Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

#1 2014-03-09 20:41:05

Koper

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matthew Krinkle
Ulubiony wrestler: Charles Davis
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/63/TNA_Lockdown_2014_Poster.jpg

TNA World Heavyweight Championship Steel Cage Match
Magnus (c) vs. Samoa Joe

Lethal Lockdown Match
Team Dixie – Bobby Roode, The BroMans and Austin Aries vs. Team MVP - MVP, The Wolves  and TBA

TNA Knockouts Championship Steel Cage Match
Madison Rayne (c) vs. Gail Kim

Six-Man Interpromotional Tag Team Steel Cage Match
The Great Muta, Seiya Sanada and Nakanoue vs. Bad Influence and Chris Sabin

Steel Cage Match
Gunner vs. James Storm

Steel Cage Match
Tiger Uno vs Manik

Steel Cage Match
Bully Ray vs. Ethan Carter III

Steel Cage Match
Mr. Anderson vs. Samuel Shaw



Dziś PPV więc dyskusje można spokojnie rozpocząć. Jak Wam się widzi karta? Jakie są wasze odczucia przed?


"Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat."

http://31.media.tumblr.com/8e120c8f45fbec6b545ce77f5e7e211f/tumblr_msd9laZhD61spx2ato2_500.png

5/0/3

1 x World Heavyweight Champion

Offline

 

#2 2014-03-09 21:22:36

Michal

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

42421940
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 257
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Mike F'N Brutal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: nWo
Ulubiona federacja: WWE

Re: TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

Magnus vs. Joe: Kurcze, strasznie dopasowany feud jeśli chodzi oczywiście o zestawienie, dwóch członków Main Event Mafii, oczywiście Nowej, chociaż Joe był za starej, w której skład wchodzili Booker T, Steiner itp. itd. Ale ..Dla mnie po prostu ta walka powinna być najdłuższą i najlepszą na gali, za długo podbudowa trwała, by to zepsuć, tyle powiem.

Team Dixie vs. Team MVP: Zdecydowanie jestem za Team'em MVP, dlaczego? Myślę, że przez moją nieubłagalną miłość do American Wolves, czy The Wolves, jak to ich w TNA zwą. Philips i Edwards to po prostu jedna wielka poezja, szkoda tylko, że Richards doznał tej kontuzji, nw czy to storyline, czy faktycznie doznał ciężkiego urazu, tak czy siak wielka szkoda, bo to pewnie będzie decydowało o wyniku starcia.

Walkę div omijam, bo je po prostu przewijam.. może jak tą Niemkę doprowadzą do tytułu to się zainteresuję.

6-man Interpromotional: Więc tak się zaczyna współpraca TNA z Wrestle-1, nie powiem, podoba mi się to, że TNA inwestuje trochę w ten przepiękny indenpendent wrestling i robi coś innego niż WWE, to wychodzi na plus i pewnie podwyższy Rating głównie z audiencji z Azji. Great Muta, będzie moc!!

Gunner vs. Storm: Ten feud się strasznie szybko zaczął ale nie chcę żeby się on tak szybko skończył, chyba, że licząc ich współpracę jako feud no to inna sprawa. Wiadomka, że Storm jako heel wygra i jako heel się utrzyma na długi czas, przynajmniej mam taką nadzieję.

Tigre Uno vs. Manik: Boże, to Manik jeszcze żyje?! Obaj mają skilla, bo Manik to o ile pamiętam to jest TJ Perkins, a TJ w PWG nie raz zrobił na mnie wrażenie. Ale i tak uważam, że debiutujący Tigre Uno zwycięży swoją walkę.

Bully vs. EC3: Szkoda, że ten Kurt doznał kontuzji, no ale zawsze chciałem widzieć jak EC3 zbiera baty, ale czy to oznacza Face Turn Bully Ray'a? Mam nadzieje, że tak.. Jest równie dobrym face'm jakim heelem.

Anderson vs. Shaw: If Anderson loses, we riot, tyle mam do powiedzenia, zajawa na Hemme mi się nie podoba.


http://i62.tinypic.com/23jldt2.png



Streak as Mike F'N Brutal : 7/1/8



Achievements:


2x Hardcore Champion



http://wrestlinglol.com/images/3a511b4aa4883ea6fbff3fd092d23871.jpg

Offline

 

#3 2014-03-09 22:15:54

Koper

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matthew Krinkle
Ulubiony wrestler: Charles Davis
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

Re: TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

O każdej walce z osobna nic nie mogę powiedzieć bo nie jestem na bieżąco z programami Impact Wrestling. Tak jakoś umknęło mi wszystko jak przestali nadawać na Orange Sport i przeglądam tylko te video na kanale federacji. Przyznam jednak szczerze, że karta wygląda imponująco. TNA jest federacją z potencjałem i ta karta idealnie to pokazuje. Te walki są świetne! Tego czego nie ogarniam to Anderson i Shaw. Nie wiem o co chodzi w tym story. Walka EC III i Bully. Po prostu walka by oboje zawalczyli na PPV. Większą zagadką jak dla mnie już jest kto wygra ten pojedynek i czy jest to Heel vs Heel. Jeżeli tak to, to trochę głupia walka, ale coś czuje, że wybroni się ringowo. Obie postacie lubie. Ray zawsze świetny, a Carter.. ma potencjał, który TNA jednak wykorzystuje lepiej niż WWE. Bardzo podoba mi się pomysł na połączenie z Wrestle-1. Tiger Uno vs Manik! To musi być genialne. Tak samo bardzo dobrze zapowiada się walka Tag Teamowa. Każdy z nich coś czuje, że może przyczynić się do świetnej walki. Knocautki, nie obchodzą mnie chociaż lubie je oglądać czasem. Gail to świetna wrestlerka, a samo story ma podbudowę dobrą z przeszłości. Może być ciekawie. Walka Gunner vs Storm. Powiem Wam szczerze, że ciekawi mnie Storm Heel. Na to jeszcze chyba nie miałem okazji trafić. Coś czuje, że w walkę może zainterweniować Bobby Roode, który wykorzysta z James'em walizkę na tytuły Tag Team. Zresztą.. prędzej czy później to nastąpi, ale czy teraz? Ta walka jak najbardziej może być dobra. Uwielbiam Lethal Lockdown, a te drużyny? Świetne! No dobra. Nie licząc Bro Mans, których nie lubię i nie pasują mi trochę do tej walki. MVP, Wolves, Hardy (?), Roode, Aries.. oni tam moim zdaniem nie pasują. Ta walka byłaby lepsza gdyby na ich miejscu było Bad Influance. Co do ME. Ta walka musi się udać gdyż ma bardzo sporą podbudowę. Lubie Magnusa, cieszę się jego zwycięstwa, ale liczę na Joe. Magnus chujowo jest prowadzony jako mistrz. Po co nam kolejny mistrz Heel? Kiedy ostatnio mistrzem był face? Joe bylby idealny tymbardziej po tylu latach, ale możemy spodziewać się jakiegoś "kontrowersyjnego", nieczystego zakończenia. Nawet jeżeli Joe przegra.. mam nadzieję, że to nie będzie koniec. Co do gali.. ma wielki potencjał moim zdaniem. Każda walka jest świetna, ale trzeba przyznać, że ich jest mało więc nie, które będą krótkie co wpłynie negatywnie na jakość.. chociaż może po prostu będą dynamiczne? Nie, które składy idealnie do tego pasują. Jeżeli gala mnie nie zawiedzie, a oczekiwania mam duże.. to chętnie wrócę do oglądania Impact.


"Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat."

http://31.media.tumblr.com/8e120c8f45fbec6b545ce77f5e7e211f/tumblr_msd9laZhD61spx2ato2_500.png

5/0/3

1 x World Heavyweight Champion

Offline

 

#4 2014-03-10 06:48:24

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

Magnus vs. Samoa Joe

Najważniejsza walka w karcie, ME i nic dziwnego, że najbardziej wypromowana. TNA poszło troche złą drogą bo wypromowali Magnusa na mistrza, który sam nie umie wygrać pojedynku. Troche może poprawili sytuacje na ostatnim Impaccie, ale brakowało tego potwierdzenia jakimś wygranym meczem. W wyniku takiej promocji Magnusa mamy dwie możliwości. Ktoś pomoże mistrzowi i obroni pas, a druga to wygrana Joe. Ja sam osobiście skłaniam się do wygrania Joe. Powody? Po pierwsze budują go na typowego killera, po drugie fajnie wygląda w tej roli, po trzecie takie małe uprzedzenie po sposobie promowania tej walki.

Team Dixie vs. Team MVP

Walkę tego rodzaju mamy co roku, a mimo to ja dalej chce to oglądać. Tym razem drużyna inwestora spróbuje odsunąć od władzy Dixie. Tutaj wynik jest kompletnie nie do przewidzenia, ponieważ trzeba sobie najpierw odpowiedzieć na pytanie czy MVP ma podpisany kontrakt.Jeśli tak to wygra, jeśli nie to przegra. Jak dla mnie podpisał kontrakt, a TNA dodaje małego smaczku takim gadaniem. Nie będe się wypowiadał na temat składów, bo mam takie samo zdanie co inni. Pozostała jeszcze kwestia Bobby'ego Roode'a. Jak dla mnie bardzo prawdopodobne jest wyrolowanie Dixie przez jego osobę i tym samym przejście face turnu. To by było nie dobre, ponieważ nie zobaczylibyśmy reaktywacji Beer Money, na którą wszyscy liczą w tym ja.

Walka Knockoutek omijam, bo ta dywizja leży i kwiczy. Włącze ją chyba tylko dlatego, że by zobaczyć piękne panie (nie, nie chodzi mi o Lai'D Tapę).

6-Man Interpromotional

To jest dobra wpółpraca TNA z Wrestle-1. Pierwsza gala wyszła bardzo obiecująco i fzekamy na więcej. Co do samej walki to ringowo na pewno ona da radę, ponieważ no to wkońcu Bad Influence z jednej strony, i Japońce z drugiej (Great Mute pomijam z racji wieku). Tutaj wynik raczej typuje na Japończyków, że by pokazać fanom TNA, że ta wpółpraca niej jest z jakąś podrzędną federacją, która im wogóle nie pomoże. Dwa przydałoby się podpromować nowego mistrza X Division, Sanadę.

Gunner vs. Storm

Nie wiem co mam myśleć o tej walce. Z jednej strony jestem zadowolony, że Gunner wkońcu dostał swoją szansę, bo go lubie. Z drugiej strony jestem prawie pewny, że przegra , bo Storm jako heel musi wygrać, że by podkreślił turn. Co do walki ringowo to ta stypulacja ma nam powiedzieć: to nie będzie match wrestlingowy, to będzie czysta napierdalanka. Na coś takiego liczę. Wolę, że by wygrał Gunner, ale pewnie TNA jak zwykle będzie promowało przeszłość, a nie prsyszłość.

Manik vs. Tigre Uno

Manik aka TJ Perkins to iest gwarancja dobrej walki, a jak mu się da jeszcze świetnie wyszkolonego luchadora, którym jest bez wątpienia Tigre Uno, to ta walka może skraść show. Walka nie była podbudowana, ale to nic nie szkodzi. Wszyscy i tak się skupią na tym co pokażą w ringu. Tutaj zwycięży raczej Tigre Uno. Trzeba lromować nowego, pokazać, że opłacało się go ściągać. Poza tym, słyszałem, że to właśnie pierwsslzy luchador w TNA (nie licząc Sangriento) ma feudować o pas X Division z Sanadą.

Bully Ray vs. EC3

Szkoda troche, że Kurt doznał kontuzji, bo na pewno zobaczylibyśmy dobrą walkę, a tak to nic nie wiadomo. Walka dodana tak z dupy, że by obydwaj się pokazali, że są. Ciekawsze jest jak rozwiąża to, że to jest heel vs. heel. Faceturn EC3 zdecydowanie odpada, jest za dobry w roli heela, więc tylko zmiana charakteru u Ray'a wchodzi w grę. Przynajmniej wg mnie. Nie da się ukryć, że pewniakiem jest Ethan, ale i tak się ciesze, że nie zobaczymy walki EF3 z kimś pokroju Norva Fenuma.

Anderson vs. Samuel Shaw

Jeżeli miałyby być realizowane przez Dixie moje chęci,l to tą walkę wygrałby na pewno Samuel, jednak TNA przyzwyczaiło już, że nie wszystko jest takie oczywiste. Feud jest budowany od 3 tygodni i jakoś się to udało dobrze zbudować. Ringowo raczej ten pojedynek nie będzie rewelacyjny, ale tragedii też nie ma.

Ogół karty wygląda bardzo imponująco i może TNA wykorzysta cały swój potencjał wkońcu. Czas pokaże. Ja licze na bardslzo dobre walki.

Ostatnio edytowany przez Yarexon (2014-03-10 06:49:02)


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#5 2014-03-12 19:54:24

Koper

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matthew Krinkle
Ulubiony wrestler: Charles Davis
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

Re: TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

Wreszcie zacząłem oglądać galę. Bądź co bądź co chwilę mnie coś odciąga, że nigdy chyba tej gali nie skończę, ale jestem silny! W końcu karta jak dla mnie imponująca i mam dosyć spore oczekiwania.

Na początek walkę TNA vs Japonia. Szczerze mówiąc od początku spodziewałem się dobrego pojedynku. Dla mnie Bad Influance to zawsze gwarancja jakości, a gdy doszedł do tego jeszcze Sabin z dobrym zapleczem Tag Teamowym dostaliśmy naprawdę dobry Tag Team Match z strony tej dwójki. Bardzo mi się podobały ich akcje TT zwłaszcza ten połączony Backslide Pin i Springboard Leg Drop. Współpraca Wrestle-1 i TNA to dobry ruch i ta walka to udowadnia. Dostaliśmy dobre, dynamiczne starcie idealnie na rozpoczęcie gali. Mnie tam zachęciła do obejrzenia dalszej części show.

Następnie Anderson i Samuel. Dawno nie oglądałem żadnej całej tygodniówki TNA dlatego nie ogarniałem koniecznie o co się toczy ten feud dlatego jedyne co o nim wiem to, to co ujrzeliśmy w Video Promo przed samą walką. Powiem szczerze, że feud można uznać za udany w końcu nareszcie to coś nowego w tej federacji, jakiś nowy, nieszlabanowy feud, a sam Gimmick Sama jest ciekawy i także nowy dla TNA za to także plus. Lubię takich "psycholi". Ogólnie nie wiem jak Shaw się sprawuje w tej formie dlatego nie udzielam się bardziej jeszcze przez jakiś czas. Zajmę się częścią ringową. Sama walka jakaś rewelacyjna nie była, ale spodobał mi się ten motyw, że Anderson opuszcza klatkę, a Shaw wciąga Christy do środka. To było dobre no i Sam fajnie sprzedał ten Back Suplex. Jednego nie rozumiem. Anderson klatkę opuścił pierwszy to dlaczego przegrał walkę? To byłoby głupie jakby zwycięstwo było tylko przez wyjście drzwiami klatki. Jeżeli tak to czemu Ken tego nie zrobił? Miał do tego możliwość. Wytłumaczy mi ktoś może?

Lubię Ethana Cartera. Na początku przykro mi było, że nie zawalczy z Angle'm.. potem widziałem na internecie, że rywalem będzie Bully Ray.. w każdym wariacie upatrywałem dobre starcie, ale to co dostaliśmy.. DAMN! Trzy słowa: Bobby.. Fucking.. Lashley. Mam nadzieję, że to nie jest jednorazowy powrót! Lashley musi zostać w rosterze! MVP.. Lashley.. Wolves.. Wrestle-1.. TNA? Nie da się tego spieprzyć, nie można!

Manik vs Tiger Uno. Uwielbiam zarówno Manika jak i Tiger Uno. Ostatnio dywizja X kulała dlatego Ci dwaj idealnie mogą ją odświeżyć. Kilka fajnych spotów. Uwielbiam te akcje jak Manik tak zaplątuje się w liny. Fajna wymiana zakończona Springboard Hurricanraną Tiger Uno. Lubie takie techniczne kombinacje zresztą to nie jedyna, o której warto wspomnieć. Fajna wymiana kontr przed zakończeniem walki i finisherem Tiger'a, który notabene jest świetny jak Nevilla. Za to uwielbiam takich zawodników. Kawał świetnego widowiska. Liczę na więcej starć tej dwójki. Gdyby jeszcze dodać do nich Aries'a i Sanade to moglibyśmy się spodziewać naprawdę bardzo dobrego pojedynku.

Last Man Standing w stalowej klatce? Ciekawe, nie powiem. W sumie cieszę się, że TNA nie zrezygnowała z pomysłu wszystkie walki w klatkach, a nawet urozmaicili je na przykład w ten sposób by nie było monotonii. Cała walka ogólnie fajnie była zabookowana pod tym względem, fajne wykorzystanie otoczenia i przedmiotów jak na "ograniczone" pole. Warto to pochwalić. Tak na marginesie śmieszy mnie to jak Gunner napierdala głową o narożnik. Strasznie lubię obu tych zawodników. Szkoda, że Storm dalej zostaje w tyle jednak nie możemy się oszukiwać. To jest teraz czas Gunnera. To będzie dobry ruch jak TNA będzie stawiać na dwójkę Gunner, Magnus na przyszłość. Ta młoda krew może kiedyś pociągnąć tę federację gdy zabraknie co do niektórych. I tak pewnie teraz Storm zgarnie tytuły Tag Team, obstawiam, ze z Roodem.

Walkę kobiet pomijam. Nie mam ochoty jakoś tego oglądać. Panie urodziwe, mogą dać dobrą walkę, ale jakoś nie czuje potrzeby.

No i czas na walkę o tytuł Wagi Ciężkiej. Dobry skład, dobre, długie podłoże. Czy to mogło się nie udać? Mogło, ale na pewno nie w tym składzie. Ringowo panowie spisali się bardzo dobrze. Wciąż trzyma się ich chemia ringowa. Przyznam szczerze, że końcówka była trochę dziwna i zabiła to starcie, ale na swój sposób wyszła ciekawie bo to coś nowego TNA.. ale nie nowego w wrestlingu, motyw podobny z Kane'm z WWE skąd logiczne chanty fanów "You Stole That". TNA wciąż trzyma się paranoi - rób to co WWE, tylko lepiej.. ale to poniekąd nie wychodzi bo zawsze gdy sięgają po motywy z WWE wszystko im się pieprzy, a w tym wypadku Magnus to drugi Orton tak samo jak Dixieland to drugie The Authority. Zobaczymy co z tego będzie. Abyss przydupasem Magnusa? Na to się zapowiada. Na razie jestem zmieszany. Nie dam przy tej sytuacji ani minusa, ani plusa.. zobaczymy co z tego będzie.. Może być ciekawie, ale nie podoba mi się sposób promowania Magnusa niczym Orton v.2.0, który nigdy nie obroni tytułu czysto.

Lethal Lockdown. Jak ja uwielbiam tą stypulację! W takim składzie to już w ogóle gwarancja jakości. Uwielbiam The Wolves. Już w ROH bylem fanem wielkim tej dwójki, ale częściej mam okazje oglądania Globalnych Federacji dlatego cieszę się, że mogę oglądać ich w TNA. Świetne akcje Tag Team'owa. Bad Influance - The Wolves - wymarzony feud! W sumie nawet Bro Mans mnie nie zawiedli. Spisali się w porządku. Willow? W sumie nie widziałem nigdy na oczy tej postaci oprócz prom. Słyszałem tylko o niej więc to może być ciekawe. Kolejna postać, która może odświeżyć nam TNA. Bully Ray w bluzie Motorhead <3 Ogólnie dobrze, że w jakiś sposób Ray się pojawia. Nie powinno być gali bez niego! Uwielbiam Running Corner Dropkick Aries'a - świetna robota. Rok w rok Lethal Lockdown jest teoretycznie bookowany tym samym schematem, ale co roku każda gwiazda wnosi do tej walki coś nowego i w tym roku naprawdę świetny skład zrobił to idealnie. Świetna akcja co Willow przerzucił Aries'a przez siebie w ścianę klatki (Glory Bomb?) albo podwójny Coast to Coast w "konstrukcje" z BroMans. Przykładów ogólnie można przyznać więcej. Bardzo dobre wykorzystanie przedmiotów. To byłoby świetne jakby Austinowi udał się ten 450 Splash na Jeffie! Czyżby Face Turn Raya? W sumie spodziewałem się czegoś w tym stylu. Feud Roode - Ray mógłby być świetny! No i trzeba przyznać, że Ray drugi rok z rzędu odgrywa najważniejszą rolę na Lockdown więc brawa dla tego pana, twarz TNA? Yup.

TNA Lockdown 2014 Rewolucyjne PPV dla TNA? Cóż. Nowa era była zapowiadana. Czuje, że czas wrócić do regularnego oglądania TNA bo jak na razie sytuacja wygląda ciekawie. TNA zaczyna iść w dobrym kierunku w sensie.. promowanie Gunnera, Magnusa, ściąganie gwiazd takich jak Wolves, MVP, Tiger Uno czy też powrót Manika i Lashley'a, który mam nadzieję, że nie był jednorazowy. Do tego dochodzi współpraca z Wrestle-1, ale ile to potrwa? Oby jak najdłużej. Jak dla mnie bardzo dobre PPV i zdecydowanie lepsze niż to rok temu. Może mówię też tak ze względu na sentyment? Lockdown 2010/11 pierwsze obejrzane przeze mnie z TNA i dzięki niemu zacząłem w ogóle oglądać Dixieland. Pozycja obowiązkowa dla mnie co rok. Nie zawiodłem się. Jest w porządku.


"Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat."

http://31.media.tumblr.com/8e120c8f45fbec6b545ce77f5e7e211f/tumblr_msd9laZhD61spx2ato2_500.png

5/0/3

1 x World Heavyweight Champion

Offline

 

#6 2014-03-12 20:36:30

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)

Walka TNA vs. Wrestle-1. Już same wejście BI było bardzo fajne z tymi maskami. Dla nich zawsze coś w tym stylu wymyślą. Japońcy też się pokazali z dobrej strony w ringu (no może z wyjątkim Muty, ale od niego nie ma co wymagać za wiele w tym wieku). Wiele przyjemnych spotów, fajne akcje tag teamowe drużyny TNA. Japońce bardziej się pokazali solowo, ale ogół walki wyszedł bardzo dobrze. No i Great Muta z tą swoją miksturą też fajnie wyszedł.

Anderson z Samuelem Shawem. Bałem się, że TNA postawi na Kena, ale na szczęście na obawach się skończyło. Może Shaw w ringu nie zachwyca, ale gimmick fajnie odgrywa. Anderson jak zawsze fajnie wyszedł no i jeszcze ta historia z Andersonem. Fajny motyw z powrotem na pomoc Christy, ale mógł przeż wyjść razem z nią. Troche popsuli, ale można przymnąć oko.

Teraz czas na Ethana Cartera. Jak usłyszałem, że Kurt nie walczy to się troche zawiodłem, bo ta walka mogłaby skraść show. Potem informacja, że walczy z nim Bully Ray i znowu się powoli napalałem na niezłą walkę, ale już nie tak bardzo, brakowało podbudowy pod feud. Carter gada po swojemu, American Icon itd. i tu nagle wychodzi Bobby Lashley, a Ethan oczywiście obsrany mówi, że Bobby nie jest w rosterze. Jak zobaczyłem, że idzie Lashley to oczy miałem jak 5-złotówki. To jest coś na co liczyłem. Te totalne zaskoczenie.

Manik i Tigre Uno. Dwaj zawodnicy X'ów i odnosiłem wrażenie jakby klatka ich troche dusiła. Ograniczała ich możliwości jednak mimo to wykręcili świetną walkę i ten finisher Tigre. Poprostu jest zajebisty. Wkońcu chyba Dywizja X pójdzie do przodu.

Last Man Standing w Steel Cage. Ta walka mnie zdecydowanie nie zawiodła. Powiem więcej była zajebista. Właśnie na to liczyłem. Połączenie dwóch tak hardkorowych stypulacji=rozpierdol w ringu. Wszystkie spoty z krzesłami i klatką mi się podobały zwłaszcza Superplex na krzesła. This is Awesome. Znowu się obawiałem, że postawią na lekko już zbliżającego się ku końcowi kariery Storma, ale znowu się myliłem na szczęście. Gunner idzie cały czas w górę zobaczymy co pokaże dalej.

Pas Wagi Ciężkiej na szali też się znalazł. Cipkowaty Magnus kontra killer Joe. Wynik powinien być prosty do przewidzenia. Zasady Joe, klatka, zero pomocy. Joe teoretycznie powinien rozjebać mistrza. Jednak tak się nie stało. Magnusowi jak zawsze ktoś pomógł, ale tutaj mamy kolejne zaskoczenie, bo był to Abyss. Nie sądziłem, że pozwolą zajebać mu tą maczugą, ale jednak. Fajnie to sprzedał Joe. Magnus udusił już nieprzytomnego rywala i wygrał starcie.

Lethal Lockdown zawsze jest zajebiste. The Wolves, Aries, Roode, MVP, Willow zajebiście. Nawet Bromans się postarali. Wszystko było fajnie git aż tu przychodzi lora na Hardasa, któremu zakazała Dixie się pojawić. No i tutaj mamy idealny moment na Willowa, a wejście poprostu zajebiste. Brak słów. Gaśnie światło i nagle jest na klatce. Skacze i zjeżdża dach razem z itemami. Były fajne spoty, fajnie że to Willow skończył walkę, bo podkreślił swoje pojawienie się w TNA. No i sędzia specjalny Bully Ray. Dixie pewnie myślała, że jest po jej stronie a tutaj taki chuj. Wyruchał ją po całości i przyznam się, że tutaj nieźle zamarkowałem Bully'emu. TNA jednocześnie zrobiło to tak ostrożnie, że Bully może być twennerem a nie koniecznie facem co daje większe możliwości.

Lockdown wyszło zajebiście. Warto było poświęcić ten czas. Wszystkie walki były na poziomie, a niektóre wręcz zajebiste. TNA jest na najlepszej drodze, że by się wkońcu odbić od dna, w którym się znajduje. Ma bazę do następnego PPV na kolejne ciekawe feudy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » TNA Lockdown 2014 - Oficjalna dyskusja (możliwe spoilery)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eragonrpg.pun.pl www.evilofkillersdb.pun.pl www.motyliroza.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl www.ndl.pun.pl