest też coś na temat Wallace'a, a nie tylko w kółko Brutal i Brutal, ale...brakuje jakiegoś odniesienia do sytuacji z Wyattem i Hallvardem, a także do rozpoczętego programu z udziałem Dana Dowsona. Pytań według mnie trochę za mało, a same odpowiedzi Marvina w miarę dobre, ale jakiejś wielkiej zajebistości to tam nie widzę. 7/10 ode mnie, w sumie nie dziwię się, że Michałowi nie chce się już tego robić, skoro to pierwszy komentarz, a to Xclusive jest na forum już od 3 dni.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » SDW Xclusive #4 - Marvin Jones - Po Adrenaline #15
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicznyszczecin.pun.pl www.stoneguard.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.inteligentnydom.pun.pl www.sunnycraft.pun.pl