Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2015-03-21 17:24:38

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

#14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

http://i62.tinypic.com/2hd5m2q.png
Triple Threat Match*
Wes Wallace vs Ryback vs Raul Drago

Singles Match*
Alex Riley vs Ted DiBiase

Fatal 4 Way Match*
Max Büttner vs Julio Dominguez vs Mike Brutal vs Mario Petarda

Open Challenge Match
Nick Jeffers vs ???

Main Event: Singles Match
Dan Dowson vs Einar Hallvard




*- Przy walkach w których wynik będzie rozstrzygać się na bs/ringu.


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 

#2 2015-03-21 18:09:50

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Triple Threat Match*
Wes Wallace vs Ryback vs Raul Drago: mamy powrót Pantera, nową postać Granda no i return mojego brata drugiego kogo obstawiam liczę na mojego brata na Raula. Arexander potrafi dobrze pisać na BS jeśli tak będzie to zwycięży jakie widzę zagrożenie to jest Panter, ale nikomu nie będę odbierał szans no każdy ma równe.

Singles Match*
Alex Riley vs Ted DiBiase: No tu faworytem jest zdecydowanie Raptor. Ale na BS nie poddam się łatwo. Wiem jakie błędy popełniam i dam z siebie wszystko zobaczycie tego lepszego Alexa.

Fatal 4 Way Match*
Max Büttner vs Julio Dominguez vs Mike Brutal vs Mario Petarda: Tutaj strasznie za typować mamy jak widać powrót Rise do fedki. Widziałem jak na starym SDW pisał segmenty, co mu wychodziło całkiem nieźle i to może być główne zagrożenie no i Michał dla Yarexona. Jak chodzi o Aigora to może być czarny koń w tej walce. Jeśli by Yarexon wygrał w tej walce to może być kolosalne znaczenie jak chodzi o walkę z Brutalem o title hardcore.

Open Challenge Match
Nick Jeffers vs ??? : komu rzuci wyzwanie ja strzelam na Braya Wyatta .

Main Event: Singles Match
Dan Dowson vs Einar Hallvard: Tutaj Mist walczy z genialnym prze mówcą Michealsem ma strasznie trudny orzech do zgryzienia. Liczę na bitwę na BS lub segment no i oczywiście interwencja Braya Wyatta.


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 

#3 2015-03-21 19:13:02

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Triple Threat Match
Wes Wallace vs Ryback vs Raul Drago

Postawiłbym na postać Pantera, głównie z tego tytułu że wiem mniej więcej jak pisze, i wydaje mi się że tutaj będzie faworytem do zwycięstwa. Ryback jest prowadzony bodajże przez Granda, który pokazał na Adrenaline że potencjał na pewno ma, musi po prostu się oswoić z prowadzeniem postaci. Na ten moment jednak uważam, że z Wallacem przegra. Raul Drago to z kolei Arexander...Heilanda nie pamiętam niestety jakoś świetnie, więc po prostu poczekam na występy tego zawodnika przed wyciąganiem wniosków. Gdybym miał typować - Wes Wallace

Singles Match
Alex Riley vs Ted DiBiase

Skoro ta walka zależy od postów na BSie to raczej DiBiase wygrywa, i to na ten moment wygrywa dość wyraźnie. Osti12 musi mocno pracować nad swoimi promami, najlepiej, żeby miał wyłożone przed napisaniem segmentu dokładnie o czym ma pisać i jakie kwestie ma poruszyć. A potem przeczytać całość raz jeszcze. Bo brakuje mi trochę ładu w jego wypowiedziach. DiBiase ma już jakiś program, może nie czysto ringowy ale mam wrażenie, że z tego konfliktu z władzami SDW wykrystalizuje się jakaś rywalizacja do zwieńczenia w ringu.

Fatal 4 Way Match
Max Büttner vs Julio Dominguez vs Mike Brutal vs Mario Petarda

Mocne starcie. Ostatnie z tych które są do rozwiązania na backstage'u i w moim odczuciu najtrudniejsze do wytypowania. Buttner na Adrenaline pokazał, że ten mały lifting jego postaci wyszło mu na dobre i że zrobił krok do przodu w pisaniu prom w odniesieniu do starego SDW. Dominguez to dobry mówca z ciekawym gimmickiem, który może być fajnie wykorzystany. Brutal, jak się spojrzy na historię SDW to postać mająca największy "Star Power" i wynikające z tego najwięcej argumentów do zwycięstwa a Petarda (chociaż jego pamiętam słabo, prawie rok minął) czyli Ryse na pewno popisze się fajnym promem na BSie

Poszczególne odnoszenie się do dwóch ostatnich walk sobię odpuszczę z uwagi na to, że nie są to pojedynki do rozegrania na BSie tylko będące częścią programu. Myślę, że rywal Jeffersa to będzie osoba z którą spotka się finalnie po raz kolejny na PPv, i nie będzie to ktoś "jednorazowy". Co do Main Eventu. Wyatt nie jest zabookowany (nie sądze aby pojawił się w Co-ME) więc jego interwencja prawdopodobnie zapewni wygraną Dowsonowi.

Fajna karta



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#4 2015-03-21 19:45:19

Michal

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

42421940
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 257
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Mike F'N Brutal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: nWo
Ulubiona federacja: WWE

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Wallace vs Ryback vs Drago: Drago Raul, dawno go nie widziałem, na NWE był taki sobie, dało się go czytaći nie było źle, zobaczymy jak na SDW sobie poradzi. Ryback, druga postać Granda o ile dobrze pamiętam.. Skoro przetestował sobie tą postać jako tako i wysłał to na PW Raptorowi to musiało mieć to sens. Raptor jest wymagającym "czytelnikiem gal" jeśli tak to można nazwać. Co do Wallace'a no to zobaczymy, nie skreślam go, ale obstawie w ciemno Rybacka.

Riley vs DiBiase: Obawiam się, że Riley zostaje tutaj rzucony na pożarcie DiBiasego, który przecież tydzień temu przegrał i wątpie, aby Raptor odpuścił sobie walkę z Rileyem, który jest mocno przeciętniakiem. Także DiBiase tutaj zwycięży na 70%

F4W: Szczerze, jako właściciel Brutala obawiam się każdego z nich, najmniej Yarexona, który pewnie będzie pisał o germanii i jaki on dumny jest z pochodzenia. Dominguez miał dopiero jeden segment i wiele motywów jest jeszcze do napisania, a Petarda? Obawiam się, że Ryse po przerwie przywali taki post, że Brutalowi krzesła z rąk wypadną.. Ja jednak postawię na siebie, bądźmy optymistyczni. (Chociaż to tylko dla mnie optymizm)

Open Challenge Jeffersa: Szczerze, obstawiam że jest to gwiazda powracająca, chociaż brak walki Wyatta jest mocno zauważalny, ale założe się, że w Main Evencie się pojawi, ewentualnie po nim. Albo Wyatt albo ktoś powracający.

Main Event: Zdecydowanie interwencja Wyatta i wygrana Dowsona.. Aczkolwiek mogę się mylić..


http://i62.tinypic.com/23jldt2.png



Streak as Mike F'N Brutal : 7/1/8



Achievements:


2x Hardcore Champion



http://wrestlinglol.com/images/3a511b4aa4883ea6fbff3fd092d23871.jpg

Offline

 

#5 2015-03-22 08:35:01

 Arexander

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

48530088
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 45
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Armin Heiland
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Bad Influence
Ulubiona federacja: WWE

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Triple Threat Match: Moja pierwsza walka jako Drago tutaj. Dawno nim nie pisałem i nie wiem jak to wyjdzie, zobaczymy jeszcze. Na pewno z Wesem będzie wygrać, to wiem już teraz. Kto gra Rybackiem, tego nie wiem, więc nie będę komentował jego szans w tej walce. Po prostu postaram się na BSie o zwycięstwo.

Riley vs. DiBiase: No cóż, jak dla mnie walka przesądzona. Sorry brat, ale chyba na razie to nie twój poziom. Chciałbym się mile zaskoczyć, ale większych szans Riley`owi nie daje.

Fatal 4 Way: No, no no. Walka bardzo ciężka do przewidzenia, każdy pisze na swoim dobrym poziomie i tak naprawdę nie wiem, kto tu wygra. Stawiam w ciemno na Domingueza.

Jeffers vs. ???/b] Nawet nie mam pojęcia z kim może walczyc Jeffers w tej walce, dlatego w ceimno postwię właśnie na niego.

[b]Dawson vs. Hallvard:
Już powoli rysuje nam się obraz Main Eventerów. No cóż zobaczymy kto wygra tą walkę. Nie będę ukrywał, że postać Hallvarda bardzo mi się podobała przed reaktywacją i dlatego właśnie będe stawiał na niego w tej walce.

Offline

 

#6 2015-03-22 11:19:04

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Triple Threat Match*
Wes Wallace vs Ryback vs Raul Drago

Fajnie, że w openerze dostaliśmy walkę kilku rywali, bo nowi userzy mają okazję się wykazać. Pierwszym z nich jest Wes, którego prowadzi Panter i muszę przyznać, że ta postać jest głownym faworytem do zwycięstwa w tej walce sądząc po tym, jak on pisze nim. Ryback to kolejna postać Granda i to chyba nie jest jeszcze jego poziom. Niech mnie user nie zrozumie źle. Cały czas niech poprawia swoje umiejętności i się stara to może gdzieś zajdzie, ale na ten moment raczej ma małe sanse na wygraną. Następny jest mój brat Arexander i jego postać, Drago. Lubiłem tą jego postać jak była wcześniej na innym e-fedzie i on ma szansę powalczyć o zwycięstwo z Panterem. Możemy zobaczyć ciekawy pojedynek na bs, a zwycięzca może ruszyć nawet do midcardu z miejsca.

Singles Match*
Alex Riley vs Ted DiBiase

Pojedynek dwóch zawodników, którzy mają już uznane nazwiska w świecie wrestlingu. Patrząc na to kto prowadzi jaką postać to postawię na Teda, bo Raptor już teraz umie nim pisać, a Osti dopiero co wczuwa się w postać i uczy się nią pisać. Chcociaż jak wszyscy wiedzą DiBiase ma zatargi z prezesem, więc jakąś interwencją na rzecz Alexa też bym się nie zdziwił.

Fatal 4 Way Match*
Max Büttner vs Julio Dominguez vs Mike Brutal vs Mario Petarda

Tutaj mamy walkę czterech solidnych midcarderów, Pierwsza z nich to moja postać i chyba mam tam jakieś szanse na zwycięstwo sądząc po komentarzach do wywiadu z zeszłego tygodnia. Dominguez to postać Aigora, któy jest doświadczony i widać szybko wczuł się w charakter postaci, ale ostatnią walkę przegrał, więc faworytem raczej nie jest. Mamy też Brutala, czyli obecnego mistrza Hardcore'u. Michał potrafi zaciekawić swoją postacią i również będzie miał szanse na zwycięstwo. Ostatni jest Petarda i sam fakt, że jest niepokonany w SDW do tej pory stawia go w roli faworyta do zwycięstwa. Każdy z userów potrafi pisać na bs'ie i na pewno zobaczymy ciekawą walkę tam, a potencjalny zwycięzca tej walki może zyskać bardzo dużo pokonując tylu bardzo mocnych rywali. Jeśli nie wygra Brutal to może nawet zwycięzca tej walki pokusi się o jego pas.

Open Challenge Match
Nick Jeffers vs ???

Tutaj mamy kilka możliwości co do open challenge'a. Mógłby wyjść Wyatt, bo w sumie nie ma walki, ale chyba raczej to nie będzie on, bo się skupi na Hallvardzie. Może to być też mój Marvin Jones, który nie ma zaplanowanej walki. Może jakiś powrót. Nie wiem. Poczekamy, zobaczymy. Ja stawiam na zwycięstwo Jeffersa, który może naprawdę dużo zyskać z tego, a jest barwną postacią.

Main Event: Singles Match
Dan Dowson vs Einar Hallvard

Obaj userzy piszą na solidnym poziomie i trochę szkoda, że nie roztrzygnie się to na bs'ie. Na ten moment zdecydowanie mocniejszy wydaje się Hallvard, ale nie można też wykluczać interwencji Bray'a, bo ma z nim na pieńku. Każdy może wygrać tutaj, a zwycięzca chyba zostanie głównym kandydatem do zdobycia SDW Heavyweight Championship.

Ogółna ocena karty
Fajnie, że udało wam się tyle osób wepchnąć do karty, bo w zasadzie bez walki zostały tylko cztery postacie, a część z nich na pewno bęzie miała sega w czasie gali. Wszyscy powoli poznają swoje miejsce w hierarchii i każdy poznaje na jakim poziomie piszą rywale. Wszystko się rozkręca i dobrze, bo o to chodzi. Dzięki za szybko wydaną kartę.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#7 2015-03-22 21:15:55

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Walka #1 - Walka zawodników, którzy debiutują w SDW, no może poza Rybackiem, który miał mały epizod jeszcze pod ręką innego właściciela. Tym razem poprowadzi go Grand, zobaczymy jak mu nim pójdzie. Dalej mamy Drago, którego kojarze z NWE, zobaczymy jak tu się spiszę. Faworytem jednak pozostaje Wallace, którego prowadzi Panter jeszcze na NWE i przyznam, że ma on duży potencjał a sam user jest najbardziej doświadczony z tej trójki. Ta walka powinna być dla niego przetarciem.

Walka #2 - Tutaj mamy zawodników, którzy tydzień wcześniej przegrali swoje walki i w tym starciu będą chcieli się odkuć za ostatnie niepowodzenia. Faworytem jak dla mnie jest DiBiase, którego user jest bardziej doświadczony i lepiej prowadzi postać. Rileya nie skreślam, jednak musi się poprawić w porównaniu do ubiegłego tygodnia.

Walka #3 - Jak dla mnie najciekawsze starcie na gali i to nie dlatego, że mój zawodnik bierze udział. Każdy z zawodników ma 25% szans na wygraną, trudno jak dla mnie wskazać faworyta. Petarda podczas ostatniego pobytu w SDW nie przegrał żadnej walki, Brutal to były mistrz Hardcore a Buttner po heel turnie nabrał skrzydeł. Jestem jeszcze ja, głodny wygranej po ostatniej porażce, którą odniosłem z wiadomych przeze mnie i niektórych przyczyn. Teraz post pojawi się na pewno a ja postaram się nie zawieść.

Walka #4 - Open Challenge Jeffersa, zobaczymy kto na nie odpowie. Opcji jest kilka, może to być Jones, Wyatt, w Birra nie wierzę. Rozwiązanie zapewne będzie storylinowe, gdyż wynik nie będzie się liczył za BS.

Walka #5 - Walka wieczoru, gdzie zmierzą się Dowson oraz Hallvard. Wynik również nie zależny od BS;u, więc wynik będzie miał wpływ na storyline. Myślę że wygra Dan a Einarowi w wygranej przeszkodzi sam Wyatt.

Offline

 

#8 2015-03-24 14:26:54

Ryse

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

Zarejestrowany: 2014-04-12
Posty: 118
Punktów :   

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Czas na komentarz do karty.

1 walkaSpodziewam się łatwego zwycięstwa postaci prowadzonej przez Pantera, który reprezentuje poziom chyba nawet wyższy ode mnie, więc jego zwycięstwo w takiej walce to tylko czysta formalnośc. Jednym znakiem zapytania może być to czy po prostu odda swój post w ringu/BS, co do reszty postaci to zagrożeniem może być jedynie Ryback, pamiętam Drago i nigdy nie pisał dobrych postów, co też stawia go na straconej pozycji.

2 Szczerze mówiąc to myślałem, że Ted dostanie jakiegoś bardziej wymagającego przeciwnika. Przeciwnik DiBiasego na poprzedniej gali nie wykazał się niczym nadzwyczajnym i wiem, że za mikrofonem przegra tę walkę z kretesem, chyba że pomysł naszego CT jest zupełnie inny.

3 Dostaje bardzo ciężki debiut. Czy się stresuje? Szczerze mówiąc to nie ponieważ każdy z nas reprezentuje podobny poziom i szanse na zwycięstwo są identyczne dla każdego z zawodników. Niby Brutal może tutaj wyjść na postać pierwszoplanową, lecz to by bło zbyt oczywiste, liczę na wyrównane starcie w którym po prostu wygra lepszy. Poziom pisania wszystkich postaci jest podobny, więc zapowiada się arcy ciekawe starcie na BS.

4 Ciekawe kto podejmie wyzwanie, najbardziej oczywisty byłby Wyatt, ale spodziewam się, że będzie to coś innego, ponieważ osoby rządzące federacją mają wiele ciekawych pomysłów i raczej nie lecą na oklepane patenty. Być może zobaczymy jakiś spektakularny powrót co byłoby niezwykle ciekawe.

5 Mamy Main Event mocno obsadzona walka i szczerze mówiąc szkoda, że nie zależy od BS bo bylibyśmy świadkami wspaniałej batalii dwóch niezwykle doświadczonych userów. Na to pewnie przyjdzie nam poczekać, co nie zmienia faktu, że sam pojedynek dla bookera to czysta przyjemność, mam nadzieję że osoba pisząca da z siebie wszystko i zobaczymy przepiękną walkę.


Pentagón Jr.

Bilans:

3-0-1

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/12108263_834720133292411_1593453256642054007_n.png?oh=da6c26080732dcd5c3625ba34b1abdb6&oe=569F19A8

Offline

 

#9 2015-03-24 14:36:35

eronics

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2015-03-13
Posty: 120
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Joker
Ulubiony wrestler: Bray Wyatt
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Wyatt Family
Ulubiona federacja: WWE

Re: #14 SDW Adrenaline 26.03.15 - (Gdańsk, Polska)

Triple Threat Match- Jest to pojedynek debiutantów w naszej federacji. Niestety nie mogę tutaj zbyt dużo powiedzieć. Wes Wallace na pewno jest faworytem. Czytałem jego proma na NWE i dobrze, a momentami bardzo dobrze je wykonywał. Nie wiem jak Grand pisze Rybackiem ale na pewno nie chce tutaj przegrać. Skoro wysłał Raptorowi segment na PW i dostał akceptację na ową postać to zapewne nie było źle. Mam jednak nadzieję, że z Rollinsa nie zrezygnuje, bo potencjał jest dość duży, a trening czyni mistrza. Raula Drago kompletnie nie znam. Nie kojarzę również usera, który nim pisze. Jest bratem Yarexona i z tego co wiem to jest od niego gorszy także postawię tutaj na Wesa Wallace. Walka rozegra się na BS więc teoretycznie największe szanse ma user o nicku Panter. Oczywiście nie jestem pewny w stu procentach, bo jego rywale również mają szansę. Nie zrozumcie mnie źle.

Singles Match- Jeden z moich ulubieńców w federacji będzie w owej walce uczestniczył. Chodzi tutaj rzecz jasna o Teda DiBiase'go. Uwielbiam jego gimmick choć w WWE operował takim samym aczkolwiek ja osobiście tego nie odczuwałem. Tutaj jest inaczej bowiem widać, iż Raptor czuje swoją postać i oddaje gimmick w dziewięćdziesięciu procentach za co chwała mu. Walka ma rozegrać się na BS więc nie ma innej możliwości jak wygrana Teda. Przepraszam osti ale nie widzę tutaj szans na zwycięstwo z Twojej strony. Przede wszystkim musisz poprawić swój język polski. Wtedy będzie znacznie lepiej ale na tę chwilę jesteś skazany na porażkę.

Fatal 4 Way Match- Kolejna walka, która rozegrać się ma na Backstage'u. Rozstawienie sprawia, iż zwycięzca może pokusić się o skok do mocnego Mid Cardu z czego łatwo mu będzie dojść do Upper Mid Cardu. Brutal to przeszły mistrz Hardcore i teoretycznie to on tutaj powinien wyjść zwycięsko. Ja jednak tak nie twierdzę. Zauważyłem, że ostatnio Michał ma problemy z pisaniem prom swoim zawodnikiem. To odbiło się na jego walce na ostatniej tygodniówce. Brutal jest jednym z moich ulubionych zawodników aczkolwiek w tym pojedynku jest jeszcze dwóch takich, którzy jeszcze bardziej skradli moje serce. Mike według mnie może pokusić się o wygraną ale post na BS musi być napisany starannie, jak za dawnych lat. Mario Petarda jest wielką niewiadomą. Nie wiem jak piszę Ryse ale z opinii i jego streaku wynika, że nieźle sobie radził. Sądzę, że on również może tutaj wygrać. Nie będę wypowiadał się na temat tej postaci bardziej rozlegle, gdyż po prostu jej nie znam. Max Buttner jest moim ulubieńcem. Jego promo na ostatnim Adrenaline bardzo mnie urzekło i ucieszyłem się gdy wygrał swoją walkę. Max wygra na 40%. Julio Dominguez- uwielbiam go. Heelowski luchador jest moim faworytem. Wiem jak pisze Aigor i uważam, że to on zwycięży walkę na BS. Z całej siły trzymam za niego kciuki. Chciałbym zobaczyć Julio z pasem ale będzie ciężko. Dominguez wygra na 75%.

Open Challenge Match- Kilku zawodników nie ma walk na dzisiejszej tygodniówce. Zobaczymy kto odważy się wejść do ringu z Nickiem. Sądzę, że największe szanse ma Marvin Jones. Jest łowcą, a wygrał na ostatniej gali pojedynek Fatal 4 Way i w tym tygodniu wyszedł by tylko, aby mówić? Na pewno nie. Jego gimmick mu na to nie pozwala. Skoro jest łowcą- musi walczyć. Jeśli walka Nick Jeffers vs Marvin Jones miałaby miejsce to stawiałbym tutaj na wygraną któregoś z panów ale poprzez DQ bądź remis poprzez podwójne wyliczenie. Liczę, że rozwinie się jakieś story, obojętnie kto by do Jeffersa nie wyszedł.

Main Event- Zdecydowanie walka, w której walczą jedne z najważniejszych postaci w SDW. Walka nie zależy jednak od BS'u przez co może nastąpić tutaj interwencja Wyatta wskutek której Dowson zwyciężyłby pojedynek. Można napisać- "szkoda" ale dzięki temu story jeszcze bardziej się rozwinie, a program prowadzony do PPV będzie jeszcze ciekawszy.

Dobrze zorganizowana karta. Myślę, że nadal będziemy świadkami ustalania hierarchii i będzie nam to towarzyszyć przez około dwie kolejne gale. Świetna robota, brawo.


http://orig03.deviantart.net/8dda/f/2013/117/6/9/joker_banner_by_sweetpoison01-d638x48.gif
Joker is coming..

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inteligentnydom.pun.pl www.aka.pun.pl www.magicznyszczecin.pun.pl www.bractwo-mroku-margonem.pun.pl www.stoneguard.pun.pl