Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2015-10-10 00:49:35

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Karta na SDW The Longest Day 2015

http://i57.tinypic.com/2ik6vt2.png

Data:
08.11.2015

Miejsce:
Łódź (Atlas Arena)

Theme Song:
Iron Maiden - The Longest Day

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy

Offline

 

#2 2015-11-05 22:05:42

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

CZAS NA NAPISANIE POSTÓW NA GALE JEST DO NIEDZIELI (DZIEŃ GALI) DO GODZINY 15.00.

Offline

 

#3 2015-11-06 12:47:59

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard

No i w końcu doczekaliśmy się walki o główny pas federacji. Obecnie jest to chyba dwóch najlepszych zawodników w całej federacji, więc walka będzie musiała być dobra. Od wyniku walki będą zależały takie rzeczy jak dyspozycja dnia oraz to, kto ile czasu będzie mógł na to poświęcić. Na pewno zobaczymy wymianę na bs, możliwe, że najlepszą w historii tego fedu.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E

Już zdążyłem się przyzwyczaić, że przy nowym midcardowym pasie dostajemy wieloosobową walkę. Po kolei mamy Josha Tricka, który ze swoją oryginalnością w normalności nie jest bez szans w tej walce. Pentagon to też jeden z lepszych zawodników i on tu jest moim głównym faworytem. Lesnar również od początku świetnie się prezentuje, więc z pomocą Heymana może coś ugrać. Silas niby dobrze prezentuje się na galach, ale brakuje mi trochę tego błysku i odniesienia do rywali, więc raczej to nie on wygra. Akira sztywny jest i od początku jego gimmick mi się nie podoba, więc jego i Big E, który pisze kiepsko językowo wrzucam do jednego wora osób, które raczej nic tutaj nie zdziałają.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens

Mamy również feud dwóch zawodników nowych w tej federacji. Szybko się wybili dosyć wysoko, a mimo to, że ich walka została ogłoszona na kilka dni przed walką to czekają nas spore emocje. Tutaj również obaj zawodnicy piszą na dobrym poziomie i raczej żaden z nich nie odpuści. Ciekawie się to zapowiada również dzięki niezrównoważonemu Ralfowi, który może wybuchnąć w każdej chwili.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson

Walka dwóch zawodników, którzy byli tutaj od początku istnienia tej federacji. Obaj prezentują wysoki poziom, ale myślę, że to jest za niskie miejsce w karcie dla nich. Spokojnie mogłoby to być Co-ME tej gali. Na pewno zobaczmy tutaj próbującego namieszać Bischoffa, ale nie sądzę, żeby miał realny wpływ na wynik. Na pewno zobaczymy ciekawą walkę na bs, bo Bless jak i Mist na pewno nie odpuszczą.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy

Jak dla mnie dosyć mocną walką jak na opener, nawet jeśli o PPV chodzi. W sumie wszystkie feudy stały na wysokim poziomie, więc chyba dobrze wybrano, bo ci zawodnicy są najniżej w hierarchii ze wszystkich, którzy mają feud na PPV. Walka na bs będzie na pewno wyrównana, bo ja oraz Remik prezentujemy bardzo zbliżony poziom, a przynajmniej takie jest moje skromne zdanie i ciężko będzie tu na kogokolwiek postawić.

Ogólna ocena karty
Jak na trzeci start federacji to mogę śmiało stwierdzić, że karta na początkowe PPV prezentuje się lepiej niż na każde wcześniejsze PPV (jeśli chodzi o te początkowe). Można było trochę inaczej ustawić tą kartę, bo walka o pas Extreme nie ciekawi mnie tak bardzo, żeby zaraz ją dawać na Co-ME, ale nie będę narzekał. Mam nadzieję, że wszyscy się postarają i nie będzie żadnych opóźnień.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#4 2015-11-06 15:21:36

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard:
W końcu doczekaliśmy się walki o pas main eventowy. Ile trzeba było czekać raz był upadek SDW dwa drugi no i tym razem mam wszelkie nadzieję, że fedka będzie jakoś funkcjonowała no przecież my userzy tworzymy historię. Feud był od początku ciekawie prowadzony, a Ero i Michaels wyciskali swoje gimmicki ile się dało.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E :
Sam jestem ciekaw wynik tej walki. Grupę tutaj można podzielić na faworytów i tą słabszą. Na początek mamy Josh'a Trick'a, którym gra Krychol dosyć orginalna postać. Drogę swoją przeszedł na pewno pisaniem dobrych postów na gali. Następnie mamy Pentagona, który jak na mnie zabłysną na początek, a później zbladł wg mnie. Brock Lesnar od początku Mathias pokazał, że potrafi nakurwiać posty na BS, albo segi na galę. Wtargnęły się na koniec drobne powtórzenia w pisaniu treści, ale i tak tutaj Beast wyrasta na wyraźnego faworyta. No i mamy Silas'a dosyć ciekawa postać o kontrowersyjnym gimmicku. Segi i posty pisał  zbyt krótkie zdecydowanie zabrakło tematów jakie mógł poruszyć na sam finish programu SDW Extreme Championship. Akira Tozawa Japończyk, którym gra ten Road Dogg same posty lub segi fajnie się czytało, ale zabrakło zdecydowanie tej iskry i jakiegoś gimmicku, który mógłby przybliżyć postać z kwitnącej wiśni. No i moja postać czytam tak wasze wszystkie posty w komentarzach i jakimś sposobem mi podpowiadacie, więc dzięki no czytam wasze komki.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens:
Tutaj mamy dwie postacie, które bardzo szybko się wybiły dalej. Tutaj strasznie trudno jest przewidzieć, kto odniesie victorie. Feud był dosyć wyrównany z jednej strony prowadził Kevin, a później Ralf. Mam nadzieję, że postać Ralfa nabierze kolorów w tej walce i po jakiejś części będzie to nie koniec konfliktu i do czekamy się ciekawsze story.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson:
Walka elity jak można to nazwać. Widać, że sami zawodnicy zaliczyli lekki spadek. Mimo że obaj panowie piszą na wysokim poziomie. Konflikt był nieźle prowadzony, ale nie tak jak Einara z Jokerem zabrakło tutaj mi, co by mogło wstrząsnąć  SDW.  Powoli liczę, że zobaczymy nie czyste zagranie ze strony Dan'a, a mianowicie ingerencja Ericka co przyczyni się do zwycięstwa Dowson'a.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy:
Really?? No to Aigor tutaj się popisał mocnym openerem. Feud był bardzo mocno prowadzony, który lekko wywyższał się Hardys, ale także swoją aktywnością grzeszył Yarexon przeciwieństwie do Remika. Bitwa na pewno będzie ciekawa na BS jak Remik coś napisze jak nie wygra Hardys, który moim zdaniem powoli powinien się kręcić wokół pasa SDW Global.

Moja ocenka: Karta wygląda na super mocną widać tą moc SDW, które zaczyna się promować w polsce, a też niedługo po Europie. Mam nadzieję, że wszyscy userzy postarają  się coś napisać na BS i coś fajnego napiszą to będzie wtedy nasz power. Więc widzimy się na ppv. 10/10


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#5 2015-11-07 01:10:54

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard

Dobrze, że Ero wrócił... przynajmniej wynik może paść na każdą ze stron. 60 minut to dość długa walka do napisania i znowu... nie zazdroszczę bookerowi. Jeżeli miałbym oceniać po postaci jaką przedstawiają nam w segmentach Ero i Michaels, to tu punkt ląduje u Jokera. Gdyby wziąć pod uwagę posty, dałbym punkt Einarowi. Co więc zadecyduje? Wiele czynników, od dyspozycji dnia w którym będą pisać posty, po odbiór tych postów przez Aigora. Zadecydują detale (tak sądzę). Gdybym jednak miał postawić na któregoś pieniądze, byłby to Hallvard, chyba ze względu na posty właśnie i jakąś tam nieco większą aktywność na forum

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E

Sześć osób i Ladder Match o pas... nie zazdroszczę bookerowi. Mimo wszystko na pierwszy plan moim zdaniem, wysuwają się tutaj dwie postacie i to tych wrestlerów bym upatrywał jako zwycięzców. Pentagon Jr. i Brock Lesnar. Pentagon ma teoretycznie więcej jakości w swoich wypowiedziach, postach i ogólnie to Ryse powinien być tu faworytem... powinien bo mathias jak na nowicjusza nieźle sobie radzi. Może zostanie za to nagrodzony. Jeżeli wystrzeli z dobrym postem to wszystko jest w tej walce, w jego zasięgu. Większe szanse dałbym jednak Pentagonowi.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens

Nie będę się jakoś specjalnie rozpisywał, bo chyba w kontekście tej walki... nie mam o czym. Nie jestem jakoś z siebie mega zadowolony, jeżeli chodzi o moje zakończenie gali i segment z Ralfem w ostatnich dwóch tygodniach ale sam program między postaciami moją i Raptora, uważam za ciekawy. Mimo że nie walczymy teoretycznie o nic, to jesteśmy gdzieś w Upper Mid Cardzie i zwycięzca moim zdaniem zbliży się do ewentualnej szansy walki o pas Global. Nie upatrywałbym siebie raczej w roli faworyta, ale zamierzam przedłużyć winning streak Owensa Nie będzie to jednak łatwe.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson

Jeffers który na ten moment jakoś mnie specjalnie nie przekonuje zmierzy się z Dowsonem który jak wiemy z newsów miał nieco spuścić z tonu. Dan wydaje się tu faworytem, jednak jest to dość ciekawe zestawienie. Bless jest aktywny, więc w połączeniu z niezłym postem może to przynieść korzyści w postaci zwycięstwa. W roli faworyta upatruje tu jednak Dowsona i zobaczymy czy faktycznie tak się stanie.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy

Postać Remika, która zaliczyła lekki spadek w hierarchii kontra odświeżony Jeff Hardy. Problem w tej walce jest taki, że obu zawodnikom jest potrzebne zwycięstwo. Wiedźmin niby obijał się w Main Eventach, a mimo wszystko dostaje walkę na PPV z Hardasem który materiałem na Main Eventera nie jest na ten moment. Z drugiej strony Jeff straci na wiarygodności w przypadku kolejnej porażki. Jeden i drugi potrzebuje tu wygrać by utrzymać się na pewnym poziomie, a przegrany będzie miał ból głowy co zrobić by poprawić nieco swoją postać. Mimo wszystko typuje tutaj Wwitchera, ze względu na to, że wydaje mi się iż jest na nieco wyższym poziomie niż Jeff.



Ogólnie brawa dla Aigora, stworzył z tego co miał niezłą karte. Trzy pojedynki singlowe bez większej stawki, ale przy tym wyrównane. Ciężko obstawić zwycięzców. Main Event zapowiada się świetnie, a chyba jedyną walką w której faworyt jest wyraźny jest walka o pas Extreme, co jest małym minusem ale po PPV koło tego pasa może się pokręcić ktoś ciekawy. Zapowiada się dobre PPV


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#6 2015-11-07 02:48:15

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

Skomentuję kartę do gali PPV zaczynając od plakatu, który jak wcześniej wspomniałem w galerii jest dla mnie bombowy, Joker pasuje idealnie do tego wytworu i świetnie dobrana kolorystyka za co należy się ogromny szacunek, przede wszystkim za wykonaną pracę. Dalej co do theme songu, to raczej jest to jak najbardziej odpowiedni utwór pasujący do gali. Tak więc czas przejść do walk.

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard

Walka wieczoru jest bombowa! Obie postacie prezentują bardzo wysoki poziom, a podczas trwania ich krótkiego programu jak dotychczas trudno było znaleźć znaczącą różnicę między poziomami obu o co właśnie tak naprawdę chodzi. Byłoby o wiele ciekawiej gdyby mieliby więcej czasu do gali PPV, ale niestety musieli pracować w krótkim terminie i na pewno nie będzie to koniec ich rywalizacji, być może po tej gali ktoś inny dołączy do feudu o główny tytuł federacji. Ciężko wytypować zwycięzcę, ale postawię na Hallvarda, który nieco bardziej mi się podobał, aczkolwiek ostatnia aktywność Eronicsa zdecydowała, że Einar jest dla mnie faworytem na mistrza, bo Michaels zasługuje na to swoim poziomem, ale także aktywnością.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E

Walka o pas Midcardowy, wiadome było że znajdzie się kilku uczestników i jak wcześniej wspomniałem w komentarzu do gali jest to jak najbardziej trafna decyzja, będziemy mogli w końcu zrobić mały przesiew i oddzielić ziarno od plew, a przy tym może wyjść z tego całkiem fajna walka. Booker będzie musiał odpowiednio się do tego przyłożyć i zobaczymy jak to nam wyjdzie. Teraz przejdę do analizy szans poszczególnych zawodników. Trick raczej robi tutaj za tło użytkownik prowadzący raczej olał grę, choć miał bardzo dobry początek i jego wypowiedzi były na solidnym poziome. Mógłby być w czołówce do tytułu, ale wątpię że teraz powróci. Pentagon jest to jeden z faworytów, Ryse pisze nim dobrze, może nie jest tak ostatnio aktywny, ale walki pisze i na bs'ie powinien coś wrzucić. Lesnar główny rywal wyżej wymienionego Luchadora, na którego nie było ostatnio pomysłu, ale myślę, że po tej walce coś się dla niego znajdzie i Heyman będzie mógł pokazać swój mikrofon. Sądzę, że rozstrzygnie się to pomiędzy Bestią a Pentagonem, Silas jest trzeci w tym wyścigu, ale za wcześnie jeszcze dla niego, chyba że walnął by coś super na bs'ie, Tozawa nie przekonuje mnie do siebie tak jak Big E niestety.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens

Kolejne dobre zestawienie, w którym myślę, że Owens nadal utrzyma swój streak niepokonanego, bo na chwilę obecną jest to jeden z najlepszych zawodników federacji, który jeszcze trochę i zapuka do ME. Dla Ralfa trochę za wcześnie na taką walkę, ale chciałbym zaskoczyć się jego zwycięstwem, bo kiedy jak nie na PPV mogłaby zostać przerwana seria Owensa. Nikt nie odpuści i chciałbym zobaczyć walkę na bs.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson

Walka z udziałem mojej postaci, co mogę napisać, Mist w newsach uwzględnił spadek Dowsona, ale jego wypowiedzi ostatnio tak na serio skoczyły w górę, co mnie cieszy bo to podwyższa poziom nam obu w pisaniu. Nie powiem, że nie chcę wygrać, ale faworytem nie jestem i słusznie bo ma przewagę w sukcesach, aczkolwiek myślę, że ostatnio udało mi się mieć kilka innych argumentów, które pokazały Dana jako niepewnego zwycięstwa. Wydaję mi się, że mieliśmy jedno z najlepszych podłoży do tej walki na PPV i zobaczymy co uda nam się jeszcze napisać w ringu.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy

Walka rozpoczynająca nam galę i czuć to wielkie bum! Hardy ostatnio się wyrobił po swoim heel turnie, Witcher stały dobry poziom i dobre argumenty o niszczeniu potworów. Nie jest zaskoczeniem, że Witcher jest faworytem, Hardy po turnowaniu zgarnął porażkę z Jeffersem, co nie stawia go w dobrym świetle. Tak naprawdę nie wiem co dalej napisać, chyba poza tym że chciałbym aby kontynuowali swój feud.

Gala w najmocniejszym możliwym zestawieniu, Aigor miał trudną decyzję w jakiej kolejności ustawić walki, poza walką o pas Global oczywiście. Może boleć, że mamy aż trzy singles matche, jednak jest to PPV z przejściowym motywem i dopiero na przyszłej możemy zobaczyć ciekawsze walki. Teraz obserwować bs'a i współczuć HB w wybieraniu zwycięzców.


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 

#7 2015-11-07 12:31:02

mathias136

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Brock Lesnar
Ulubiony wrestler: Brock Lesnar
Ulubiona federacja: WWE

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard
Walka na którą chyba wszyscy czekają i mają ogromne nadzieje z nią związane. Dojdzie do starcia dwóch najlepszych zawodników w SDW. Ciężko przewidzieć kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko, ale na pewno ich posty na tą galę będą bardzo dobre.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E
Walka z moim udziałem więc trochę ciężko obiektywnie mi ją opisać. Nie będę ukrywał, że po cichu liczę na zwycięstwo, chociaż porażkę też przyjmę z podniesionym czołem, bo zestawienie w tej walce jest bardzo mocne. Gdybym miał wskazać jakiegoś faworyta to jeśli nie wygram ja to z pewnością wygra Pentagon Jr.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens
Ta walka również zapowiada się bardzo dobrze. Od dwóch tygodni ich feud jest jednym z ciekawszych. Ciekawi mnie czy Ralf pokona Owensa, czy może Owens przejmie władzę nad mroczną stroną swojego rywala.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson
Starcie rywali o podobnych umiejętnościach, chociaż z lekką przewagą Nicka. Liczę, że panowie napiszą posty, które będą bardzo dobre.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy
Walka, która zdecydowanie powinna się odbyć. Niechęć między nimi powoli rosła i tak oto doszliśmy do punktu kulminacyjnego. Mimo iż szanse mają równe to nieco większe szanse daje Witcherowi.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2014/09/Brock-Lesnar-Wink.gif

Noc jest ciemna i pełna strachu.
Bestia żywi się tym strachem.


STREAK NA BURN:
2-0-3
STREAK NA PPV:
0-0-1
https://sandpaperblues.files.wordpress.com/2012/05/stannis.gif?w=620

Offline

 

#8 2015-11-07 21:04:51

 Road Dogg

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Skąd: Assholeville
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 61
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff The Killer / Akira Tozawa
Ulubiony wrestler: Road Dogg / The Miz
Ulubiony Tag Team/Stajnia: New Age Outlaws
Ulubiona federacja: WWF

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard
Najbardziej czekam na tę walkę, z resztą jak chyba wszyscy. Feud i cała otoczka prowadzone po mistrzowsku, ciekawie się to ogląda. Jestem przekonany, że obaj zawodnicy dadzą z siebie wszystko w segmentach jak i na BS i Ringu.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E
Walka w której sam uczestniczę, jednak nie jestem faworytem, wiem o tym. W tym starciu mamy całą gamę różnobarwnych zawodników, pierwszy z nich Josh Trick, normalny, spokojny i solidny, jednak on nie jest faworytem. Kolejny z nich Pentegon JR zaś jest ponad klasyfikacją i wg mnie wygra bezproblemowo. Brock Lesnar, solidny idealnie wyuczony gimmick, jednak on raczej też nie wygra. Silas Young, prosty, toporny oraz łatwy w obsłudze jednak na dalszą metę nudny więc nawet i on nie wygra. O sobie już napisałem. Big E, też nic nie osiągnie. Tak więc podsumowując, wszyscy oprócz Pentagona i Brocka lądują w Jobberlandzie, takie życie.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens
Ralf jest pewniakiem na 100%, jego segmenty czyta się łatwo i przyjemnie. Owens również solidny i ponad przeciętna jednak nie wygra.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson
Nick i Dan, obydwaj dobrze piszący i ogólnie pięknie ładnie, jednak tak na dłuższą metę to Nick jest dobrym wyborem. Nie będę faworyzować żadnego z nich.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy
Pogromca demonów kontra Enigma, ich segmenty i ogół przewyższa przeciętną wiec sądzę, ze walka jak i segmenty wyjdą dobrze. Ich segmenty czyta się interesująco, jednak uważam, że minimalna przewagę będzie miał Wiedźmin.


Robert Porter


0 /0 /2


▒█▀▀▀█ █▀▄▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀
░▀▀▀▄▄ █░▀░█ █░░█ █▀▄ █▀▀
▒█▄▄▄█ ▀░░░▀ ▀▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀
▒█░░▒█ █▀▀ █▀▀ █▀▀▄
▒█▒█▒█ █▀▀ █▀▀ █░░█
▒█▄▀▄█ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀░
▒█▀▀▀ ▀█░█▀ █▀▀ █▀▀█ █░░█ █▀▀▄ █▀▀█ █░░█   █
▒█▀▀▀ ░█▄█░ █▀▀ █▄▄▀ █▄▄█ █░░█ █▄▄█ █▄▄█   ▀
▒█▄▄▄ ░░▀░░ ▀▀▀ ▀░▀▀ ▄▄▄█ ▀▀▀░ ▀░░▀ ▄▄▄█   ▄


http://img503.imageshack.us/img503/1002/hugmee.gif

Offline

 

#9 2015-11-08 00:10:11

Dziki Jacek

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-11-01
Posty: 16
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jack Wild
Ulubiony wrestler: The Rock

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard


Godzinny pojedynek o najważniejszy pas federacji to nie lada wyzwanie dla bookera. Mam nadzieję, że piszący podoła zadaniu i walka będzie co najmniej wciągająca. Zwycięzcę ciężko wytypować, bo gracze są na zbliżonym poziomie. Panowie mają niewiele czasu na posty i... To bardzo dobrze Wygra nie tylko lepszy, ale także aktywniejszy.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E


Ladder Match czyli bardzo ciekawa formuła i ogromne pole do popisu dla bookera. Pas midcardowy, na którego sam obecnie mam chrapkę dlatego jest to walka, która chyba najbardziej mnie ciekawi. Mam nadzieję na jakieś ciekawe zwroty akcji. Co do faworytów to myślę, że największe szanse na zdobycie pasa mają trzej zawodnicy - Pentagon, Brock i Silas. Panowie są aktywni oraz (wg mnie) reprezentują wyższy poziom niż reszta zawodników.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens


Finał (chociaż nie do końca wiadomo czy na tym się zakończy) feudu pomiędzy tą dwójką. Tutaj będę gorąco kibicował Raptorowi, gdyż gimmick jego postaci podoba mi się. Poza tym jestem uprzedzony do Kevina Owensa xD. Nie chodzi o osobę, która go prowadzi tylko o samego wrestlera. Dlaczego? Nie wiem. Nie umniejszam oczywiście umiejętności ShowOffa.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson


Hmmm... No cóż mogę powiedzieć? Solidni gracze, solidny pojedynek na solidnym poziomie. Moim cichym faworytem jest Nick Jeffers ale sam nie wiem dlaczego.

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy


Hardy czy Wiedźmin? Wiedźmin czy Hardy? Z jednej strony jeden z moich ulubionych wrestlerów a z drugiej jedna z najciekawszych postaci federacji. Prawdziwe starcie dobra ze złem. Ciężko mi wskazać zwycięzce. Bardzo mocny opener, będzie ciekawie.

Offline

 

#10 2015-11-08 14:02:24

Remik

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-04-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Karta na SDW The Longest Day 2015

60 Minute Iron Man Match for SDW Global Championship Title
Joker vs. Einar Hallvard
Walka naprawdę bardzo mocna i ze względu na stypulację na pewno będzie długa, dokładnie taka jak powinna być. Ktoś chyba narzekał, że wyłonienie pretendentów do tego tytułu na 2 i 3 Burn to za szybko, ale halo... było właśnie tak jak powinno być. Był czas na podgrzanie atmosfery, podpisanie kontraktu, uwiarygodnienie ich na swoich pozycjach. Nie mogę się doczekać wyniku, bo Hallvard kupił mnie od 3 Burn, a Joker na ostatnim wszedł na właściwe tory, tego geniusza wciągającego w swój świat. Podejrzewam, że zwycięstwo jednego nie zakończy story, na pewno dojdzie do rewanżu i dobrze, bo będzie to bardzo ciekawy program.

6 Man Ladder Match for SDW Extreme Championship Title
Josh Trick vs. Pentagon Jr vs. Brock Lesnar vs. Silas Young vs. Akira Tozawa vs. Big E
Dobra walka, w bardzo ciekawym składzie. Wydaje mi się, że jest tylko jeden faworyt po ostatnim Burn, nie mniej jednak oprawa została fajnie zrobiona, brawl ze wszystkimi jak najbardziej trafny, widać kto jest w czołówce starcia. Mało tego, tak jak pisałem wczoraj, przydałby się tutaj pewien Hiszpan, który zaatakowałby zwycięzce po DŁUGIM i BRUTALNYM meczu. Z resztą widziałbym też program dla Sillasa i Pentagona. Walka ma potencjał i mam nadzieję, że zostanie on dobrze wykorzystany.

Singles Match
Ralf vs. Kevin Owens
Nie mam pytań. Walka świetna, dobrze wypromowani zawodnicy, szkoda, że było tak mało czasu na podgrzanie feudu. Widzieliśmy ich raptem dwa razy, z czego pierwszy to był atak, a drugi już wymiana zdań. Po raz kolejny feud, które nie ma prawa skończyć się na tym PPV, bo to byłoby po prostu bez sensu. Liczę na dobrą walkę od bookera, bo naprawdę czekam na nią z niecierpliwością. Chciałbym ich jeszcze zobaczyć przy majku w konfrontacji słownej przed samą walką, bo można ich jeszcze troszeczkę podgrzać.

Singles Match
Nick Jeffers vs. Dan Dowson
Tutaj fajnie między nimi wyglądało na ostatnim Burn i znowu będę nudny... nie powinno się skończyć już teraz. Było 5 Burn i to jest naprawdę mało czasu, żeby każdy zawodnik mógł się pokazać, a jeszcze żeby między nimi zaiskrzyło i poparli to fajnie słownie to już w ogóle. Chociaż jakby Dowson wygrał, to zarzuty Jeffersa o hamowaniu jego kariery poszłyby w piach i w sumie nie miałby już argumentu, więc może jednak jest opcja, żeby to był koniec xD

Singles Match
The Witcher vs. Jeff Hardy
Jeśli to jest Opener to widzę, że moje spostrzeżenia poszły w las. Dlaczego Opener nie jest Co-ME? Ten feud jest zdecydowanie najmniej wypromowany i na Opner najbardziej nadawałaby się walka Ralfa i Owensa. Od 3 Burn to 5 nie doszło do ani jednej konfrontacji słownej, a skończyło się na PPV. Podłoże jest, jak najbardziej, nie można odmówić walki TT i turnu Hardyego, ani ataku Witchera, ale jednak zabrakło pracy na mikrofonie między nimi. Cieszę się bardzo ze swojej obecności na PPV, ale to chyba jednak błąd i za szybko do tego doszło. W konsekwencji nie ma aż tak napiętej atmosfery, jak jest choćby u Ralfa i Owensa, że o Jokerze i Hallvardzie to nie wspomnę.

Ogólna ocena karty: Generalnie skład jest bardzo mocny i zabrakło mi tutaj zupełnie midcardu. Nie mniej jednak cieszę się z takiej obsady. Pamiętajmy jednak, że im mocniejsza karta, tym większe oczekiwania, dlatego każdy musi dać z siebie maksa.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR-0xmyqQJy5LblEx01kvZrhJiI5nkfTTuG9c9rEwF8toUynqu1
The Witcher
Streak:

2/0/3

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rplifestyle.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl www.cerberus.pun.pl www.talesofshinobi.pun.pl www.3gp.pun.pl