Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2015-03-28 11:50:11

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

http://i62.tinypic.com/2hd5m2q.png

Singles Match*
Seth Rollins vs Raul Drago

Singles Match
Quentin Birre vs ???

Triple Threat Match
Wes Wallace vs Ryback vs Alex Riley

Singles Match*
Dan Dowson vs Julio Dominguez

Main Event: Triple Threat Match
Mike Brutal vs Mario Petarda vs Nick Jeffers




Walki oznaczone gwiazdką są uzależnione od postów na Backstage/Ring.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#2 2015-03-28 12:57:29

eronics

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 120
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Joker
Ulubiony wrestler: Bray Wyatt
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Wyatt Family
Ulubiona federacja: WWE

Re: SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

Singles Match- Jestem całym sercem za Sethem. Doradzam często Grandowi co ma robić żeby było lepiej i często korzysta z tych rad przez co staje się coraz lepszy. Walka będzie zależeć od posta na BS więc ma tutaj duże szanse na zwycięstwo tym bardziej, że rywal nie jest zbytnio wymagający.  Liczę więc na zwycięstwo Setha. Zwycięzca tego starcia może utorować sobie drogę do Mid Cardu natomiast przegrany zostaje w Low Cardzie co nie jest wygodną pozycją, bo nie można rywalizować o jakikolwiek pas. Stawka jest więc jakby nie patrzeć dość wysoka, bo oni nadal walczą o układ w hierarchii. Zobaczymy jak się sprawy będą miały.

Singles Match- Stawiam, że rywalem Quenitna będzie ktoś z dwójki Einar-Wyatt. Myślę, że tym razem zobaczymy rozpieprzenie przeciwnika przez Braya, który przecież tydzień temu walki nie odbył, a Hallvard tak. Z drugiej strony jest prawdopodobieństwo, że to Einar tę walkę odbędzie z racji tego, że przegrał przez Wyatta. Zobaczymy, który z zawodników będzie walczył. W każdym razie każdy kto odbędzie walkę z Quentinem po prostu go zniszczy i będzie to czysty squash, który podbuduję danego zawodnika przed PPV.

Triple Threat Match- Ta walka nie zależy od BS co mnie lekko zdziwiło. Tutaj może być remis, że wszyscy zostaną wyliczeni bądź, któryś z zawodników zwycięży. Dla mnie byłoby to bezsensu gdyby któryś z nich wygrał, bo nie dano by szansy innym. Na nikogo tutaj nie postawię. Dziwne to, że nie zależy od BS ale nwm czy to nie jest jakieś story. No zobaczymy.

Singles Match- Niezła walka. Jeszcze bardziej ciekawa ze względu na to, że będzie zależna od postów na BS. Dwie postacie bardzo lubię i chciałbym zwycięstwa każdej z nich jednak tak nie może być. Z takiej racji pokusiłem się o postawienie na Dana Dowsona, który powinien napisać lepszy post niż Julio ale rzecz jasna mogę się mylić. Chciałbym, aby Aigor dał z siebie 110% i zwyciężył to starcie, bo jego luchador miałby realne szanse na pas, a jest to moja ulubiona postać w federacji zaraz po Hallvardzie. Niech wygra lepszy.

Main Event: Triple Threat Match- Najwyraźniejszą z tych trzech postaci jest na chwilę obecną Jeffers i to on powinien tutaj zwyciężyć. Mario Petarda i Brutal również mogą się pokusić o zwycięstwo ale to Nick jest tutaj faworytem. Ja liczę na jego zwycięstwo. Lubiłem Burtala ale Michał teraz coś spadł ze swojego poziomu segmentów z dawnych czasów i musi się poprawić. Nie podoba mi się gimmick Petardy ale niby nie jest jeszcze do końca rozwinięty więc nie będę pisał, że nie ma szans na zwycięstwo. Stawiam na Nicka.


http://orig03.deviantart.net/8dda/f/2013/117/6/9/joker_banner_by_sweetpoison01-d638x48.gif
Joker is coming..

Offline

 

#3 2015-03-28 13:21:00

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

Singles Match
Seth Rollins vs Raul Drago: Walka openorowa. Arexander pokazał, że potrafi na BS pisąć na pozytywnym poziomie i on tutaj jak na mnie jest faworytem. Jak chodzi o Granda to widziałem jak pisał segmenty na gale, ale także na BS jakoś dupy nie wyrwało. Zdecydowanie będzie musiał się poprawić przy mikrofonie no rywala łatwego nie ma.

Singles Match
Quentin Birre vs ???: strzelam, że tu zawalczy z Buttnerem albo z Marvinem, a może nawet Ted DiBiase.

Triple Threat Match
Wes Wallace vs Ryback vs Alex Riley: jak chodzi o tą walkę to tutaj faworyzuje Wesa postać Pantera na ostatniej gali pokazał, że potrafi napisać segment na dosyć dobrym poziom w ogóle   dobre promo jak na początek, ale zobaczymy co dalej. Jeśli chodzi o Rybacka i moj postać piszemy segmenty na podobnym poziomem tylko niestety ja pisze trochę gorzej, ale wszytko da się poprawić.

Singles Match
Dan Dowson vs Julio Dominguez: Tutaj zdecydowanie faworytem jest Mist świetne pisane segmenty na gali i tez na BS jak na mnie faworyt number 1, ale nie odbieram szansy Aigorowi on też ma ciekawą postać i niech się wykaże jak najlepiej.

Main Event: Triple Threat Match
Mike Brutal vs Mario Petarda vs Nick Jeffers: tutaj faworytem jest niech kto inny, a Bless zdecydowanie pisze segmenty na wysokim poziomie i dobrze czuje ta postać. Jak chodzi o Petarde i jego postać Ryse to trochę nudny jest gimmicku prawie nie ma kompletnie go nie kupuje. Mike ostatnio swoją aktywnością się nie wykazuje, a także odbija się o poziomie napisanych segmentów. Ale nie będem go gnojił no lubię postać  Brutala i wiem, że Michał potrafi pokazać ten lwi pazur. Liczę na ciekawy segment na gali pomiędzy panami, a szczególnie będem obserwował Michała i Blessa no i może czymś się wykaże Mario liczę na to.

Jak chodzi o gale widać już tą hierarchie czuć i słyszeć. Feudy są ciekawie prowadzone i prawidłowo, a przede wszystkim z przemyśleniem. Kogo mi brakuje na gali to Einara i Braya Wyatta i też Teda. Jak chodzi o konflikt pomiędzy Einara vs Wyatt liczę na ciekawy jakiś brawl.


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#4 2015-03-28 14:38:49

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

Singles Match
Seth Rollins vs Raul Drago

Liczę na to, że Seth Rollins tutaj wygra, mam wrażenie że segment Drago z ostatniej tygodniówki i Rollinsa sprzed tygodnia stoją na całkiem podobnym poziomie, więc po prostu napiszę, że walka na BackStage'u (o ile obaj coś napiszą) będzie bardzo wyrównana. Chciałbym po prostu Rollinsa wyżej, bo w WWE bardzo lubię jego postać i szkoda by było gdyby utknął w dole karty. Mam nadzieję, że Grand się wyrobi w pisaniu segmentów bo chciałbym czytać Rollinsa jak najczęściej.

Singles Match
Quentin Birre vs ???

Do głowy przychodzą mi na ten moment dwie postacie - obie należą do Yarexona. Wolałbym tutaj Maxa Buttnera, jakoś tak jego segment sprzed dwóch tygodni nakręcił mnie na tę postać. Do Marvina nic nie mam, ale aż takich emocji u mnie nie wzbudza. Ta walka nie zależy od BS'a, nie wiem czy zrobią z tego Open Challenge, mam tylko nadzieję, że nie wrzucą tu znowu zawodnika z tak zwanych "SDW Originals", bo Krinkle był okej, ale to wyskok na jeden raz jak dla mnie.

Triple Threat Match
Wes Wallace vs Ryback vs Alex Riley

Kolejna walka która nie zależy od backstage'u (swoją drogą nie wiem czemu wszyscy piszą, że wygrana będzie zależeć od "BS"a jak 90% prom pisania jest w ringu ) ale to chyba tylko dlatego, że ktoś nie chce, żeby Wes Wallace odniósł tutaj zwycięstwo. Może wyniknie z tego jakiś feud z udziałem Pantera....może. Zobaczymy. Postawię na Rybacka, bo to, że walka nie jest do rozstrzygnięcia w postach każe mi wątpić w wygraną Wesa.

Singles Match
Dan Dowson vs Julio Dominguez

Dowson raczej wygra, chociaż to będzie ciekawa wymiana segmentów na backstage'a. O ile obaj dostarczą swoje proma...obie te postacie są bardzo solidne pod względem umiejętności na mikrofonie co sprawia, że jednoznaczne wskazanie wydaje mi się wyjątkowo trudne do zrealizowania. Mimo wszystko wydaje mi się, że wygra Dan Dowson.

Main Event: Triple Threat Match
Mike Brutal vs Mario Petarda vs Nick Jeffers

Każdy może wygrać ten pojedynek. Gdyby proma decydowały nie odważyłbym się na wskazanie faworyta, natomiast w takiej sytuacji najbardziej prawdopodobne mi się wydaje zwycięstwo Jeffersa. Jest najmocniej budowany z całej trójki przez te ostatnie tygodnie. Postawię na Nicka, tyle.



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#5 2015-03-28 22:11:01

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Re: SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

Walka #! - walka zawodników, którzy swoje walki debiutanckie przegrali. I to jest główny powód do tego, by teraz wziąć się w garść i odegrać się za pierwsze niepowodzenie. Pytanie więc brzmi który z nich jest w stanie wygrać? Według mnie szanse rozkładają się 50/50 a zwycięzca.. powiedzmy że będzie w lepszej sytuacji od przegranego.

Walka #2 - walka wyżej od openeru, jednak mniej ciekawa, przynajmniej dla mnie. User od Quentina olał grę tak szybko jak zrobił swój zapis, więc jego zawodnik będzie służyć jako mięso armatnie, tym bardziej że wynik nie zależy od BS. Tu pytanie brzmi dla kogo? Moim faworytem do walki z nim jest DiBiase, dla którego szykowane jest coś większego, toteż taka wygrana mu się przyda i to bardzo. Nie skreślam również Jonesa, który ostatnio nie walczył i wygrana też by mu się przydała.

Walka #3 - zaskoczeniem dla mnie jest to, że wynik walki nie jest zależny od BS'u. Można się więc domyślić, że wynik lub cała walka będzie miała jakieś podłoże lub zalążek storylinowy. Z tego też powodu nie będę typował zwycięzcy, bo może on w tym przypadku być każdy.

Walka #4 - walka z udzialem mojego zawodnika, więc będzie się działo xd. Nie ukrywam że ciesze się na wieść, że moim przeciwnikiem jest Dan Dowson, którego user to ikona nie tylko SDW ale też innych fedów w Polsce. I to dla mnie motywacja, by wygrać ten pojedynek, gdyż taka wygrana nie tylko podbuduje moją postać do ME ale i samego mnie. Faworytem nie jestem, wiem o tym ale powalcze o zwycięstwo.

Walka #5 - no i walka wieczoru gali, według mnie słuszna. Tutaj rozwiązanie jest mi znane, więc pisać o tej walce nie będę, bo ją będę bookować.

Offline

 

#6 2015-03-29 08:31:47

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: SDW Adrenaline #15 - 2.04.2015 (Sopot, Polska)

Singles Match*
Seth Rollins vs Raul Drago

Walka na podobnym poziomie, bo Grand ostatnim speechem Rybackiem pokazał, że ma potencjał na więcej. Raul też dał speech, który dało się czytać. Obaj na pewno napiszą coś na bs'ie i tutaj raczej trochę lepszy jest Drago. Stawiam, że to on wygra i ruszy do Low Cardu, bo Grandowi zdecydowanie lepiej przychodzi pisanie The Big Guy'em niż Rollinsem.

Singles Match
Quentin Birre vs ???

Tutaj na pewno zobaczymy squash na chyba już NPC tylko pytanie komu najbardziej przydałaby się taka wygrana. Może to będzie Wyatt, bo jest mocną postacią i takie zwycięstwo mocno by go zbudowało. Może to być też Hallvard, bo on też nie jest jeszcze uwzględniony w karcie, a zwycięstwo także by się przydało, zwłaszcza po ostatniej porażce, ale jedno jest pewne. Wygra ten tajemniczy osobnik.

Triple Threat Match
Wes Wallace vs Ryback vs Alex Riley

Tutaj mamy dosyć ciekawe zestawienie zawodników. Wes wydaje być się dużo lepszy od obydwu rywali, ale nie ma rozstrzygnięcia na bs'ie, więc walka może się różnie potoczyć i to może oznaczać, że Panter zaczyna jakiś feud, a ja jestem jak najbardziej na tak. Oczywiście nie skreślam ani Rybacka, ani Riley'a, ale chyba każdego faworytem jest Panter i w końcu ruszy w jakiś feud. Pytanie tylko z kim.

Singles Match*
Dan Dowson vs Julio Dominguez

Julio dosyć szybko awansował w hierarcjii SDW i nie wiem czy jest jeszcze gotowy na walkę z kimś tak mocnym jak Dowson patrząc pod względem promocji, który w SDW już trochę czasu spędził. Walka rozstrzygnie się na bs'ie i dobrze, bo wiem, że obaj panowie ciekawe proma piszą i możemy zobaczyć tam ciekawą wymianę zdań, a zwycięzca może naprawdę dużo zyskać, bo to w końcu Co-Main Event. Ja stawiam na Dawsona

Main Event: Triple Threat Match
Mike Brutal vs Mario Petarda vs Nick Jeffers

Tutaj muszę zacząć przede wszystkim od tego, że Petarda chyba nie zasłużył na tak szybką walkę wieczoru. Rozumiem, że cały czas jest niepokonany, ale jego ostatnia zmiana gimmicku jak dla mnie nie wyszła mu na dobre i powinien być zdecydowanie niżej w karcie, ale to tylko moje, skromne zdanie. Brutal też trochę nie za bardzo już na Main Eventy, bo w końcu ma jeszcze Hardcore Championship, czyli pas mid cardowy. Najmocniej w tej walce wygląda oczywiście Jeffers. Jest chyba budowany na najmocniejszego face'a po restarcie i dobrze, bo on mi się w tej roli najbardziej podoba. Rozstrzygnięcie nie jest na bs'ie, więc liczę na jakąś ciekawą końcówke i początek jakiegoś nowego story dla któregoś z tych panów, a najlepiej dla Nicka.

Ogólna ocena karty
Roster mamy już dosyć szeroki jak na restart i na pewno dużo postaci jeszcze będzie wykorzystanych na Adrenaline, a w szczególności ktoś taki jak Wyatt, Hallvard czy DiBiase. Jedyny błąd jak dla mnie to chyba ten Mario w ME, ale jakoś to przeboleję jeśłi szybko jego miejsce w hierarchii się pokaże. Oprócz tego mamy fajnie skonstruwaną kartę. Każdy ma szansę wygrać i dobrze, bo o to w tym wszystkim chodzi. Teraz wszyscy muszą pracować nankolejne Adrenaline, żeby nie zaniżyć poziomu.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modelevb.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.rponline.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.fleszdance.pun.pl