Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Karty
  •  » #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

#1 2015-10-09 22:33:30

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

#2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Singles Match*
Matti Silainen vs. Kevin Owens

Open Challenge
Steve Brown

6 Man Tag Team Match*
Ralf & Lashley & Stifman vs. Jeff The Killer & Danny & Pentagon Jr.

Singles Match*
Jeff Hardy vs. Einar Hallvard

Singles Match*
Dan Dowson vs. Brock Lesnar

Singles Match for #1 Contender to SDW World Heavyweight Title*
The Witcher vs. Joker



*Wynik walki zależny od postawy graczy na Ringu/BS'ie.

Offline

 

#2 2015-10-10 08:56:14

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Karta w moim odczuciu mocno kontrowersyjna. W openerze dwaj debiutanci, czyli OK, aczkolwiek dużo większe szanse daję Owensowi, który jest prowadzony przez gracza z nieco większym doświadczeniem na e-fedach, chociaż z drugiej strony jego przeciwnik w swoim segmencie na pierwszej gali również spisał się więcej niż poprawnie, więc może być ciekawie. Potem znowu Open Challenge...i zapewne znowu Brown dostanie jobbera. Bullshit. Potem TT Match. O ile się nie mylę, to walczę w drużynie z ostim i Stifem, czyli trzeba będzie ich pogonić, tym bardziej, że z drugiej strony mamy postać Ryse'a, a także Sedola, który całkiem nieźle się spisał na ostatniej gali. Kolejna walka to pojedynek Hallvarda, który jeszcze nie jest w optymalnej formie, z Jeffem Hardy, który na ten moment prezentuje poziom zbliżony do Einara. Jeśli Hallvard pozostanie na poziomie z poprzedniej gali, to będzie ciekawie, jeśli wróci na właściwe tory, to zwycięży tę walkę bez większych trudności. Dowson vs Lesnar? Według mnie to poziom znacznie za wysoki dla Mathiasa, który jest wprawdzie niezły, ale Dowson to legenda e-fedów i na ten moment jeden z najlepszych wrestlerów w tej federacji. Raczej bez zaskoczeń - Dowson powinien odnieść zwycięstwo. Na koniec pojedynek...o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego? WTF!? Po pierwszej gali? Bez przygotowanego programu? Szczerze mówiąc, to nie widzę takiego rozwiązania. Przed nami jeszcze 5 tygodniówek, więc jak najbardziej jest czas na wyłonienie pretendentów do tytułu mistrza SDW, a przede wszystkim na przygotowanie rzetelnego programu pod walkę o pas. Co do uczestników, niby faworytem wydaje się ero, jednak ja Remika nie zamierzam skreślać, bo wiem, że jest naprawdę dobry, tylko ostatnio nie miał zbytnio czasu.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#3 2015-10-10 12:10:55

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Matti Silainen vs. Kevin Owens: Walka openerowa, która daje dosyć dużo znaków zapytania kto wyjdzie z twarzą. Na pewno faworytem tutaj jest ShowOff, który w poprzedniej edycji prowadził Capitana Charisme i dosyć pisał przyzwoite posty na BS. Matti tutaj nie jest bez szans no segment na gali napisał dosyć poprawnie. Ale na samą galę będzie się musiał wysilić z postami i pokazać to, co najlepsze w wrestlingu.

Steve Brown: Tutaj za bardzo wypowiedzieć się nie można za dużo no na razie to postać Aigora jest na etapie promowania, jego postaci. Jak chodzi o jego opponenta, to będzie na pewno jobber strzelam na meksykanina Rey'a Misterio.


Ralf & Lashley & Stifman vs. Jeff The Killer & Danny & Pentagon Jr.: Tutaj dosyć jest wyrównana szala, ale wiadomo że najmocniejsza postać to będzie Ralf, który jakimś sposobem odegra w tym pojedynku kluczowy moment walki. Jak chodzi o usera Stifmana to nie widziałem jego aktywności na fedce, więc moim zdaniem to kwestia czasu kiedy zostanie jobberem proste. Jeff The Killer dosyć ciekawa postać, ale same posty dupy nie urwało ale go nie będęm skreślał no może się popisze ciekawym postem na BS. Danny dosyć dziwna postać, ale ciekawa tutaj moim zdaniem najsłabsze ogniwo patrząc jak seg napisał na gale Burn w Torwarze to dupy nie urwało. Najmocniejszym ogniwem tutaj to jest Ryse, który pomaga w pisaniu walk i pisze dosyć poprawnie speeche więc on tutaj powinien się wykazać. Z drugiej strony mi szkoda Ryse no tak naprawdę on z tego teamu jest wiarygodny no i niestety będzie musiał się wysilić z pisaniem na BS. Powodzonka wszystkim

Jeff Hardy vs. Einar Hallvard: Hardy tutaj od razu rzucony na głęboką wodę. Bez szans tutaj nie jest no na gali w Torwarze Yarexon pokazał, że można pisać dobre segi facem. Co wcale nie jest łatwe jak nam się tak wydaje. Hardysa jedyny tutaj ratunek na wygraną tutaj będzie to jakaś interwencja Danniego Dawsona, co może rozpocząć ich program w konflikcie.

Dan Dowson vs. Brock Lesnar: Tutaj wiadomo faworytem jest Mist, który pokazuje że pisze na wysokim poziomie. Ale także mamy tutaj nowicjusza Mathiasa, który dosyć napisał ciekawy post na BS, ale mówię czas pokaże i ten czas nadszedł i czas pokazać tą kreatywność no sam Brock Lesnar niestety jest skazany na pożarcie. Chyba, że dojdzie do jakiejś interwencji przez DQ w wykonaniu Einara i się doczekamy brawlu w trakcie bitwy.

The Witcher vs. Joker:
Remik tutaj ma ciężki orzech do zgryzienia w postaci Eronicsa, który jakimś sposobem rusza po title SDW Heavyweight Championship. The Witcher już udowodnił, że pisze dosyć dobre segi. Które mu pozwalają wygrywać ważne walki. Wygrać wg mnie powinien Joker, którego powinni kreatywni stworzyć nową gwiazdę jaką jest Ero. Ale tak szczerze chciałbym, że by ta walka zakończyła się bez roztrzygnięcia. No sama walka jest trochę, za wcześnie wiadomo dopiero SDW ruszyło więc o ten pas powinii być zamieszani Einar & Dawson & Joker, a nawet Witcher i stworzyć jakieś widowisko jakim jest Main Event.

Ostatnio edytowany przez osti12 (2015-10-10 12:12:20)


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#4 2015-10-10 12:29:25

mathias136

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2015-09-30
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Brock Lesnar
Ulubiony wrestler: Brock Lesnar
Ulubiona federacja: WWE

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Karta zapowiada naprawdę ciekawą galę wg mnie. Po pierwszej tygodniówce już mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać po poszczególnych zawodnikach. Jako, że gram Brockiem Lesnarem muszę przyznać iż zwycięstwo nad Danem Dowsonem może być trudne do osiągnięcia. Szkoda, że jak na razie trafiam na tak mocnych przeciwników, ale jestem tutaj nowy więc parę walk i się rozkręcę. Main event moim zdaniem jest najjaśniejszym punktem gali, zresztą właśnie taka powinna być walka wieczoru.


http://gifrific.com/wp-content/uploads/2014/09/Brock-Lesnar-Wink.gif

Noc jest ciemna i pełna strachu.
Bestia żywi się tym strachem.


STREAK NA BURN:
2-0-3
STREAK NA PPV:
0-0-1
https://sandpaperblues.files.wordpress.com/2012/05/stannis.gif?w=620

Offline

 

#5 2015-10-10 21:00:04

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Matti Silainen vs. Kevin Owens - moja walka więc chyba odpuszczę komentarz

Open Challenge - mi na ten moment nie przeszkadza, taka droga promowania postaci Aigora przynajmniej mamy coś innego niż ciągłe "powitalne" speeche.

Ralf & Lashley & Stifman vs. Jeff The Killer & Danny & Pentagon Jr. - Mam tu lekki dylemat. W obu ekipach jest mocny zawodnik i jest też potencjalny słaby punkt. Wszystko zależy od tego jak cała szóstka zaangażuje się w posty. Wynik może pójść w każdą ze stron, bo na jeden wynik złożą się prace trzech graczy. A są tu postacie które tego zwycięstwa potrzebują. Stawiam na drużynę z Pentagonem, czuje że Lashley pociągnie swoją drużynę na dno. Byleby Ralf nie został przypięty, bo straci ta postać wtedy sporo.

Jeff Hardy vs. Einar Hallvard - Faworyt jest jeden i nie ma co nawet dyskutować o tej walce, postać Hardy'ego musi być jeszcze nieco zmieniona, jeżeli ma być w porządku (według mnie) dlatego na ten moment Jeff nie ucierpi na porażce.

Dan Dowson vs. Brock Lesnar - Ten post Lesnara na poprzednią galę, nie był zły. Dowson powinien to wygrać, jednak to nie znaczy, że z dwoma porażkami user od Brocka (który jest najwyraźniej nowy na fedach) pisze źle. Po prostu potrzeba mu dawać łatwiejszych rywali.

The Witcher vs. Joker - Dowson i Einar pójdą w oddzielny program, na to wychodzi po obsadzie walki o miano pretendenta. Pomimo tego, że Witcher nieźle się zaprezentował w poście przed pierwszą galą, Joker zostanie zapewne pretendentem. Poza tym, jest jedną z ciekawszych postaci na ten moment w SDW i aż grzech nie dać mu szansy walki o pas.


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#6 2015-10-11 10:09:23

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Matti Silainen vs. Kevin Owens
Mamy walkę dwóch debiutantów w openerze, więc wszystko ok. Matti już zdążył pokazać swój poziom jeśli chodzi o speeche i jeżeli nie zawalił speecha powitalnego to znaczy, że teraz powinno być jeszcze lepiej, więc Show będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Pamiętam jak pisał Christianem na tym forum, ale dla mnie faworytem w tej walce jest Fin, bo Owens to jednak ma ciężki gimmick do odpowiedniego poprowadzenia w przeciwieństwie do Silainena.

Open Challenge
Nie rozumiem czemu narzekacie, że postać Aigora przezntuje się cały czas w open challengach? Może wolelibyście, żeby od razu do ME się pchał? Tak na serio to mi się podoba ta idea i sądze, że tutaj raczej zobaczymy kolejnego zawodnika ze starego SDW, bo cały czas nie ma sensu podkładać kogoś z obecnego rosteru.

Ralf & Lashley & Stifman vs. Jeff The Killer & Danny & Pentagon Jr.
Jak grałem na e-fedach to zawsze narzekałem lekko, że HB w przypadku takich walk lekko nierówno rozstawiał zawodników jeśli spojrzeć na aktywność, ale widzę, że Aigor się postarał jeśli chodzi o to i widzę, że składy są bardzo wyrównane, bo mamy po jednym ze starych, e-fedowych wyjadaczy (Ralf i Pantagon), po jednym z małoaktywnych (Stifman i Killer) oraz po jednym z tych, co muszą nieco jeszcze pracować nad poziomem (Lashley i Danny) Nie będę stawiał, bo szanse naprawdę dzielą się 50-50, brawo Aigor.

Jeff Hardy vs. Einar Hallvard
Fajnie, że moja postać jest rzucana już od razu na tak głęboką wodę, bo przynajmniej od razu sobie ogarnę czy jestem w stanie Jeffem wzbić się na wyżyny. Einar to ciężki rywal nawet mimo ostatniej lekkiej zmiany w jego postaci i rozumiem co ma na celu ten pojedynek. Liczę na ciekawą walkę na bs/ring no i powodzenia, Michaels.

Dan Dowson vs. Brock Lesnar
Trochę szkoda mi tutaj Mathiasa, bo pisze naprawdę fajnie jeśli chodzi o poziom i bardzo żadko zdaża się, żeby świeży user jeśli chodzi o e-fedy miał taki start, ale cały czas rzucany jest na głęboką wodę, może nawet aż za głęboką. Rozumiem, że to Lesnar, ale po porażce na ostatniej gali z Remikem powinien raczej dostać łatwiejszego rywala, żeby chłopaka nie zniechęcić zbytnio, bo Dan to uznan marka i marne szanse ma na zwycięstwo z nim. Liczę, że nie podłożysz Brocka drugi raz i zaistnieje tutaj jakaś interwencja na jego korzyść.

The Witcher vs. Joker
O ile Jokera tutaj w pełni rozumiem to mimo zwycięstwa z Lesnarem z poprzedniego tygodnia Wiedźmina to myślę, że zdecydowanie za szybko ruszył na walki wieczoru. Powinien się jeszcze chociaż z miesiąć obijać z zawodnikami, którzy są niżej w karcie, bo z Eronicsem ma małe szanse, ale w sumie jeśli ero pokona pogromcę Bestii to Joker będzie juz tak wypromowany, że chyba od razu można byłoby dać mu SDW HC.

Ogólna ocena karty
No muszę przyznać, że Aigor to jest najlepszy HB z jakim przyszło mi współpracować (i nie mówię tego, żeby się podlizać, szczere zdanie). Fajnie ułożona karta, jedynie lekko kuje w oczy ten The Witcher w ME, ale widzę, że Remik ma tutaj dobrą reputację, więc nie będę go jeszcze skreślał. Kolejna ciekawa gala nam się szykuje.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#7 2015-10-11 11:34:40

ItsMatti

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

12671395
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 15
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matti Silainen
Ulubiony wrestler: Cage & Chavito & ADR
Ulubiona federacja: LU

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Silainen vs Owens - Dobra walka, w openerze mamy dwóch debiutujących zawodników, nie ma się do czego przyczepić, a ciekawe co z tego wyniknie.

Open Challenge - Widzę, że Żołnierz dalej promowany, z jednej strony to dobrze, a z drugiej po takim początku raczej będzie zasługiwał na walkę o pas i to dość szybko.

3 v 3 Match - Zlepek zawodników, być może nie bardzo pasujących gimmickowo, tak jednak pod względem poziomu bardzo dobrze dobrany, tworzy to nam wyrównaną walkę, w której zadecydować mogą detale.

Hardy vs Hallvard - Z całym szacunkiem dla Hardego, ale to chyba nie jest ten poziom. Wydaje mi się, że przez tą walkę Jeff trochę spadnie w herarchii, bo raczej nie zwycięży Hallvarda. Wiem, że ciężko dobrać odpowiednich rywali dla takich ludzi jak Hallvard czy Dowson, ale lepiej już ich było zlepić w jakąś walkę wieloosobową, bo wtedy jako drużyna łatwiej przegrać z honorem.

Dowson vs Lesnar - Sytuacja, jak wyżej. Pomimo, że Lesnar prezentuje całkiem niezły poziom raczej będzie to squash dla Dowsona. Może, jednak Lesnar nie straci tak wiele na tej porażce, zobaczymy...

Witcher vs Joker - No i w tej walce wszystko będzie zależało od jednego - czasu i aktywności Remika. Wiem, że stać go na bardzo dużo, ma bardzo ciekawy gimmick, ale zobaczymy jak przyłoży się do posta na BSie. Ero jest chorym człowiekiem, który całe życie przygotowywał się do roli Jokera, na pewno poradzi sobie w niej świetnie, gdyż już to udowadniał.

Ogółem walki są dosyć dobrze dobrane, w sumie to wyłanianie preta bez konkretnego porgramu faktycznie za szybko, ale skoro to debiutująca fedka to może warto własnie postawić na dobór preta przez umiejętności? Zobaczymy, trzeba czekać na galę...


Matti Silainen!


#PłockScrewjob

Offline

 

#8 2015-10-11 12:07:20

eronics

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 120
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Joker
Ulubiony wrestler: Bray Wyatt
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Wyatt Family
Ulubiona federacja: WWE

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Singles Match Pierwsza walka tygodniówki. Uczestniczyć w niej będzie dwóch debiutantów. Jeden z nich pokazał się z dobrej strony podczas ostatniego Burn wygłaszając naprawdę dobre promo. Właściciel Silainena pokazał, że zależy mu na grze tutaj- jest aktywny. Właściciel Kevina również więc możemy spodziewać się ciekawej walki na BSie. Nie wiem jak ShowOff poradzi sobie przy prowadzeniu Owensa ale na ostatniej edycji SDW Christianem szło mu średnio, rozkręcił się dopiero później więc patrząc z tej perspektywy uważam, że Matti odniesie tutaj zwycięstwo. To tylko moja ocena, która może okazać się nieprawdziwa.

Open Challenge W sumie to nie przeszkadza mi takie promowanie Steve'a. Gimmick byłego komandosa i totalnego twardziela pasuje do takich rozwiązań. Niech Brown niszczy na razie jobberów, lecz w późniejszej części kariery musi pokazać, że faktycznie jest mocny nie tylko w walce z pachołkami. Ogółem chodzi mi o to, aby proma Browna stały na dobrym poziomie. Inaczej jego promowanie będzie pozbawione sensu.

6 Man Tag Team Match Już nawet na forach mi walki tego typu zbrzydły. xD A tak serio to jestem ciekaw, która ekipa wyjdzie z tego zwycięsko. W obu drużynach mamy po jednym zawodniku z tych lepszych na razie. Stawiam na zwycięstwo ekipy Pentagona, ponieważ jest w niej Danny. Raptor ma natomiast gorszą sytuację, ponieważ nie wiadomo jak pisze Stif, a osti nie da rady wygrać z Dannym, a nawet wydaję mi się, że i Haris jest w segach na razie od niego lepszy. Jeśli wszyscy napiszą posty na swoich poziomach to biorąc pod uwagę posty całych trójek, ekipa Pentagona wyjdzie zwycięsko.

Singles Match Na pierwszy rzut oka walka wydaje się być przesądzona ale czy aby na pewno? Racjonalnie myśląc, gdyby Jeff zmienił sobie gimmick na coś oryginalnego mogłaby nastąpić niespodzianka, bo w promach przecież nie tylko tekst się liczy. Michaels napisał już post na BSie więc Yarek ma dużo czasu, aby się przygotować do pisania swojego. Cóż.. Jeśli właściciel Hardyego nie wykaże się dostateczną kreatywnością wówczas przegra to starcie.

Singles Match Na tę walkę czekam najbardziej. Legenda e-fedów przeciwko nowości, która bardzo mile mnie zaskoczyła swoim postem na BSie. Nie będę się teraz wywodził kto powinien wygrać starcie Lesnar vs Witcher, lecz mathias muszę Ci powiedzieć, że odwaliłeś według mnie kawał dobrej roboty przy tamtym promie. Podobało mi się bardzo i liczę, że tutaj dasz z siebie wszystko. Oczywiście i Mist musi dać z siebie sto-dziesięć procent, bo rywala nigdy nie można lekceważyć. Mathias wiedz, że uwielbiam tego Twojego Brocka i będę trzymał tutaj za Ciebie kciuki ale wygrać będzie bardzo ciężko..

Singles Match Main Event jest walką z udziałem mojej postaci i tutaj komentarz sobie odpuszczę. Dodam tylko, że dziękuję wszystkim za pochwały Jokera postaram się utrzymać ten poziom :)


Według mnie karta ułożona jest bardzo dobrze i nie mam żadnych zastrzeżeń. W sumie mogę się przyczepić tylko do tego Witchera w Main Evencie, gdyż nie miał nawet proma na ostatniej tygodniówce (Remik po prostu tego nie napisał) Ale jeśli Hallvard i Dowson mają we dwóch program to nie ma co się dziwić, że Aigor postąpił tak a nie inaczej. Będzie ciekawie na BSie jeśli wszyscy napiszą, a mam nadzieję, że tak właśnie będzie.


http://orig03.deviantart.net/8dda/f/2013/117/6/9/joker_banner_by_sweetpoison01-d638x48.gif
Joker is coming..

Offline

 

#9 2015-10-11 12:39:24

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Matti Silainen vs. Kevin Owens - dobra walka na przetarcie dla obu zawodników, na podstawie opinii innych userów wydaje mi się, że tutaj zwycięztwo ze wskazaniem na Kevina Owensa, ale osobiście nie mam swojego własnego spojrzenia na ten pojedynek, dajmy im się wykazać. Niemniej jednak plusik za zorganizowanie tego pojedynku.

Steve Brown - nie podoba mi się budowanie tej postaci w ten sposób, jestem w stanie zrozumieć, że nie ma co pchać postaci headbookera do Main Eventu ale to jakby zamyka tę postać w martwym punkcie, wieczne tagteamy i zapychacze, to dopiero druga gala, ale wyczywam że ten trend szybko się nie zmieni, zobaczymy tak czy inaczej. Za zorganizowanie tego pojedynku minus.

Ralf & Lashley & Stifman vs. Jeff The Killer & Danny & Pentagon Jr. - kolejny plus. Przemyślana pod kątem poziomu zawodnków walka. Mamy z obu stron Raptora i Ryse'a, myślę że równoważące się strony, może to wynikać z tego że najlepiej ich znam dlatego stawiam ich jako najmocniejszych kandydatów. Osti i Danny muszą trochę popracować jeszcze, natomiast Stifman i Jeff the Killer....Haris raczej odda swój post natomiast obawiam się o aktywność Stifa. Myślę, że absencja jednego/kilku z tej 6 zawodników to właśnie rzecz, która może przesądzić o zwycięstwie. Tak czy inaczej plus.

Jeff Hardy vs. Einar Hallvard - mój pojedynek, neutralnie - nie oceniam.

Dan Dowson vs. Brock Lesnar
- tutaj większość piszę o squashu, nie zgadzam się z tym. Mam wrażenie że oceniamy trochę przez pryzmat tego, że tego Dowsona już znamy, że prezentuje dobry poziom itd. ale mathias napisał ostatnio bardzo fajny segment i niezależnie od tego jak zakończy się ten pojedynek myślę, że różnica tu będzie minimalna. Postawiłem na Dowsona, bo jest na pewno powtarzalny i nie schodzi poniżej pewnego poziomu a Lesnar na tym forum zaczyna, nie mniej jednak myślę, że będzie mocną postacią i myślę, że powinien dostać jakiś solidny program, może nie w ME, ale ogólnie. Walka na plus

The Witcher vs. Joker
- jeżeli Remik się nie pojawi i nie odda posta na bsie to oczywiście Joker idzie na pretendenta, pytanie tylko z kim miałby walczyć zwycięzca tej walki na najbliższym PPv. Nie mam kompletnie pomysłu szczerze mówiąc jak to rozwiązać, ale jestem w 100% przekonany, że Joker sobie z pasem poradzi. Nie mam też wątpliwości co do umiejętności Remika ale dopóki go nie ma i nie pisze nic to nie ma o czym mówić. Dla mnie Joker. No i plusik

4 pojedynki otrzymały ode mnie plusa, jeden dostał minus, z jednym się wstrzymałem. Gala właśnie na 4 w skali szkolnej, dobrze.



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#10 2015-10-11 16:14:14

 Road Dogg

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Skąd: Assholeville
Zarejestrowany: 2015-09-27
Posty: 61
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff The Killer / Akira Tozawa
Ulubiony wrestler: Road Dogg / The Miz
Ulubiony Tag Team/Stajnia: New Age Outlaws
Ulubiona federacja: WWF

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Karta wg mnie dosyć klasycznie zestawiona, typowe pojedynki face vs heel. Pierwszy na liście jest pojedynek Mattiego z Owensem, no cóż po ostatnim promo Fina czekam na jakąś ciekawą walkę z jego strony. Co do Kevina to jeszcze nie widziałem wiec ciężko mi się wypowiedzieć na jego temat. Kolejnym punktem jest otwarte wyzwanie polskiego bohatera, ostatni taki ewent wygrał bezproblemowo więc i tym razem nie powinien mieć trudności. Walka 3 vs 3 także zapowiada się obiecująco, z jednej strony "dobrzy goście" na czele z Ralfem, a po drogiej "złe sukinkoty" na czele ze mną. Ostanie starcie starcie wyraźnie pokazało, że to Ralf będzie mocnym ogniwem swojej drużyny i na pewno odegra kluczowy moment w całej walce. Moja drużyna prezentuje się obiecująco Danny i Pentagon na pewno dadzą z siebie sto dwadzieścia procent wiec pojedynek będzie raczej wyrównany. Jeff Hardy kontra Einar Hallvard będzie na pewno widowiskowy, moim cichym faworytem tej walki jest Hardy, który na poprzedniej gali pokazał się z dobrej strony, zaś ze strony Einara liczę na progres i pokazanie pazurów. Kolejna walka nie powinna być widowiskowa, liczę na jednostronny pokaz siły ze strony Brocka, będzie to starcie z kategorii krótko i na temat. Ostatnim pojedynkiem będzie to na co czekam sami i za pewne jeszcze kilka osób, czyli starcie Wiedźmina z Jokerem. Poprzednia gala pokazała, że z polskim wojownikiem należy się liczyć jednak nie sądzą aby dał rade powstrzymać tajemniczego psychola. Mniemam iż obydwaj dadzą świetny popis ale to Joker wyjdzie z tarczą.

Ogólna ocena w moim przekonaniu wypada całkiem obiecująco czyli takie mocne 6


Robert Porter


0 /0 /2


▒█▀▀▀█ █▀▄▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀
░▀▀▀▄▄ █░▀░█ █░░█ █▀▄ █▀▀
▒█▄▄▄█ ▀░░░▀ ▀▀▀▀ ▀░▀ ▀▀▀
▒█░░▒█ █▀▀ █▀▀ █▀▀▄
▒█▒█▒█ █▀▀ █▀▀ █░░█
▒█▄▀▄█ ▀▀▀ ▀▀▀ ▀▀▀░
▒█▀▀▀ ▀█░█▀ █▀▀ █▀▀█ █░░█ █▀▀▄ █▀▀█ █░░█   █
▒█▀▀▀ ░█▄█░ █▀▀ █▄▄▀ █▄▄█ █░░█ █▄▄█ █▄▄█   ▀
▒█▄▄▄ ░░▀░░ ▀▀▀ ▀░▀▀ ▄▄▄█ ▀▀▀░ ▀░░▀ ▄▄▄█   ▄


http://img503.imageshack.us/img503/1002/hugmee.gif

Offline

 

#11 2015-10-14 19:51:13

Ryse

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 118
Punktów :   

Re: #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)

Zacznę od tego, że karta prezentuje się niezwykle ciekawie na samym początku dostajemy starcie dwóch debiutantów, którzy mają jakąś przeszłość na e-fedach, a przynajmniej Owens jeśli dorbze kojarzę , co do Harisa to dopiero zaczyna on swoją przygodę, jednakże zapowiada się na dobrego zawodnika. Drugie starcia to open, czyli najprawdopodobniej Steve dostanie jakiegoś jobbera i szybko zwycięży, uważam że te walki nie mają większego sensu. Trzeci pojedynek, czyli walka której wolałbym uniknąć ze względu an gimmick swojej postaci, do tego dostałem bardzo mocnych rywali, obawiam się, że niestety rywale prezentują dużo wyższy poziom.  Jeff kontra Einar, tutaj wydaje mi się że mimo bardzo dobrej dyspozycji Yarek nie ma szans z doświadczonym Einarem, który wprawdzie nie jest jeszcze w optymalnej formie, w mojej ocenie będzie on jednak faworytem tego starcia. Dowson konra Lesnar, Brock został rzucony na bardzo głęboką wodę i wydaje mi się, że to go przerośnie, Mist jest niezwykle doświadczonym użytkownikiem i powinien poradzić sobie z rywalem jakim będzie dla niego Brock. No i na końcu mamy ME, szczerze mówiąc to Witcher nie ma najmniejszych szans podczas pojedynku z Jokerem, forma w której obecnie jest ero jest nieosiągalna dla innych zawodnik, tak więc The Champ is Hare.


Pentagón Jr.

Bilans:

3-0-1

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12108263_834720133292411_1593453256642054007_n.png?oh=da6c26080732dcd5c3625ba34b1abdb6&oe=569F19A8

Offline

 
  • Index
  •  » Karty
  •  » #2 Wednesday Night Burn! - 14.10.2015 (Płock, Orlen Arena)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum1ko.pun.pl www.vae-victis.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl www.gwiazda-numer.pun.pl www.wielun.pun.pl