Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » NXT - Oficjalna dyskusja (otwarte spoilery)

#1 2015-10-04 01:32:31

ShowOff

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 81
Punktów :   

NXT - Oficjalna dyskusja (otwarte spoilery)

http://dailywrestlingnews.com/wp-content/uploads/2015/09/nxt-takeover-respect-620x350.jpg

7/10/2015

Karta:

1.Dusty Rhodes Tag Team Classic Tournament Semi-Final
Finn Bálor & Samoa Joe vs. The Mechanics (Scott Dawson and Dash Wilder)

2.Dusty Rhodes Tag Team Classic Tournament Semi-Final
Jason Jordan & Chad Gable vs. Baron Corbin & Rhyno

3.Dusty Rhodes Tag Team Classic Tournament Final
Winners of Match 1 vs. Winners of Match 2

4.Normal Match
Apollo Crews vs. Tyler Breeze

5. Normal Match
Asuka vs. Dana Brooke

ME. 30-minute Iron Man Match For the NXT Women's Championship
Bayley (c) vs. Sasha Banks



Jako, że kolejny NXT Special zbliża się wielkimi krokami to jest okazja do podyskutowania sobie o tej gali jak i o całym NXT. Sama karta przedstawia się dobrze, jednak gdybyśmy wyrzucili stąd stypulacje walki o pas kobiet to byłoby dużo gorzej.

Bayley vs. Sasha Banks: Historia rodzi się na naszych oczach. Bo o ile można było mówić, że walki Div NXT były na niesamowitym poziomie, to co będzie jeżeli umieścimy dwie z tych Div...w półgodzinnej walce. Oczywiście wynik jest raczej znany i żadnej niespodzianki nie powinno być, ale to będzie piękne zamknięcie historii świetnych walk Div w NXT, bo teraz w żółtym rosterze mamy takie panie jak Dana Brooke, Emma czy... Eva Marie. Walka wieczoru może być fenomenalna i strasznie się na nią nakręciłem, dawno w WWE nie czekałem tak bardzo na jakąś gale, ostatni raz chyba... na NXT TakeOver: Brooklyn. Jest to dowód na to że NXT > WWE (Triple H > Vince). Dobra, ale są też inne walki.

Asuka vs. Dana Brooke: Dana przegra, Asuka pokaże co potrafi. Mam nadzieję, że w ringu jest dobra, bo styczności z nią jeszcze nie miałem. Po walce pewnie wejdzie Emma, by pomóc przyjaciółce, ale też oberwie i tak Asuka zacznie z nimi pełnoprawny program. Przypomina mi się sytuacja jaka była z Kentą. Też feudował z Ascension i musiał szukać partnera, Itami dostał Balora a Asuka... Nia Jax? Jest to jedna z opcji. Ale to melodia przyszłości.

Apollo Crews vs. Tyler Breeze: Mam nadzieję, że masowe podkładanie Tylera w NXT oznacza, że niedługo zobaczymy go w MR. Z Ligerem przegrał, teraz powinien też przegrać z Crewsem który swoją drogą mnie jeszcze nie zachwycił. Jakoś się nim nie jaram. Ale może teraz mnie zaskoczy, bo i rywala ma jednego z lepszych w NXT pod względem ring-skilli. Zobaczymy co z tego wyjdzie, obstawiam że wygra Uhaa.

Dusty Rhodes Tag Team Classic: Oby do finału dostały się dwa 100% Tag Teamy. Nie chce tam ani Balora z Joe, ani (tym bardziej) Rhyno i Corbina. To, że Balor i Joe tego nie wygrają jest pewne, zaczną ze sobą pewnie jakiś program, po TakeOver jestem pewny. Rhyno i Corbin też nie powinni tego wygrać. Jeżeli miałbym stawiać, to wskazałbym team Jordan & Gable, najbardziej mnie przekonują jako drużyna i jako produkt.

Ogólnie gala zapowiada się dobrze, problem tylko w tym, że zwykle na TakeOver mieliśmy dwie walki na fajnym poziomie... na podstawie karty widzę tu tylko IronWoman który może wszystko schować w cień. Ale to z drugiej strony plus, jeżeli na czymś się zawiodę, a walka wieczoru rozwali mi mózg to mimo wszystko emocje jakie dostarczy mi ta gala będą pozytywne.


http://img4.hostingpics.net/pics/751903Sanstitre2.jpg

Streak:
5/0/0


Last fight:
SDW Longest Day (Łódź, Atlas Arena)
Singles Match

Kevin Owens def. Ralf

Next fight:
---

Offline

 

#2 2015-10-04 17:28:27

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: NXT - Oficjalna dyskusja (otwarte spoilery)

Cieszy mnie, że ktoś chce poruszyć temat jakim jest NXT i jakimś sposobem można się wypowiedzieć na temat rozwojówki i co w niej się kręci. Wracając do karty powiem wprost prezentuje się średnio. Feudy są tak sobie nakręcane jedyny jaki można pochwalić to na linii Bayley vs Sasha Banks. Niestety takie mam zdanie i każdy jakoś stwierdzi, że dywizja Tag Teamowa kuleje i dlatego sam turniej Dusty Rhodes Classic jest mało ciekawy. Ale trzeba mieć nadzieję, że Tag Teamy w NXT staną jakoś na nogi po kolei.

Bayley vs. Sasha Banks: Kurde dawno się tak nie jarałem kobietami. Za starych czasów to wogóle mnie nie jarały, ale jak pojawiła się Sasha Banks jakoś ta dywizja olśniła i odświeżona została. Każdy, kto oglądał walkę na NXT Take Over w Brooklynie wie, że panie zaprezentowały pełny wachlarz akcji, ale dodam też charyzmę wg mnie nawet przerósł feud Owens vs Ballor. Jak wszyscy wiemy będzie rewanż w postaci Iron Man Matchu 30 minutowego po mału znamy zwycięzce, ale sama stypulacja otwiera furdkę panią do dalszej kariery. To będzie najlepszy prognostyk, kto posiada większy potencjał pod względem skilli, a charyzmy. Ale wiadomo jedno Bayley to będzie kolejna przyszła Divas w przyszłym Main Rosterze.

Asuka vs. Dana Brooke: Tutaj mi jest trudno się wypowiedzieć coś na temat Asuka pod względem jej umiętności. Patrząć jej na ostatnie promo returnu to gimmick może mieć dosyć ciekawy, a co ze skillami no cóż zobaczymy. Sama walka to jakaś nowość i pokazanie swoich umiętności zwłaszcza japonki Asuka, która jak widać dostaje na start od początku trudną rywalkę jaką jest Dana. Jakoś sobie nie wyobrażam przegranej zawodniczki z kwitnącej wiśni no nie wypada jak by miała zostać w rozwojówce od razu jobberką no to nie logiczne. Czego oczekuje, że na koniec może dojdzie do rozłamu Emma & Brooke i stworzy nam się po części jakiś ciekawy brawl.


Apollo Crews vs. Tyler Breeze: Tutaj chyba łatwo przewidzieć, kto odniesie zwycięztwo. Patrząć jak jest traktowany Breeze w NXT to jest totalna paranoja widać, że pomysłu nie mają na niego, a ma potencjał gimmickowy. Mnie tylko zastanawia kiedy awansuje do Main Rosteru no tu w rozwojówce się marnuje i dadzą mu taki push na jaki zasługuje.

Dusty Rhodes Tag Team Classic: Tak jak mówiłem sam turniej jest mało ciekawy. Ale z drugiej strony można naprawdę stworzyć ciekawe widowisko. To że Ballor i Joe nie wygrają to jest pewne, ale możemy być świadkami heel turnu Ballora, który może stworzyć niezapomniany  zwrot akcji jestem ciekaw, jak wtedy Finn będize się zachowywał. Jeśli miałbym obstawić, kto odniesie viktorie to tylko jedna drużyna mianowicie Gable & Jordan im najlepiej się przyda promocja.


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » NXT - Oficjalna dyskusja (otwarte spoilery)
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motyliroza.pun.pl www.soltantosandecja.pun.pl www.ndl.pun.pl www.evilofkillersdb.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl