Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2014-04-14 20:34:08

Koper

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Matthew Krinkle
Ulubiony wrestler: Charles Davis
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

http://i62.tinypic.com/2hd5m2q.png



» Nie da się ukrywać! Emocje po NEW GENERATION jeszcze nie opadły i na pewno fani z Wrocławskiej areny zapamiętają nasze pierwsze PPV na długo.. przynajmniej aż do zbliżającego się MADNESS PPV. Tymczasem jednak zawodnicy naszej federacji zrobią WSZYSTKO by fani z Poznania także jak najlepiej zapamiętali nasze pierwsze wydanie Adrenaline u nich, a szóste oficjalnie!

Singles Match
Mario Petarda vs. Arni

» Nasza federacja ma siedzibę w Polsce i mimo, że marzą nam się podróże po całej Europie to Polska będzie i jest naszym domem dlatego aż miło jest zobaczyć z tygodnia na tydzień coraz więcej rodaków w naszym ringu. Mario Petarda.. oraz Arni. Ci dwaj Polacy na samo otwarcie Poznańskiej gali pokażą na co ich stać.. ich.. Polskich Pro Wrestlerów.

Triple Threat
Shateus vs. Assasin vs. Pedro Boyka

» W kolejnym starciu udział weźmie aż trzech wrestlerów. Tak jak już zdążyliśmy poznać Shateusa oraz Assasina w tej walce udział także weźmie debiutant: Pedro Boyka, który pierwszy raz zagości w naszym ringu. Assasin zdążył się tydzień temu pokazać z dobrej strony.. największe wyzwanie stoi jednak przed Celtyckim Rycerzem - Shateus'em, który musi pokazać po przegranym turnieju o pas Hardcore, że nie warto w niego wątpić. Czy podoła temu wyzwaniu Irlandczyk? Na pewno zarówno Assasin jak i Pedro nie oddadzą łatwo zwycięstwa. Jako "świeża krew" w naszej federacji także mają wiele do udowodnienia fanom i zarządowi.

Singles Match
Max Buttner vs Danny

» Ci dwaj zawodnicy zdążyli już pokazać na co ich stać ich pozycja jednak wciąż nie jest całkowicie stabilna więc w tym tygodniu zarówno dla jednego jak i drugiego zwycięstwo jest istotne bo od tego zależy co z nimi będzie dalej. Danny jeszcze nie miał okazji w pełni się pokazać w walce z kimś jeden na jeden.. a Max ma za sobą nieudany bój o tytuł Hardcore. Ta walka może przesądzić o ich losach w najbliższym czasie. Żaden na pewno szybko nie odpuści.

Singles Match
Dave Burnley vs. Matthew Krinkle

» Po PPV Eric Bischoff postanowił dać chwilę odpoczynku nowym mistrzom jak i im przeciwnikom jeżeli chodzi o zmagania ringowe. Nie zabraknie ich jednak przy mikrofonie, a po najbliższym Main Evencie nie wygląda na to by gala na tym miała jakoś ucierpieć! Dave Burnley bardzo szybko pnie się po szczeblach naszej federacji do samego szczytu.. a Matthew Krinkle po zostaniu najemnikiem Bischoffa oraz nowym członkiem N.W.O wreszcie ma okazję pokazać na co go tak naprawdę stać. Czy tym razem wykorzysta tę sytuację tak jak naprawdę powinien i zbliży się do tytułu Wagi Ciężkiej?


"Ładne słowa nie wystarczą, aby zmienić świat."

http://31.media.tumblr.com/8e120c8f45fbec6b545ce77f5e7e211f/tumblr_msd9laZhD61spx2ato2_500.png

5/0/3

1 x World Heavyweight Champion

Offline

 

#2 2014-04-14 21:07:22

Michal

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

42421940
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 257
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Mike F'N Brutal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: nWo
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Oh God, wolne! Powietrze! Mogę dychnąć! Jea!

Petarda vs. Arni: Po umiejętnościach raczej Arni, pamiętam jego Stradlina z NWE, także on jest w miare doświadczonym graczem, nie powiem tego samego o gościu który gra Petardą, a myle się.. Ryse nim gra, kurcze, mamy w openerze całkiem ciekawe starcie, jednak aktywnością i pojawianiem się na forum, to wygrywa Ryse, który zapewne posta napiszę, w przeciwieństwie do Arnolda.

Shateus vs. Assasin vs. Pedro Boyka: Mam 2 typy, mianowicie albo Boyka albo Shateus.. Jak Pedro się wysili, to jest w stanie zwyciężyć tę walkę, jak jednak odpuści to pojedynek należy do Shateusa.. Assasin jest dobrą postacią, z potencjałem, jednak czy Neo to wykorzysta? No właśnie.

Max Buttner vs Danny: Oj.. no i tu się zaczyna ciekawie, Buttner jest dosyć wysoko w karcie, jest to ciekawa postać, Danny jednak dla mnie jest za wysoko, ale możę czas zaryzykować? W każdym razie, będzie ciekawie! Powinien tutaj wygrać Danny, chociaż nie wiadomo, możę Yarexon nas zadziwi, w sumie nie dziwi.. on zawsze się wyrabia z postem, także sam nie wiem kto tutaj wygra, może Buttner? Tak.. Buttner tu powinien wygrać.

Dave Burnley vs. Matthew Krinkle: Dla mnie Burnley jest za wysoko, jednak.. Where is Graves? To on powinien się tu znaleźć zamiast Burnleya oczywiście, jeżeli Whip by wciąż wchodził, no ale.. jest jak jest, Corey jest przeszłością, przynajmniej na dzień dzisiejszy i nic z tym nie zrobimy. Bez wątpienia Krinkle zwycięży pokazując dominację nWo


http://i62.tinypic.com/23jldt2.png



Streak as Mike F'N Brutal : 7/1/8



Achievements:


2x Hardcore Champion



http://wrestlinglol.com/images/3a511b4aa4883ea6fbff3fd092d23871.jpg

Offline

 

#3 2014-04-14 21:54:51

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Petarda vs. Arni: Walka dwóch userów, których pamiętam z mojej wcześniejszej przygody z e-fedami. Ryse wydaje się być częściej na forum i chyba jest aktywniejszy, więc postawię na niego.


Shateus vs. Assasin vs. Pedro Boyka: Tutaj jest walka dwóch userów co już midli okazje się pokazać na tym forum i jednego debiutanta. Debiutanta jeżeli nie zaskoczy, a póki co nie grzeszy aktywnością, to wg mnie walka się rozstrzygnie między Shateusem, a Assasinem z tym, że Asasyn ma marne szanse ze swoim "małomównym" gimmickiem.


Max Buttner vs. Danny: Moja walka. Danny to doświadczony gracz. Będe musiał się postarać o zwycięstwo.


Dave Burnley vs. Matthew Krinkle: Obawiam się, że Dave mógł tutaj zostać rzucony na zbyt głęboką wodę. Albo w tej walce wsniesie się na wyrzyny i stawi opór Krinkle'owi albo spadnie tam gdzie był tydzień temu. I tutaj raczej postawię na postać Kopera, czyli Matta.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#4 2014-04-14 22:32:32

 Sunhell

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 101
Punktów :   -3 
Wrestler w E-fedzie: Sunhell
Ulubiony wrestler: Aj Styles, Punk, Bryan
Ulubiony Tag Team/Stajnia: D-X, The Shield, 3MB
Ulubiona federacja: WWE oraz TNA

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Pedarda vs. Arni - Stawiam na zawodnika Ryse'a, ponieważ Arni nie jest tak aktywny jak Ryse, a przecież aktywność ma wiele na znaczeniu.

Shateus vs. Assasin vs. Pedro Boyka: Jeden debiutant, jeden, który dopiero jest tydzień w federacji, i jeden, który już ma duże doświadczenie, jeśli chodzi o fedkę SDW. Tutaj mogę śmiało postawić na Shateus'a, ewentualnie na Assasina.

Max Buttner vs. Danny - Bardziej tutaj stawiam na Butter'a, niż na Dannego. Sama walka zasługuje, żeby być w C.O Main Evencie. Ma wielki potencjał.

Dave Burnley vs. Matthew Krinkle: Tutaj bez wątpienia, Krinkle wygra, bo dla mnie jest to najbardziej pushowana osoba w federacji, a jak to tego dodać gimmick, to ma przewagę na Burnleyem.


Evan Kenway

Streak
0/0/0

Offline

 

#5 2014-04-15 19:15:34

 Bless

http://oi57.tinypic.com/2e3z59u.jpg

Call me!
Skąd: WLKP
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 190
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Nick Jeffers
Ulubiony wrestler: Barreta, Jericho, CM, DB, DZ
Ulubiony Tag Team/Stajnia: DX, Hardy Boys,
Ulubiona federacja: WWE, TNA, ROH

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Petarda vs Arni Fajnie, że pojawiają się nowi zawodnicy na gali. Jeśli chodzi o postacie to ciężko wytypować zwycięzcę, bo zarówno Ryse prezentował kiedyś gdy pamiętam solidny poziom, ale Arni nie odstawał od niego, jeśli to ten o którym myślę. Jestem przekonany, że jeśli oni nie porzucą swoich postaci, to te za jakiś czas mogą być wyróżniającymi się zawodnikami.

Triple Threat W zeszłym tygodniu Assasyn wygrał również takie starcie, ale w tym ma już mocniejszych rywali. Pojawia się nowy Boyka, który ma szansę się pokazać, ale przegrany turnieju Shateus musi udowodnić że nie stacza się w dół. Chciałbym zobaczyć między użytkownikami walkę na bs'ie.

Max vs Danny Bardzo ciekawy pojedynek, Max jest dłużej w federacji od swojego przeciwnika, ale nie może osiągnąć równego pułapu, a Danny rozwija się z każdą galą, tak więc zobaczymy fajny pojedynek. Mam nadzieję, że będą nam się ujawniać konflikty na tym Adrenaline.

Burnley vs Krinkle Sądzę, że dobrze obsadzony ME, fajnie zobaczyć rozwijającą się postać, oraz taką która została pominięta i przy pomocy Bischoffa będzie się starać osiągnąć wysoki poziom. Stawiam na Krinkle'a, który musi podpromować się, a N.W.O mu w tym pomoże.

Karta nie jest najmocniejsza, brakuje dobrze znanych postaci. Jednak w okrojonym składzie prezentuje się również solidnie, co daje szansę "nowym" na pokazanie się. Mam nadzieję, że segmenty i walki będą na dobrym poziomie oraz zobaczymy zalążki przyszłych rywalizacji.

Ostatnio edytowany przez Bless (2014-04-15 19:16:48)


http://www0.xup.in/exec/ximg.php?fid=17105818
.:Character Card:. :
Nick Jeffers

.:Streak:. :
3/0/1
Po reaktywacji.

.:Achievements:. :

Offline

 

#6 2014-04-15 19:46:42

Pedro

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-04-10
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

A więc gala bez największych gwiazd hmmm.... ale jak widać po karcie nie jest tak źle!

Petarda vs Arni: niby pierwsza walka ich ale z tego co wiem to już mają doświadczenie a więc niby opener ale licze na to że te wypowiedzi innych na ich temat że grają już w to długo sie sprawdzą i pokażą to na BS'ie i ta walka będzie mogła stać się lepszą niż któraś z góry. Nie widziałem ani jednego w akcji a więc nie stawiam na żadnego.

Shateus vs Assasin vs Pedro Boyka: No i pora na walkę w której biorę udział, wyklucze Assasina bo jego posty na BS'ie nie zachwycają i komentuje to też nie za dobrze o ile wcale, ciężko będzie mi przebić Shateusa ale licze na to że coś się wysili i napisze ja też coś skrobne i myśle że będzie nawet ciekawa walka.

Buttner vs Danny: No to tak Buttner na PPV przegrał ale zawsze coś piszę jest aktywny ale to może  nie wystarczyć, stawiam na Dann... albo nie jednak nie ja myślę że Yarexon zadziwi wszystkich myślę że ma chęć zrewanżowania się za ostatnią walkę i jak zwykle coś napisze, jak nie będzie dalej pisał o sobie i zmieni troche swoje przemowy to wygra a tak to ciężko wskazać faworyta.

Burnley vs Krinkle: Nie mam wątpliwości tutaj wygra Krinkle, jakby porównać ich posty na BS'ie i przeróżne komentarze to tutaj miażdzy Krinkle.

Ogólnie karta nie jest zachwycająca ale wiem dlaczego i to rozumiem, wiadomo że trzeba dać odpocząć co po niektórym bo co gale musieli pisać ciągle i jeszcze doliczyć PPV to już wiadomo ale mimo tego licze na udane show!

Offline

 

#7 2014-04-15 21:55:03

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Przejdźmy więc do ogólnej oceny karty. Na początku spory, jak dla mnie minus. Może to nawyk z MainStreamu ale zabrakło mi rewanży albo walk opartych na New Generation. Nie ma również wielu Main Eventerów. Jest Krinkle, potem jeszcze Buttner, dalej Burnley i Danny, jako zawodnicy nowi. A potem anonimowo trochę. Nie mam absolutnie nic do tych graczy, czytałem post np.Ryse'a i widzę, że zapowiada się na mocnego zawodnika....ale na ten moment jest jeden zawodnik z walczących na PPv, i jeden zaangażowany w jakikolwiek storyline (Krinkle). Wiem, że segmenty będą, i wiem, że pod tym względem gala może wypaść bardzo dobrze, jadąc na tym co zaczęliśmy budować na PPv. Najciekawsza walka to co-main event. W pierwszej upatruje swojego faworyta w Mario, w drugiej nie mam zielonego pojęcia, a Main Event dałbym Mattowi, na ten moment jemu więcej da to zwycięstwo.
Ogólnie mnie karta nie zachwyciła, ale wiem czym jest to spowodowane. Zapewne show będzie mocno poświęcone postaciom po PPv i bardziej uwagę zwracać będą segmenty aniżeli same pojedynki. Liczę na ciekawe show, i myślę, że się doczekam, aczkolwiek w karcie nie ma żadnego podłoża, taki dodatek do innych rzeczy, o których mam wrażenie, że pojawią się na gali.



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#8 2014-04-15 22:40:55

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Walka #1: Walka dwóch userów, którzy mają spore doświadczenie z innych e-fedów. Tutaj jednak dopiero debiutują. Arniego po założeniu zapisu coś nie widać na forum, toteż postawie na Rysa, który już zdążył oddać post na BS. 

Walka #2: Z jednej strony Shateus, który ma już swój staż w SDW, a z drugiej Assasin, który ma za sobą udany debiut. Jest jeszcze Boyka, którego zawodnik wygląda ciekawie. Każdy ma coś do udowodnienia, dzięki czemu pojedynek zapowiada się ciekawie. Zaryzykuje i postawie na Boyke.

Walka #3: Walka z udziałem mojego Dannego. Mój rywal to Max Buttner, który ma dłuższy staż odemnie i to on jest faworytem walki. Pozatym widac że Yarexonowi się chcę a ja dopiero po miesiącu od rejestracji wstawiłem swojego pierwszego posta na BS.

Walka #4: Ciekawy Main Event. Ci którzy twierdzą że Krinkle pewnie wygra to chyba nie widzieli w akcji Pantera, który jest w stanie wygrać. I to na niego postawie w tej walce.

Offline

 

#9 2014-04-16 09:31:57

 Arexander

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

48530088
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 45
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Armin Heiland
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Bad Influence
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

Petarda vs. Arni: Jak dla mnie Arni jest ciekawszym zawodnikiem i właśnie dlatego będe obstawiał jego zwycięstwo. Ale też kojarze Ryse z NWE, dlatego nie będe go przedwcześnie skreślał.

Triple Threat Match: Wszyscy zawodnicy ciekawie się zapowiadają. Najciekawszy chyba jest Assasin. Podoba mi się ta jego tajeminczość. Dobra, będe strzelał i postawię na Pedro.

Buttner vs. Danny: Wydaje mi się czy był już w NWE ktoś w stylu Danny'ego? Nieważne. Mamy walke 2 face'ów. Ja stawiam tym razem na zwycięstwo Anglika.

Main Event: Jak dla mnie typowanie faworytów tutaj jest bezsensowne. Są dwie możliwości. Interwencja nWo i będzie albo dyskwalifikacja, albo zwycięstwo Krinkle'a

Offline

 

#10 2014-04-16 19:15:21

 FoTi

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 164
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Kenneth Riddle
Ulubiony wrestler: Chris Jericho, Dean Ambrose
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Evolutnion
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #6 16.04.14 (Poznań, Polska)

W karcie brakuje mi największych nazwisk, ale z pewnością będą w segmentach. One i tak są ważniejsze niż walki na tygodniówkach.

Opener jest wielką niewiadomą przez swoje zestawienie. Ciężko mi tu się wypowiedzieć, ale fajnie że są zawodnicy, o których jeszcze nie słyszeliśmy.

Drugie starcie też owiane trochę tajemnicą. Shateus w sumie walczył w tym mini-turnieju o pas Hardcore, ale furory to on nie zrobił. Assasin ma potencjał na bycie kimś dobrym, ale jest tutaj jeden szkopuł. Sam chciałem kiedyś grać postacią o podobnym koncepcie. Kryje się za tym jeden kłopot. Przemowy, które po pewnym czasie staną się pewnie zwyczajnie monotonne. Taki gimmick i charakter postaci może być zbyt mało dynamiczny na coś więcej niż midcard. Trzeba się wznieść na wyżyny. Co do Boyki to zobaczymy po jego debiucie. Nie skreślam go w tym starciu.

Buttner po mocnym nawet starcie teraz trochę przygasł. Przydałoby się go wcisnąć w jakiś feud w wyższej części karty. Danny... jak to Danny. Jestem jego sympatykiem można by rzec Starcie bardziej rozpoznawalnych osób ( chociaż z mojej perspektywy Dannego trochę bardziej znam niż niektórzy ). Czekam na jego wynik i czy ewentualnie coś po drodze się stanie.

Burnley bardzo szybko znajduje się w Main Evencie co cieszy. W starciu z Krinklem ma szansę, ale nawet jeśli przegra to nie znaczy, że to koniec jego kariery w górze karty. Nawet jeśli jest tak wysoko przez brak Brutala, Riddla, Jenkinsa i Dowsona w karcie to i tak jest szansa na zaprezentowanie się. Przyznam się, że znam w tym momencie na 80% wynik tego pojedynku więc nie wypowiem się co do dokładniejszych kwestii


6/1/3
Last Fight: Matthew Krinkle def. Kenneth Riddle - Madness PPV 2014 - Last Man Standing - SDW World Heavyweight Championship Match



Achievments:
- First Ever SDW World Heavyweight Champion
- 1x World Heavyweight Champion ( 13.4.14-18.5.14 [35 dni] / )
- W TOP3 ogólnej topki federacji nieprzerwanie przez pierwsze 9 wydań

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.immortalsganja.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.fleszdance.pun.pl www.modelevb.pun.pl www.rponline.pun.pl