Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » #3 Newspack wkurzony Mietek atakuje

#1 2015-11-12 13:26:33

Mist

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 72
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge, AJ Styles
Ulubiony Tag Team/Stajnia: E&C, Hardyz, Fortune
Ulubiona federacja: WWE, TNA

#3 Newspack wkurzony Mietek atakuje

Z życia federacji



-> Wykupienia gali nie przyniosły podobno jakichś oszałamiających rezultatów. Mówi się o podobno 200 tysiącach subskrypcji w systemie PPV.

-> Z powodu opóźnień związanych z transmisją gali PPV najbliższa tygodniówka zostanie wyemitowana w czwartek. Zarząd osobiście przeprasza fanów SDW, ale dodatkowo dorzucił obniżkę 50% na cenach biletów w ramach rekompensaty.

-> Ratingi gal cały czas utrzymują się na podobnym poziomie zbliżającym się do 1.0, co po części satysfakcjonuje Creative Team. Mówi się o próbach szeroko zakrojonej kampani, która pomogłaby rozwinąć federację oraz zwiększyć rezultaty. Na razie wygląda na to, że same programy zostaną bardziej rozwinięte.

-> Niektórzy fani byli zaskoczeni tym, że pas Extreme Championa trafił do Pentagona Jr. W internecie pojawiło się wiele dyskusji poświęconych samej walce, która niestety, nie wszystkich zadowoliła. Sam wynik był kwestią otwartą, a wielu typowało Brocka Lesnara jako zwycięzcę.

-> Joker vs Einar? Czy to story będzie dalej ciągnięte? To największa zagadka Creative Teamu, który nabiera wody w usta za każdym razem, gdy taka dyskusja się wywiązuje. Nic dziwnego, ponieważ nikt nie zamierza zdradzać faktów dotyczących najważniejszego pasa, którego obecnym posiadaczem jest Einar.

-> Prowadzone są negocjacje z wieloma zawodnikami, którzy mogliby zasilić federację. Jak na razie fiaskiem zakończyły się rozmowy z Rico Verhoevenem. Na ten moment zarząd nie poddaje się i teraz prowadzi rozmowy z topową brytyjską gwiazdą.

-> W ostatnim czasie dużo mówi się o promowaniu Nicka Jeffersa, który na The Longest Day wygrał swój pojedynek z Danem Dowsonem przez DQ. Ma to być punktem zwrotnym ich konfliktu który możemy oglądać jeszcze przez pewien czas. Obaj zawodnicy biorą udział w League of Titans i są stawiani jako główni faworyci do zwycięstwa. Kreatywni nie chcą zdradzić więcej planów, ale jedno jest pewne że obaj panowie dalej będą prowadzić swój program

-> Co dalej z hierarchią? Jak na razie nikt nie mówi oficjalnie, jak to wygląda, jak widać również po kartach na tygodniówki. Niektórzy zawodnicy nie zwracają na to uwagi, a starsi zawodnicy zamierzają zajmować się promowaniem nowych twarzy.

-> Jak wynika z wcześniejszego newsu, sam rezultat walki Jeffers vs Dowson był skrywany aż do chwil przed starciem. Jak wynika z niektórych plotek, wynik był zaskoczeniem dla obydwóch zawodników. Dowson odmówił na koniec komentarza. Mówi się, że zawodnik z San Diego już wcześniej niejednokrotnie okazywał zdemotywowanie dalszą działalnością w federacji i rozważa w niedługim czasie przerwę.

-> Czy federacja skieruje swoje kroki w stronę Stanów Zjednoczonych? Jak się mówi, nadal niektórzy wysłannicy negocjują kontrakt z Chrisem Dowsonem. Zawodnik nie zamierza angażować się, jak to mówi, w projekt krótkoterminowy i zamierza negocjować dłuższy kontrakt i o wiele bardziej opłacalny, niż wcześniejszy.

-> W planach zarządu jest rozszerzenie działalności poza granicami kraju. Mówi się o wysłaniu kilku czołowych wrestlerów za granicę w celu promowania SDW i przygotowania gruntu pod planowane gale na Zachodzie.

-> Jak wynika z ankiety, fani domagają się jak najlepszych walk... Drużynowych! Jak widać niejednokrotnie w kartach, tag-team matche są rzadkością, a najstarsi fanowie chcieliby zobaczyć w akcji doskonałą pracę zespołową oraz ciekawe spoty akcji.

Inne



-> Jak można było się spodziewać, doszło do drobnego skandalu w jednym z lokalów we Włocławku. Mówi się o kilku zawodnikach, którzy nie potrafili do końca dostosować się do zasad i wybitnie przeszkadzali innym klientom. Federacja nie ujawnia nazwisk, ale posypały się spore kary. Jak kazał przekazać prezes, zamierza dbać o jak najlepszy odbiór SDW w Polsce.

-> Eric Bischoff chwali sobie bardzo obecną współpracę z SDW. Jak wynika z wywiadu przeprowadzonego dla gazet manager Dana Dowsona nie myślał długo, jak przyszła oferta od samego zawodnika, tylko od razu podpisali porozumienie.

-> Mamy maniaka gier w federacji a jest nim... Kevin Owens! Na twitterze podzielił się informacjami, że stał się szczęśliwym posiadaczem najnowszego Fallouta! Federacja ma nadzieję, że jego hobby nie spowoduje zniżki formy.

-> Jak wiadome, federacja aby podnieść swój prestiż uczestniczy w programach "Make a wish"! Jednym z uczestników był Akira Tozawa, który odwiedził w szpitalu dzieci. Sam zawodnik ujął to jako wspaniałe doświadczenie.

-> Niedawno do federacji dołączył polski bohater wojenny Robert Porter, zawodnik z miejsca zrezygnował z przydzielonej mu szatni, zaś na swoją garderobę zaadaptował schowek na miotły. Poprosił o wyposażenie swojego pomieszczenia w wojskową pryczę oraz lodówkę. Wiadomo również, iż Robert praktycznie zamieszkał w siedzibie federacji w zamian za co poprosił o nieodpłatną posadę nocnego stróża.

-> Doszło ostatnio do zatrzymania jednego z zawodników SDW, Ralfa! Jak się okazało, zawodnik zbyt mocno wdepnął pedał gazu i na ograczeniu prędkości przebił to swoim samochodem prawie dwukrotnie. Federacja nie wydała jeszcze swojego oświadczenia, ale można się spodziewać, że ten zawodnik zostanie surowo ukarany.

-> Dan Dowson poza ringiem zaangażował się w nowy projekt... Zamierza wydać kolejną odsłonę swojej biografii! Jednak tym razem zamiast samych opisów walk w innych federacjach bardziej skupi się na swoim życiu prywatnym. Wiadome jest, że zawodnik nie zamierza skrywać nawet najmroczniejszych sekretów ze swoich lat młodzieńczych oraz wczesnych lat kariery zawodniczej. Większość fanów wypowiadała się na ten temat z wyraźną nutą zaciekawienia. Jak wiadome, zawodnik z San Diego uczestniczył w wielu skandalach, gdzie odgrywał główną rolę.

Jak widać, męczarnie prawie cały równy dzień swoje efekty dały. I ogłoszenie specjalne! Nie lubię jak ktoś olewa pracę nie tylko moją ale również i innych, którzy znaleźli te 5-10 min aby coś tam mi podsunąć, więc jeśli ktokolwiek mnie oleje, ja oleję jego. Równa wymiana

Ostatnio edytowany przez Mist (2015-11-12 17:58:38)


http://media.tumblr.com/tumblr_m5dryrMUUt1rqmypj.gif

The Priest streak

2W 0D 2L

Offline

 

#2 2015-11-12 17:49:47

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

Re: #3 Newspack wkurzony Mietek atakuje

-> 200 tysięcy wykupień PPV to nie jest oszałamiający wynik? Dla porównania sprzedaż PPV w WWE:

Extreme Rules 2015 – 56,000 traditional buys (compared to 108,000 in ’14)
WWE Payback 2015 – 54,000 traditional buys (compared to 67,000 in ’14)
Money in the Bank – 57,000 buys (compared to 122,000 in ’14)

Wiem, że oni mają Network ale mimo wszystko 200 tys dla europejskiej federacji to jakieś himalaje koło 150-200 tys miało WWE przed Network przy mniej znaczących PPV.

-> Rating 1.0? Lepiej niż TNA! #JestemDumny

-> Rico woli iść do KSW niż do nas...

-> Czekam na tą galę za granicą, mówi się o niej w każdym newspacku od roku (jeszcze za drugim podejściem forum) a o tym ani widu, ani słychu. Zobaczymy czy się tej gali doczekamy.

-> Lesnar zasługuje na title shota o pas Extreme, Mattias zrobił postęp więc mu się absolutnie należy. Druga sprawa to fakt, że Ryse pisze dobre posty i ciężko będzie Lesnarowi wygrać tytuł.

-> Są plotki, że Owens też ma otworzyć kanał na Youtube i zostanie Let's Play'erem bo w SDW mało płacą

-> Rozumiem, że biografia Dowsona będzie do kupienia w dobrych księgarniach? Zniżki dla nas jakieś?

-> Ralf przekroczył prędkość.... demon w ringu i za kółkiem.

Dobry newspack, szkoda tylko że tak mało osób to docenia dlatego popieram twój strajk. W każdym razie newsy jak zwykle na fajnym poziomie, ale ciężko jakoś oceniać całokształt, wolałem się skupić na komentarzu do ciekawych dla mnie wiadomości. Bo takie "dobra newsy itd." to trochę lanie wody. W każdym razie rób to co robisz dalej, bo jest dobrze


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#3 2015-11-12 21:35:37

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #3 Newspack wkurzony Mietek atakuje

Obiecałem, więc skomentuję, chociaż nie wiem, czy jest sens pisać po zdaniu na każdy temat.

1. Nigdy nie interesowały mnie te subskrypcje w systemie PPV i prawdę mówiąc, nie znam się na tych liczbach odnośnie WWE czy TNA, ale skoro rzeczywiście jest tak, jak napisał ShowOff, to chyba poszalałeś z jednym zerem (a może dwoma)

2. Wniosek jeden odnośnie pasa - pojedynek Pentagona z Lesnarem na kolejnym PPV.

3. Jeśli chodzi o pas SDW Global, to mogę w ciemno obstawiać, że program z Jokerem będzie kontynuowany, z racji tego, że inni główni wrestlerzy SDW mają rozpoczęte programy, które będą prowadziły do walk na PPV.

4. Było o Brutalu napisać w kontekście negocjacji Może w końcu uda nam się go przekonać

5. Chris Dowson? Zawsze będzie ciekawiej, jeśli się pojawi.

6. Brakuje Tag Team Matchów? To może czas zatrudnić Teddy'ego Longa?

7. Zamieszki w klubie? To Kevin Owens, widziałem go!

8. Trzeba będzie stworzyć jakąś interaktywną grę o SDW, coś w stylu WWE'15, tylko, że nasze. Kevin będzie mógł sobie pograć.

9. Tozawa dopiero został zabity w Ladder Matchu, a teraz już uczestniczy w programach charytatywnych?

10. Robert Porter mieszka w schowku na miotły? Oby jego kariera nie zakończyła się w tym samym miejscu.

11. ShowOff idealnie ujął news na temat Ralfa

12. Poczytamy biografię Dowsona.

Ogólnie: Duży props Mist, szczególnie za te newsy, które nie dotyczyły bezpośrednio wydarzeń w federacji. Dzięki temu newspack jest po prostu ciekawszy. Tutaj bardzo przyjemnie się czytało, nie zmęczyłem się. Szkoda, że tak mało osób się w to angażuję, ale jako admin spróbuję jakoś ich pogonić. Przepraszam, że z mojej strony tym razem nic nie poleciało, ale trochę zawalony materiałami na galę byłem i nie znalazłem chwili na stworzenie czegoś kreatywnego. Następnym razem będzie inaczej.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » #3 Newspack wkurzony Mietek atakuje
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dominiumcienia.pun.pl www.pgklan.pun.pl www.rani.pun.pl www.aleaiactaesthg.pun.pl www.weight-loss.pun.pl