Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » BREAKING NEWS: Adrenaline 10.5?

#1 2014-05-22 21:31:53

Koper

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matthew Krinkle
Ulubiony wrestler: Charles Davis
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

BREAKING NEWS: Adrenaline 10.5?

Doszedłem do wniosku z pomocą kilku osób, że normalne Adrenaline JEDENAŚCIE, na które kartę ujrzeliście już odbędzie się we wtorek nie w tym tygodniu. Pierwsza sprawa jest już jutro piątek, a ja? Nie mam nawet rozpiski jeszcze. Nie będę tego ukrywał miałem zawalony tydzień, a poza tym zauważyłem, że większość osób nie zapoznała się jeszcze, nie skomentowała Adrenaline #10 i MADNESS, a co jak co te gale.. a przynajmniej MADNESS to gala, do której chciałby zobaczyć jakąś zadawalającą ilość komentarzy nie ważne jaka by to ona była. Słaba czy dobra. Z drugiej strony jestem tez pewny, że większość z Was nie chce teraz ode mnie dostać instrukcji na ostatnią chwilę. Na pewno odbije też się to na jakości gali, a więc oficjalnie na jutro albo w NAJGORSZYM wypadku na sobtoę przygotuje Adrenaline 10.5. Specjalne wydanie Adrenaline, w którym w jakiś ciekawszy sposób podsumujemy ostatnie.. PIERWSZE 10 gal federacji byśmy wszyscy na spokojnie wyrobili się na wtorek z dobrą, miłą dla oka galą. Tym czasem zapraszam do komentowania Adrenaline #10, Madness. Nie róbcie sobie zaległości bo o PPV szybko tyłków truć nie przestane. Macie czas do wtorku. Macie cztery dni, razem z wtorkiem pięć. Dziennie komentarz do jednej walki? Brzmi świetnie.


"Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat."

http://31.media.tumblr.com/8e120c8f45fbec6b545ce77f5e7e211f/tumblr_msd9laZhD61spx2ato2_500.png

5/0/3

1 x World Heavyweight Champion

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » BREAKING NEWS: Adrenaline 10.5?
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.infidels.pun.pl www.fireworks.pun.pl www.summoners.pun.pl www.gangmw.pun.pl www.lpruni48.pun.pl