Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2015-03-22 18:46:46

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Liga Mistrzów 2014/2015 - ogólna dyskusja

Zakładam taki temat z racji tego, że jeszcze takiego nie ma. Sezon w trakcie, więc wypowiem się o meczach ćwierćfinałowych i moich faworytach.

Juventus vs. Monaco
Dwie drużyny, które potencjalnie nie mają mega silnego składu, ale zdołąły dojść aż tutaj. Juve w 1/8 wyeliminowało słabiutki w tym sezonie Dortmund. Nie dali im szans i udowodnili solidną grą, że moga zajść daleko. Monako natomiast wyrzuciło za burtę Arsenal. Trochę zaskakujący wynik, ale widać grube pieniądze, które bez wątpienia są w Monaco w końcu przyniosły zamierzony efekt. Obie drużyny mają szansę na zwycięstwo, ale moim faworytem jest Stara Dama. Podoba mi się ich system 3-5-2 i grają solidnie na każdym froncie w przeciwieństwie do Monaco, które jest dopiero czwarte w Ligue 1.
Szanse na półfinał: Juventus 70% - 30% Monaco

Atletico Madrid vs. Real Madrid
Derby Madrytu zawsze zapowiadają się ciekawie i tym razem nie jest inaczej. Obie drużyny walczą ze sobą o drugie miejsce w Primera Division zaraz za liderującą Barcą. Teoretycznie znacznie mocniejszy skład mają Królewscy, ale Torres i spółka na pewno łatwo nie odpuszczą, a zwłaszcza pod wodzą charyzmatycznego Diego Simeone. W ostatnich dniach posada Ancelottiego jest mocno zagrożona, więc Włoch będzie musiał pokazać na co stać jego zespół na boisku.
Szanse na półfinał: Atletico Madrid 45% - 55% Real Madrid

PSG vs. FC Barcelona
Wielki, francuski klub ze stolicy z pieniędzmi arabskich szejków czy uznana, katalońska marka? To pytanie od czasu losowania par zadaje sobie cały świat. Duma Katalonii zaczyna w ostatnim czasie grać coraz lepiej. Wyszła na czołówkę Primera Division, a w 1/8 LM wyeliminowali inny, bogaty klub - Manchester City. Klub z Paryża również przewodzi stawce w swojej rodzimej Ligue 1 i wszyscy chcieliby zobaczyć rywalizację na linii Ibra - Messi.
Szanse na półfinał: PSG 40% - 60% FC Barcelona

Bayern Munich vs. FC Porto
Chyba każdy się zgodzi, że tutaj mamy największą przewagę jeśli chodzi o nazwiska na rzecz Bawarczyków, ale dobrze zgrany i umiejący grać z kontry mistrz Portugalii może powalczyć o niespodziankę, ale nie ulega wątpliwości, że to mistrozwie Niemiec są wielkim faworytem tego meczu, ale nie można nikogo skreślać przed ostatnim gwizdkiem. Bawarczycy bronią w tym roku zwycięstwa z poprzedniej edycji LM, ale czy im się to uda? Dowiemy się wkrótce.
Szanse na półfinał: Bayern Munich 75% - 25% FC Porto

Teraz nadszedł czas na najciekawszą część, czyli moi faworyci. Jestem niemal pewien, że Bayernowi nie uda się obronić zwycięstwa poprezdniej edycji i jeśłi miałbym być szczery to mojego głównego faworyta upatrywałbym w Starej Damie. Juve może nie gra efektownie, ale gra efektywnie. Stoją w cieniu większych, europejskich klubów w tej edycji, ale to może być na ich korzyść, bo szybko mogą stać się z niedocenianych czarnym koniem turnieju. Kogo jeszcze bym faworyzował? Barcelona cały czas się rozpędza i wygląda na to, że wchodzą na dobre tory przed kluczowymi rozgrywkami. Wszystko zależy od tego czy Blaugrana utrzyma formę aż do końca rozgrywek. Jeśli tak to mogą poważnie namieszać w tej edycji LM. Ja juz się wypowiedziałęm. Teraz kolei tych, co również interesuje ich ten temat.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#2 2015-03-22 19:27:47

Panter

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 50
Punktów :   

Re: Liga Mistrzów 2014/2015 - ogólna dyskusja

Co do Ligi Mistrzów to pochwalę się, że miałem okazję widzieć na żywo Porto i Bayern kiedy to grali we Lwowie z Szachtarem i muszę przyznać, że dużo bardziej podobali mi się Portugalczycy, a grą oczarował mnie meksykański pomocnik Hector Herrera. Nie ma co jednak Bayernowi wypominać meczu z Lwowa, skoro u siebie wypunktowali Szachtar. Mecz Bayern - Porto interesuje mnie najbardziej ze wszystkich ćwierćfinałów ze względu właśnie na to, że obie drużyny widziałem na własne oczy. trzymam także kciuki za Juventus jako fan ligi włoskiej. Co do szlagierów, liczę mimo wszystko na PSG ze względu na sympatię do kilku piłkarzy grających tam (chociażby Verratti, Motta, Silva, Sirigu, Cavani, Ibrahimovic, Marquinhos), w drugim meczu liczę jednak na to Atletico, które może zrewanżować się za ostatni finał i choć w lidze i pucharze byli lepsi od Realu, tu może być całkiem inaczej.

PS. Bayern już nie obronił trofeum ,teraz to może go nie obronić co najwyżej Real.

Ostatnio edytowany przez Panter (2015-03-22 19:30:12)


Wes Wallace

Ostatnia walka
Fatal 4 Way Match
Wes Wallace def. Julio Dominguez, Max Buttner and CM Punk

Statystyki
Wygrane 3  Remisy 0  Porażki 1

Osiągnięcia
-

Offline

 

#3 2015-03-25 17:41:08

Raptor

http://oi58.tinypic.com/168ahbd.jpg

37607244
Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 476
Punktów :   10 
Wrestler w E-fedzie: Ralf
Ulubiony wrestler: El Torito
Ulubiona federacja: SDW

Re: Liga Mistrzów 2014/2015 - ogólna dyskusja

Może ja też się wypowiem, skoro na forum cisza. Skoro odpadł Arsenal, to w LM pozostały mi dwie drużyny do wspierania - Juventus i Porto. Mam wielką nadzieję, że Stara Dama pomści Kanonierów i odprawi szejków z kwitkiem. Jeśli chodzi o zespół z Portugalii, to ma przed sobą bardzo trudne zadanie, ale trzeba być dobrej myśli, w końcu Bayern jest drużyną, którą da się pokonać, co zresztą ostatnio pokazali zawodnicy Borussii Moenchengladbach. Pozostałe mecze mało mnie interesują, liczę na zwycięstwo Atletico w dwumeczu derbowym, a mecz Barcelony z PSG raczej nie ma dla mnie znaczenia, chociaż będę minimalnie za Barcą, gdyż jestem uprzedzony w stosunku do szejków.


http://i.imgur.com/CHKHGRn.gif

Offline

 

#4 2015-03-25 21:05:19

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: Liga Mistrzów 2014/2015 - ogólna dyskusja

Widać, że tu ciekawe dyskusja ale chciałbym wypowiedzieć o tegorocznych ćwierć finalistach. Pierwszy jaki widzę to jest Juventus. Zasłużenie awansowali pokazali Borussii jak powinno się grać, a także pokazali, że należy przez cały sezon równo grać czyli nie tylko w lidze ale także w pucharach zawsze ceniłem starą damę za tradycje i ich osiągnięcia jak widać Juve się odradza, ale możliwe że też Włoska piłka. Atletico Madryt i Real Madryt. Zacznę może od Atletico co o nich można powiedzieć świetne szkolenie młodych piłkarzy i dyscyplina jaką wpoił swoim podopiecznym Diego Simeone, a przeciwieństwem tego jest właśnie Real Madryt nie lubię ich koncepcji kupy wania wielkich gwiazd no w przyszłości do niczego się nie dąży przykład już sam to Cristiano możliwe, że odejdzie od stolicy Madrytu. Jak chodzi o wyniki klubowe też nie są imponujące przegrana z Schalke ale także z Barceloną co stawia Madryt lekko pod ścianą. Jak chodzi PSG to mi się nie podoba ich filozofia kupy wanie przestarzałe gwiazdy no tego nie kumam. Ledwo się prześlizgnęli do 1/4, gdzie stoczyli potyczkę z Chelsea. Barcelona nie jestem ich fanem, ale cieszę się, że Barca wraca na ten prawidłowy tor góra daje, że dojdą do pół finałów. Jak chodzi o Bayern Monachium to jestem ich ogromnym fanem i chciałbym, że by oni zagrali w finale na stadionie w Berlinie. Świetna gra w polu , w obronie i ataku co tworzy drużynę silną. Jak chodzi o portugalczykach to niestety pewnie przegrają. Jak chodzi o Monaco to zbytnio nie kumam drużyny moim zdaniem to był jednorazowy taki wyskok czyli wygrana z Arsenalem. Jak na mnie ich przygoda z LM skończy się w 1/4.

Jak chodzi o mecze to niektóre są bardzo, a niektóre mniej. Ale to nic co czeka nas jak chodzi 1/2 możemy się spodziewać samych hitów. Ogólnie oceniam mecze ćwierć 7/10.


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gwiazda-numer.pun.pl www.wielun.pun.pl www.forum1ko.pun.pl www.drakenmag.pun.pl www.ur-rolnictwo.pun.pl