Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » #2 Newspack zjaranego Mietka

#1 2015-10-28 00:49:46

Mist

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 72
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Dan Dowson
Ulubiony wrestler: Edge, AJ Styles
Ulubiony Tag Team/Stajnia: E&C, Hardyz, Fortune
Ulubiona federacja: WWE, TNA

#2 Newspack zjaranego Mietka

-> Jak już wiemy od restartu federacji za stolikiem komentatorskim zasiadł Bob Sapp, który nigdy wcześniej nie był związany z SDW. Pomysł z jego zatrudnieniem był już wcześniej omawiany, jeszcze za czasów Adrenaline lecz szczegóły dopięto dopiero teraz i były IWGP Heavyweight Champion od powstania Burn ma okazje ją komentować. Co ciekawe Boba polecił... były zawodnik SDW, Danny Sherwood, który obecnie walczy w Japonii w DDT Wrestling, gdzie prace załatwił mu właśnie Sapp. Anglik tym samym odwdzięczył się przyjacielowi przysługą za przysługę. Sam Bob oprócz pełnienia funkcji komentatora ma być również skautem na rynku Japońskim i wyszukiwać tam talentów mogących zasilić Strefę Dobrego Wrestlingu. Pierwszy Japończyk już się pojawił, chodzi o Akire Tozawa, którego debiut już niebawem.

-> Nową stacją nadającą Wednesday Night Burn została Orange Sport. Dotychczasową stacją nadającą jeszcze Adrenaline był Polsat Sport, lecz po ostatnim zawieszeniu działalności przez federacje zupełnie wycofał się z dalszego nadawania wrestlingu w Polskim Wydaniu. Co prawda OS nie dociera do tylu odbiorników co PS i ratingi mogą być niższe, lecz nowa stacja ma zadbać o jeszcze lepszą promocje niż ostatni nadawca, pojawiać się mają nawet programy oddzielne na temat SDW w postaci cotygodniowego podsumowania czy też materiały z codziennego życia gwiazd.

-> Jako że Paweł "Boryss" Borkowski z reportera awansował na komentatora, zwolniło się miejsce na stanowisko reporter SDW. Jak już wiadomo nową reporterką została dobrze znana w mediach Natalia Siwiec, co nie spodobało się niektórym osobom w federacji. Chodzi głównie oto, że nie ma ona praktycznie żadnego pojęcia o wrestlingu, jednak najważniejszym osobom w federacji to nie przeszkadzało, gdyż najważniejszym czynnikiem przy jej wyborze było nawiązywanie kontaktów z zawodnikami i jak największa wiedza na ich temat. Z pierwszego zadania Natalia jak na razie wywiązuje się dobrze a drugiego pilnie się uczy. Zobaczymy w przyszłości czy nauka nie poszła w las ;p

-> Federacja mocno naciskała, by do federacji powrócił Julio Dominguez. Meksykanin odrzucił jednak propozycje kontraktu wiążąc się długoletnią umową z Lucha Underground tym samym przekreślając sobie szanse na powrót w niedalekiej przyszłości. Sama federacja z Meksyku wiąże z nim wielkie nadzieje a Julio ma w niej być jednym z najważniejszych ogniw. Poza tym chodzą słuchy że Dominguez nie do końca był zadowolony z roli, jaką ogrywał w SDW, jednak do końca nie wiadomo czy to prawda.

-> Nieoficjalny plakat PPV ujrzał światło dzienne. Toczyła się zażarta walka pomiędzy największymi zawodnikami o to, który będzie reklamował swoją twarzą najważniejsze show od reaktywacji. Ostatecznie padło na... Jokera! To właśnie ten plakat ma reklamować show. Trzeba przyznać, że wygląda przerażająco.

-> Jak poinformował jeden z lekarzy pracujących dla SDW, jeden z wrestlerów, którzy ulegli atakowi na drugiej edycji Burn, a mianowicie Danny, nie odniósł aż tak poważnych obrażeń, jak się wydawało na początku. Niewykluczone, że zawodnik będzie mógł powrócić do rywalizacji już na początku przyszłego miesiąca. Jeśli zaś chodzi o Ralfa, który dopuścił się ataku na tego wrestlera, to początkowo planowano go zawiesić i obciążyć go konsekwencjami, jednakże póki co zarząd, który planował przyznać mu tytuł SDW Extreme Championship, jak na razie wstrzymał się z tym pomysłem. Mówi się, że Creative Team bardzo wysoko ceni tego zawodnika, dzięki czemu postanowiono dać mu jeszcze jedną szansę.

-> Trzecia edycja Wednesday Night Burn odbyła się w Radomiu, a mianowicie w Hali MOSiR. Federacja nie spodziewała się aż tak dużej widowni (jest to obiekt mieszczący maksymalnie 2500 osób, a zainteresowanych galą było o ponad połowę więcej), przez co spora część publiki nie miała miejsca siedzącego. Podobno fani coraz bardziej są zainteresowani powrotem SDW i proszą władze o rozgrywanie gal na większych obiektach. Jako lokalizację kolejnej tygodniówki przewidziano halę, na której mecze rozgrywa siatkarska drużyna Skry Bełchatów. Na dzień dzisiejszy wyprzedano już 90% biletów na miejsca siedzące, a więc wielce prawdopodobne jest, że znów będzie trzeba drukować kolejne bilety dla fanów wrestlingu.

-> Jak wspominano, federacja negocjuje powrót jeszcze jednego zawodnika, który miał co prawda krótki epizod, ale odbił swoją obecność w bardzo dźwięczny sposób. O kim mowa? Creative Team nie chce do tej pory tego zdradzić, ale ta osoba by miała od razu wysoką pozycję w karcie, co może być uznawane jako karta przetargowa w coraz bardziej przedłużających się negocjacjach.

-> Federacja liczy obecnie 22 zawodników i szykowane jest wielke show na The Longest Day. Jak wiadomo, pewne są dwa pojedynki, lecz Creative Team intensywnie pracuje nad dodatkowymi programami. Mówi się o starciu "weteranów" federacji, czyli gwiazd pierwszej odsłony. Czy do tego dojdzie? Kreatywni szukają odpowiednich ścieżek, aby federacja wyszła na prostą. Wspomina się również o pierwszej gali za granicą po PPV. Wszystko jednak zależy od buyrate najważniejszej gali miesiąca.

-> Jak sprzedają się pamiątki? Oficjalny sklep SDW jest pozytywnie zaskoczony zyskami z handlu pamiątkami, koszulkami i innymi gadżetami. Jak oficjalnie się mówi, najbardziej "sprzedają się" rzeczy Einara, Jokera, Dana Dowsona oraz Ralfa. To nie jest zaskoczenie, te postaci bardzo szybko wybiły się ponad tłum reszty wrestlerów i mówi się, że to oni będą obsadzać większość walk wieczoru Burn.

-> Doszła nieco smutna wiadomość, że federacja momentalnie zerwała kontrakt z Mizem. Nie jest to zaskoczeniem, gdyż zawodnik olewczo podchodził do swoich obowiązków, nie było widać w nim choćby iskry zaangażowania. Jego promo nie było za specjalnie pozytywnie komentowane, a sam zawodnik najwyraźniej próbował zrobić z federacji swoje dodatkowe źródło zarobków. Jak wiadomo, właściciel sprzeciwia się takiemu zachowaniu, stawiając na pełne zaangażowanie zawodników.

-> Federacja stara się coraz bardziej zacieśnić roster i określić pozycję każdego zawodnika. Jak nieoficjalnie się mówi, Dan Dowson ma zaliczyć spadek w karcie. Nie wiadomo, co może być przyczyną tego typu postępowania. Mówi się, że sam zawodnik zgłosił tego typu pomysł, chcąc pogodzić swoje życie prywatne z życiem zawodowym, chociaż inna strona mówi, że wrestler szykuje się do przejścia na wcześniejszą emeryturę zawodniczą.

-> SDW w ostatnim czasie zyskało sporo fanów w Holandii. W dużej mierze przyczyniła się do tego postać Ralfa, który z każdą kolejną galą odgrywa w federacji coraz bardziej znaczącą rolę i przykuwa uwagę wielu osób. Pomimo, iż w federacji walczył już kiedyś zapaśnik z Holandii - Armin Heiland, to wówczas jednak hasło "SDW" było w Kraju Kwitnących Tulipanów praktycznie anonimowe. Dziś prawie każdy fan wrestlingu w tym kraju, który choć trochę interesuje się światem poza WWE, słyszał o Strefie Dobrego Wrestlingu i niewykluczone, że gdy federacja rozpocznie tournee po krajach Europy, to właśnie tam zatrzyma się na nieco dłuższą chwilę.

-> Na ostatniej gali Burn, która odbywała się w Radomiu doszło do niespodziewanego heel turnu Jeffa Hardy'ego, który był jednym z najbardziej lubianym zawodników wśród fanów. Podobno wszyscy z zaplecza nie byli zadowoleni z tego, jak The Charismatic Enigma prezentował się w roli face'a i dlatego zadecydowano o zmianie, której inicjatorem był podobno sam tajemniczy prezes SDW. Pierwszy występ w nowej roli był dobrze oceniany przez krytyków, a to oznacza, że Jeff może liczyć na to, że zostanie w federacji na dłużej.

-> Ostatnio w mediach dużo mówiło się o podpisaniu kontraktu z KSW przez.. Nicka Jeffersa. Sam zawodnik mówił, że kiedy SDW wstrzymało działalność, nie miał zajęcia dla siebie i chciał spróbować swoich sił w MMA. Wszystko jednak ucichło, gdy powstał plan reaktywacji federacji, a sam zawodnik zawiesił swoje plany odnośnie debiutu, choć nie wykluczył, że w dalekiej przyszłości chciałby spróbować "czegoś innego". Powiedział też, że na tą chwilę liczy się dla niego tylko i wyłącznie praca dla SDW i chce się temu w pełni poświęcić.

-> Dowson ostatnio był widziany... Na Old Trafford! Sam zawodnik nigdy nie zaprzeczał, że piłka to jego drugie hobby, a zawodnik gorąco dopingował z trybun ze swoją dziewczyną Manchester City, który zremisował bezbramkowo ze swoim derbowym rywalem. Jednocześnie na jego twitterze pojawiły się pierwsze zdjęcia zawodnika z jego synkiem.

-> Chris Dowson w SDW?! Podobno negocjacje ruszyły szybkim tempem, a zawodnik zawiesił swoje występy w RoH, aby móc na poważnie przemyśleć tą ofertę. Wiadome, że federacja polska ma mniejszy prestiż niż amerykańska, jednak sam zawodnik bardzo chwalił sobie profesjonalizm poprzednich władz, które traktowały go niczym po ojcowsku.

-> Powstają kolejne pomysły na show, które niestety nie przyniosło ogromnej popularności czyli "Einar szuka żony". Zawodnik otwarcie mówi, że nie zamierza angażować się w dodatkową pracę "po godzinach", a wiadomo, że zdjęcia do serialu pochłaniałyby spory czas, który wrestler chce poświęcać nie tylko na treningi, ale również na swoje prywatne życie. Chociaż starzy fani na pewno pamiętają coś takiego

Ostatnio edytowany przez Mist (2015-10-28 01:44:34)


http://media.tumblr.com/tumblr_m5dryrMUUt1rqmypj.gif

The Priest streak

2W 0D 2L

Offline

 

#2 2015-10-29 23:13:32

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

Re: #2 Newspack zjaranego Mietka

Ogólnie paczka spoko, większych zastrzeżeń nie mam i w takim samym stylu i objętości może być spokojnie robiona za każdym razem. Do wszystkich newsów przemyśleń nie mam, ale kilka mnie zainteresowało:

-> Orange Sport transmituje SDW? Trafiliśmy najgorzej jak można... Burn będzie puszczane między Ekstraklasą Futsalu, a PLMMA Ciekawe co szybciej padnie, my czy Orange Sport.

-> Plakat PPV SDW naprawdę bardzo dobry. Nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja z ero ale mam nadzieje że pas nie zostanie od razu przypisany Hallvardowi, szkoda by było gdyby 60-Minut IronMan Match... miał być przewidywalny.

-> Bilety mają być dodrukowywane na gale? Już widzę jak tam pan Kazimierz Greń sprzedaje na lewo pod halą.

-> Te 22 osoby to troche zakłamana liczba, bo jest tak 15-18 ale oby to rosło, bo walczymy o przetrwanie e-fedów.

-> Strasznie wyszło z tym Mizem. Słabe promo, wszyscy chyba się zawiedli po czym Varost odchodzi just like that... no cóż, bywa.

-> Dobrze że Jeff przeszedł heel turn, jako face był nijaki... zobaczymy jak będzie po drugiej stronie barykady w dłuższym okresie.

-> Dan Dowson - jeden z nielicznych fanów City na świecie?

Dobry newspack


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#3 2015-10-31 00:27:16

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #2 Newspack zjaranego Mietka

Komentarz raczej zbyt długi nie będzie, skomentuję to, co uznam za stosowne.

Proszę, a więc ten stary Danny jeszcze żyje. Ciekawe, czy z tego skautingu przylezie do SDW jeszcze jakiś Japończyk, albo chociaż jakiś wrestler z NJPW. Polsat Sport, czy tam Orange Sport, generalnie wyjebane w to. Jeśli chodzi o Siwiec, to mam nadzieję, że skoro ona już ma tutaj być, to nie będzie tych wywiadów przeprowadzała jako jedyna i w końcu ktoś do niej dołączy (tylko nie jakaś druga osoba jej pokroju). Za plakat na PPV ode mnie również należy się props. Dan Dowson niżej w karcie? Po przeczytaniu jego segmentu na ostatniej gali jestem temu przeciwny. Wcześniejszej emeryturze też, nie chciałbym, żeby zamiast niego wskoczył np. Bo Dallas. Hardas - dobrze, że mu się odmieniło, teraz jego przemowy są ciekawsze. Dowson fanem City, można się było domyślić, bo właściciel Dana również jest fanem tej drużyny. Dobrze, że takie nieszablonowe newsy się pojawiają. Jeśli chodzi o jego brata, to nie pamiętam, żeby w ROH był kiedyś jakiś Chris Dowson, ale możemy przymknąć na to oko Bardzo dobrze, że Einar już nie szuka żony, mimo, że takie newsy były zabawne.

Newspack na pewno szerszy i ciekawszy od poprzedniego, jeśli userzy się jeszcze bardziej przyłożą do tego, to będzie naprawdę fajnie.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#4 2015-10-31 02:25:36

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

Re: #2 Newspack zjaranego Mietka

Wypada mi skomentować niusy choć miałem zrobić to trochę prędzej. Najnowsze informacje dotyczące SDW i poszczególnych zawodników miałem okazję przeczytać wcześniej i trochę boli to, że Mist musiał upominać się o informacje dotyczące danej postaci. Naprawdę na początku nie macie pomysłów do wymyślenia czegokolwiek o swojej postaci? Rozumiem brak weny, ale to może być raz na jakiś czas i w późniejszym etapie gry. Mam nadzieję, że na następny raz pojawi się więcej informacji i lepszych a nie tak robionych na szybko, choć przyznam szczerze, że wypadło dobrze. Fajnie, że dowiadujemy się gdzie są transmitowane gale SDW, bo niby taki drobiazg a widać, że profesjonalizm, później jakiś Spike TV będzie xD Podobało mi się, że w informacjach zawarte są tajemnicze plany Creative Teamu choć uważam że mogłoby być trochę tego więcej, ale mamy i tak zwłaszcza o zawodnikach przed debiutem. Propsy dla Mista za robotę i nie denerwuj się, że tak późno skomentowałem. Myślę, że newsy powinny być wydawane po PPV bądź też przed, aczkolwiek to Mist decyduje. Dzięki za Twoją pracę i obyś następnym razem nie musiał ponaglać użytkowników do napisania czegoś o swojej postaci a będzie dobrze.


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 

#5 2015-10-31 08:23:26

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: #2 Newspack zjaranego Mietka

No to czas nadrobić zaległości, które zostały pozostały przeze mnie, więc Mist nie martw się jakoś ci to wynagrodzę komem z mojej strony. Na początek, co mnie zaciekawiło to mianowicie nadawanie  relacji tv tygodniówki. Wychodzi to na plus i dobre czucie tego biznesu jakim jest SDW i realia. Miejmy nadzieję, że sama fedka przetrwa długo i szybciej padnie Orange Sport niż SDW. Co dalej jak widzimy na ostatnich tygodniówkach to Danny ostatnio zalicza lekki spadek. Ale coś mi się nie chce wierzyć, że przejdzie na emyryture. Następnie widzimy zapowiedź, że SDW będzie się promowało nie tylko w polsce, ale też po całej europie miejmy nadzieję, że to będzie dobry prognostyk przed wysokimi ratingami. No i na koniec mamy ostatni news w którym Einar już nie będzie się angażował w serial pt. Einar szuka żony. Po części było to śmieszne, ale za dużo to nie zdrowe. Mam nadzieję, że nie tylko Michaels będzie się angażował w takich programach, ale też inni. Więc obrazując sprawę zabrakło mi tutaj zdecydowanie ciekawostek o innych zawodników, którzy mają dosyć potencjał, że by stać się ciekawą postacią w hierarchii SDW, ale sam news był dosyć ciekawy i z konkretami, więc jak na zbyt pospieszone wiadomości to nie były złe.

Ostatnio edytowany przez osti12 (2015-10-31 08:24:36)


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#6 2015-11-05 19:44:32

ItsMatti

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

12671395
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 15
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matti Silainen
Ulubiony wrestler: Cage & Chavito & ADR
Ulubiona federacja: LU

Re: #2 Newspack zjaranego Mietka

Bardzo dobry newspack, treściowo był ciekawy, widać odpowiednie proporcje dobrane i wszystko jest wyśrodkowane między życiem fedki, a "real life'em". Oby tak dalej!
Nie widzę sensu opisywać wszystkiego po kolei, chciałym wytknąć coś co mi się nie podoba, ale nic nie przyuważyłem, może pomyśl nad wprowadzeniem jakiejś ankiety lub czegoś jako smaczka do tych newsów, ażeby ludzie mogli się wykazać.


Matti Silainen!


#PłockScrewjob

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » #2 Newspack zjaranego Mietka
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modelevb.pun.pl www.rponline.pun.pl www.immortalsganja.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.anopheles.pun.pl