Ogłoszenie

Forum nieaktywne - zapraszamy tutaj!

#1 2014-03-27 21:25:35

 Whip

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

46417372
Call me!
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 55
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Corey Graves
Ulubiony wrestler: Blake Griffin
Ulubiony Tag Team/Stajnia: San Antonio Spurs
Ulubiona federacja: NBA
WWW

Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Czas już czwartą edycje Adrenaline! Wszystko nabiera tempa! Coraz więcej akcji, coraz więcej emocji! Tym razem zawodnicy zaprezentują się przed publicznością...w Katowickim Spodku! Pierwsza gala za rządów Erica Bischoffa, a już przyprawia o zawrót głowy! Proszę tylko spojrzeć!



Na samym początku, walka trzech żółtodziobów! Trzech zagranicznych zawodników! Dużo gorącej krwi w jednym ringu! Teksańczyk, czyli Dave Burnley zmierzy się z wyrachowanym Anglikiem, a mianowicie Danny'm Sherwoodem! Żeby tego było mało, w ringu stanie też największa kupa mięśni w całym SDW! Kolejny Amerykanin, Ryback! Jedyne co jest pewne w tej walce, to z pewnością to, że nikt nie da za wygraną...

...A to dopiero początek atrakcji! Chwilę później CM Punk i jego dwaj "mali" koledzy zmierzą się z...Sunhellem! Walka będzie opierała się na zasadach eliminacyjnych, a to tylko zmniejsza szansę wojownika z Doliny Śmierci..żeby nie było nie domówień to ta ze Stanów, nie z Bydgoszczy, ale wracając do walki! Trudne zadanie przed Amerykańcem, a Punk będzie miał okazję nawrócić kolejnego zawodnika na zdrową ścieżkę, ale to nie koniec...

..Kiedy widzieliście 8 ludzi w jednym ringu? Ośmiu...OŚMIU! To nie żarty! Potężna walka dwóch drużyn! W jednej z nich znajdą się Jack Lewandowski, Robert Maciejewski, Adam Tephens..tfu..Stephens oraz Daveon! Zacne grono! Tymczasem ich rywalami będą Max Buttner, Shateus, Mark Jenkins oraz...Szanowna Ekscelencja Hardcore'u! Mike F'N Brutal! Nieważne, kto wygra, z pewnością emocji nie zabraknie, a poręczyć mogę...

...Że w następny starciu będzie ich jeszcze więcej! Zobaczymy fana włoskich zakładów psychiatrycznych i bliskiego znajomego Marii Kanelis, Kennetha Riddle'a! Z kim się zmierzy? Corey Graves? Nie tym razem! W zeszłym tygodniu pominięty, schowany za dwoma twarzami tej federacji, (nie)doszły Imperator SDW, Matthew Krinkle! Nasuwa się pytanie, czy może być lepiej?...

...Oczywiście! W walce wieczoru zobaczymy Dana Dowsona oraz twórcę Nowego Porządku na Adrenaline, Corey'ego Gravesa! Czego możemy się spodziewać po tej dwójce? Dwóch ambitnych do bólu zawodników, więc żaden z nich nie odpuści z własnej woli. Zasadniczym pytanie, jest to, kto zmusi rywala do poddania się...


...To i wiele innych odpowiedzi tylko na Adrenaline!



Triple Threat
Dave Burnley vs Ryback vs Danny

Handicap 3 vs 1
S.E.S vs. Sunhell

8 Man Tag Team Match
Jack Lewandowski & Robert Maciejewski & Adam Stephens & Daveon vs. Max Buttner & Shateus & Mark Jenkins & Mike F'N Brutal

Singles Match
Matthew Krinkle vs Kenneth Riddle

Singles Match
Corey Graves vs Dan Dowson


http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/027/f/4/corey_graves_signature_by_viceemerald-d5syaus.png

Achievements as Corey Graves:


2-0-1


Ostatnia walka -> Corey Graves def. Kenneth Riddle via pinfall



http://i.imgur.com/OCB8ih7.gif


NOT TODAY!

Offline

 

#2 2014-03-27 21:35:24

Michal

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

42421940
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 257
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Mike F'N Brutal
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team/Stajnia: nWo
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Jezus maria, uwielbiam te zmiany na SDW, wreszcie nazwę tematu "Zapowiedź" można śmiało zatwierdzić zapowiedzią, a nie samą kartą.

Triple Threat: Wiadomka, że wygra Danny Sherwood, Ryback aktywnością nie grzeszy. A Burnley'em gra Panter, to jednak będzie lekka rywalizacja, Ryback jest, bo jest.

S.E.S. vs. Sunhell: Biedny Sunhell, jest skazany na przegraną, heh, może uda mi się nawrócic Sunhell'a na tą lepszą ścieżkę na szczyt tego biznesu.

8-man Tag Team Match: Postaram się napisać post i Punkiem i Brutalem, muszę wygrać obie walki, trzeba wreszcie coś na tym e-fedzie wygrać, nie.. Mam raczej bardziej aktywną i zgraną drużynę, zadowala mnie Jenkins w jednym narożniku, sory, ale nas jest teoretycznie trzech.. zaskocze Was, osti i Yarex to ta sama osoba... mam na to twarde przypuszczenia, które na 90% się sprawdzają. Ale to już nie ważne.. Powinniśmy to wygrać

Krinkle vs. Riddle: Mamy poniekąd wreszcie ten Dream match, na który czekam od początku forum, myślę tak sobie hmm... kto to wygra? Trudno powiedzieć, ale obstawiam na Krinkle'a, a ciekawie by było jakby w tej walce interweniowało nWo, spod szyldu Graves'a of course.

Graves vs. Dowson: Nie żeby coś, ale z Dowsonem to się mało dzieje, a Graves jest o wiele ciekawszy, więc ze względu na to, iż Corey mnie bardziej do siebie przekonuje i ogólnie, że Whip jest jego właścicielem, który poprowadzi postać do zwycięstwa poprzez napisanie posta na Ringu.

Ostatnio edytowany przez Michal (2014-03-27 21:35:35)


http://i62.tinypic.com/23jldt2.png



Streak as Mike F'N Brutal : 7/1/8



Achievements:


2x Hardcore Champion



http://wrestlinglol.com/images/3a511b4aa4883ea6fbff3fd092d23871.jpg

Offline

 

#3 2014-03-27 21:49:37

Mr.Michaels

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-06
Posty: 183
Punktów :   11 
Wrestler w E-fedzie: Einar Hallvard
Ulubiony wrestler: Shawn Michaels
Ulubiony Tag Team/Stajnia: The Rockers
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)


Na początku o karcie - wreszcie zapowiedź = zapowiedź. Ładnie, przejrzyście, ogólnie wygląd bardzo fajny, i mam nadzieje, że tak już będzie. Do samej karty mam kilka "ale" aczkolwiek wydaje mi się, że coś z tego może być.

Dave Burnley vs Ryback vs Danny
Nie wiem co powiedzieć...pojedynek debiutantów, dobrze, że jest ich coraz więcej, zrobi się jakaś hierarchia. Bo na razie mamy MainEventy....i całą resztę. Mimo wszystko nie postawię na żadnego z Panów. Zobaczymy co pokażą na BS.

S.E.S vs. Sunhell
Drużyna Michała wygra nawet, jeżeli ten nie odda żadnego posta. Jeżeli przegra to przez interwencję. Prawda jest taka, że fakt, iż jest to świeży projekt (S.E.S) to nie narażą ich na podłożenie się. Jeszcze w handicapie...

8-Man TT Match
Cóż, jestem w jednej z drużyn, i myślę, że mamy szansę na zwycięstwo, zwłaszcza, iż część drużyny przeciwnej w ogóle nie gra. Boli mnie to, że po raz trzeci z rzędu w walce wieloosobowej, ale widać trzeba się wykazać. Liczę na możliwość oddania speechu na gali, w celu rehabilitacji za średnie promo ostatnio i mam nadzieję, że pójdę wyżej.

Co-Main Event
Najciekawsza walka na gali. Stawiam na Riddle'a, gdyż to on mimo wszystko ma wg.mnie bardziej wyrazisty gimmick (cholernie lubię te jego mindfucki z klinikami psyhiatrycznymi). Za Koprem przemawia to, iż mam wrażenie, że jemu to zwycięstwo jest bardziej potrzebne, a i za mikrofonem jest świetny. Po prostu bardziej kupuję postać FoTiego.

Main Event
Corey wygra, takie odnoszę wrażenie, że jego aktualny i świeży storyline obliguje go do odnoszenia zwycięstw w takich walkach. I pod tym kątem jestem skłonny wytypować Whipa. Natomiast poziom postów mają obaj b.dobry, sugerując się tylko tym ciężko stawiać na kogokolwiek


Ogółem mamy dwie świetne walki...a reszta nie powala. Liczę, że to się ustabilizuje pod wpływem powstawania hierarchi także na tych niższych szczeblach. Zobaczymy jak to będzie.



http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/161/a/c/shawn_michaels_signature_by_rated_gfx-d531fc2.png
http://i.imgur.com/ftQFkb5.png

*User Miesiąca - kwiecień 2014
* 1x SDW Hardcore Champion
* Current SDW Global Champion


Offline

 

#4 2014-03-27 22:01:11

 Sunhell

Zbanowany

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 101
Punktów :   -3 
Wrestler w E-fedzie: Sunhell
Ulubiony wrestler: Aj Styles, Punk, Bryan
Ulubiony Tag Team/Stajnia: D-X, The Shield, 3MB
Ulubiona federacja: WWE oraz TNA

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

porządna, dobra karta (nareszcie)

Triple Threat
Dave Burnley vs Ryback vs Danny - Triple Threat dosyć nie ciekawy, no ale zobaczymy jak to będzie. Ja osobiście stawiam na Dannego

Handicap 3 vs 1
S.E.S vs. Sunhell - no tutaj chyba nie muszę zostawiać komentarza. Wiadomo, że już przegrałem, ale zobaczymy 'jak to wyjdzie w ''praniu''

8 Man Tag Team Match
Jack Lewandowski & Robert Maciejewski & Adam Stephens & Daveon vs. Max Buttner & Shateus & Mark Jenkins & Mike F'N Brutal - dla mnie trochę za nisko w karcie. nie wiem na kogo postawić. to raczej trudny wybór. Ostatecznie stawiam na drugi team.

Singles Match
Matthew Krinkle vs Kenneth Riddle ciekawa walka, a jeśli dodać do tego jeszcze gimmick Riddla, to może to być nawet main event. stawiam na Riddla

Singles Match
Corey Graves vs Dan Dowson (dodam pozniej, bo lecę)


Evan Kenway

Streak
0/0/0

Offline

 

#5 2014-03-27 23:13:07

Aigor

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 276
Punktów :   
Ulubiony wrestler: David De Gea
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Manchester United
Ulubiona federacja: Barclays Premier League

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Triple Threat
Dave Burnley vs Ryback vs Danny - walka debiutantów, w której biorę udział. O ile usera od Big Hungryego nie widziałem jeszcze w akcji to Panter będzie dla mnie dużym wyzwaniem.

Handicap 3 vs 1
S.E.S vs. Sunhell - faworytem jest drużyna Michała, nie tylko ze względu na liczebność ale też poziom postów.

8 Man Tag Team Match
Jack Lewandowski & Robert Maciejewski & Adam Stephens & Daveon vs. Max Buttner & Shateus & Mark Jenkins & Mike F'N Brutal - ojojoj, wielka walka się szykuje. Tutaj ciężko coś przewidzieć, BS wszystko zweryfikuje.

Singles Match
Matthew Krinkle vs Kenneth Riddle - walka, która mogałby mieć swoje miejsce w walce wieczoru ze względu na poziom, jaki reprezentują obaj gracze. Wynik trudny do przewidzenia.

Singles Match
Corey Graves vs Dan Dowson - starcie godne main eventu. Zarówno Whip jak i Dan piszą na bardzo wysokim poziomie. Faworyta ciężko wskazać, ale skoro buki stawiają na Coreya to coś w tym musi być.

Offline

 

#6 2014-03-28 06:23:46

 Yarexon

http://oi58.tinypic.com/wtiqe0.jpg

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 315
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Jeff Hardy
Ulubiony wrestler: Seth Rollins
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Tyson Kidd & Cesaro
Ulubiona federacja: TNA

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Dave Burnley vs Ryback vs Danny
Walka trzech debiutantów. Może być ciekawie, Panter i Aigor prezentowali jiezły poziom na NWE. Osobiście stawiam na Dave'a Burnley'a.

S.E.S vs. Sunhell
Tutaj sdecydowanie stawiam na S.E.S. Nie chodzi o to, że to jest handicap tylko Michal pisze lepsze posty na bs. Jedynym ratunkiem dla Sunhella może być interwencja.

Jack Lewandowski & Robert Maciejewski & Adam Stephens & Daveon vs. Max Buttner & Shateus & Mark Jenkins & Mike F'N Brutal
Serio Michal? Naprawde tak uważasz? Ty masz twarde przypuszczenia sprawdzające się w 90%, ja mam twarde dowody sprawdzające się w 100%. Przejdźmy do kokentarza. Nasi przeciwnicy nie są zbytnio wymagający. Dwóch z nich już ogłosiło, że rezygnuje, a pozostała dwójka nie była widziana już jakiś czas temu. Oczywiście stawiam na drugi team, bo i tak jest lepszy.

Matthew Krinkle vs Kenneth Riddle
Wkońcu się doczekaliśmy tej walki. Czekałem na nią w zasadslzie od pierwszego Adrenaline. Walka FoTi vs. Koper=świetna walka na bs. Tutaj nie jestem w stanie zdecydowanie na któregoś z nich postawić, ale chyba Mattowi się bardziej zwycięstwo przyda, a Koper jest w stanie wygrać na bs.

Corey Graves vs Dan Dowson
Nasz main event. Dwie zasłużone gwiazdy NWE. Napewno będzie wysoki poziom i tutaj postawię na Gravesa. Jemu bardziej się to przyda.

Ogólna ocena zapwiedź
Miło, że wkońcu zapowiedź stała się zapowiedzią. Bardzo mi się podoba ten sposób przedstawiania karty. Estetycznie wygląda bardzo fajnie, z kolorami, wszystko oddzielone. Co do samej zawartości karty to wkońcu zaczyna się pojawiać hierarchia w federacji. Widać main eventerów i solidny mid card. Są też ci niżej, że by nie użyć słowa jobber.


Max Büttner
STREAK:
WINS:4  DRAWS:1  LOSTS:5

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
ADRENALINE #16: DAN DOWSON def. MAX BUTTNER


Marvin Jones
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:0

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:0
LAST FIGHT:
ADRENALINE #13: MARVIN JONES def. JULIO DOMINGUEZ, ALEX RILEY & QUENTIN BIRRE



https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS6SQuH_oB6U1WSfKCna53VEAQdRj2vcd4JZZxIAspmfzh30EH_Qw
STREAK:
WINS:1  DRAWS:0  LOSTS:3

STREAK ON PPV:
WINS:0  DRAWS:0  LOSTS:1
LAST FIGHT:
THE LONGEST DAY: THE WITCHER def. JEFF HARDY

Offline

 

#7 2014-03-28 23:47:53

 FoTi

http://oi62.tinypic.com/2hzmstx.jpg

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2014-03-04
Posty: 164
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Kenneth Riddle
Ulubiony wrestler: Chris Jericho, Dean Ambrose
Ulubiony Tag Team/Stajnia: Evolutnion
Ulubiona federacja: New Wrestling Federation

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Zacznę od tego, że BARDZO fajnie wygląda motyw zapowiedzi jako takiej właśnie, a nie czystej karty. Sądzę jednak, że można wpleść między opisy także tradycyjne zestawienia pojedynków. Wtedy opisy mogłyby dotyczyć w większej części zapowiedzi segmentów czy czegoś w tym stylu. To taka drobna uwaga bo tak czy siak zawsze byłem zwolennikiem takiego typu karty ( chociaż na NWE nie zwykłem takiego czegoś stosować )

Opener tak na prawdę nie może nam zbyt wiele zaoferować zanim się nie odbędzie więc pominę ocenę uczestników, szans i tego całego zamieszania wokół walki.

"Amerykańcem" - szukałem kruczka i nie musiałem zbyt długo czekać. Bądź co bądź nie powinno się wkraść takie określenie moim zdaniem. Być może trochę na siłę się tego doszukałem, ale proszę potraktować to bardziej jako... zwrócenie uwagi niż wykrzyczenie błędu ;d Co do samej walki to Sunhell chyba otrzymuje karę za spam na forum Nie widzę innej opcji niż wygrana Punka.

Starcie drużynowe jest potężne. Liczę na solidną wymianę postów na bs'ie i ciekawą walkę. Upatrywałbym w tym jedną z ostatnich szans na wykazanie się ponad przeciętność i wbicie do wyższej części hierarchii. Trzymam kciuki panowie, niech to będzie dobre. Nie podejmę się wytypowania zwycięzcy bo w obu teamach są ze 2 nazwiska, które już znam lepiej niż resztę.

Szkoda, że nie udało mi się ustrzelić hattricka jeśli chodzi o wystąpienia w Main Eventach. Kenneth Riddle vs Matthew Krinkle to chyba najciekawsze starcie na gali i muszę to stwierdzić. Nawet Main Event nie jest tak naładowany potencjałem. Przede wszystkim mamy lepsze gimmicki. Często ostatnio czytam w komentarzach, że ludzie nie rozumieją mojego gimmicku i uznają to najwyraźniej za wadę. Ja to uznaję za zaletę, w końcu to postać oparta o charakter byłego psychologa
Z drugiej strony medalu trochę poluzowałbym ze stwierdzeniem, że to dream match. Starcie bez historii i podłoża.

Main Event to starcie wepchanego do sprawy z GM'em Gravesa ( dalej nie rozumiem dlaczego ) i Dana Dowsona. Może pora zrobić jakiś Fatal 4 Way na tygodniówce? Nie wiem kto tu wygra, ale jeżeli Corey ma być wrzucony do story z motywem GM'a to prawdopodobnie będzie mocniej promowany i wygra to starcie. Cóż... powiem tylko, że chyba to nie jest ten moment, w którym warto coś takiego robić.


6/1/3
Last Fight: Matthew Krinkle def. Kenneth Riddle - Madness PPV 2014 - Last Man Standing - SDW World Heavyweight Championship Match



Achievments:
- First Ever SDW World Heavyweight Champion
- 1x World Heavyweight Champion ( 13.4.14-18.5.14 [35 dni] / )
- W TOP3 ogólnej topki federacji nieprzerwanie przez pierwsze 9 wydań

Offline

 

#8 2014-03-29 15:01:17

 osti12

http://oi58.tinypic.com/2s63s0l.jpg

52530012
Zarejestrowany: 2014-03-09
Posty: 207
Punktów :   
Wrestler w E-fedzie: Big E
Ulubiony wrestler: Daniel Bryan , Sasha Banks
Ulubiony Tag Team/Stajnia: A New Day
Ulubiona federacja: WWE

Re: Zapowiedź SDW Arenaline #4 1.04.14 (Katowice, Polska)

Triple Threat Match
Dave Burnley vs Ryback vs Danny - W tej walce stawiam  na Dave . Ryback nie pokazuje swojej aktywności a nic nie ma za darmo i pewnie
będzie zawodnikiem tylko do jobbowania jeżeli się niezaangażuje .

Handicap 3 vs 1 - Oj wspólczuje Sunheszelowi ma trudną walke z czystym i bogiem jest niestety skazany na pożarcie . Może go tylko uratować
interwencja w postaci czyjejś pomocy .


8 Man Tag Team Match
Jack Lewandowski & Robert Maciejewski & Adam Stephens & Daveon vs. Max Buttner & Shateus & Mark Jenkins & Mike F'N Brutal - ciekawa walka ale wszystko
roztrzygnie się na BS . Ale jak bym miał teraz roztrzygnąć teraz kto by wygrał to drużyna Faców a dlatego , że Adam odchodzi a nim gra Rico a to jest już
osłabienie na Teamu .

Singles Match
Matthew Krinkle vs Kenneth Riddle - Walka Kopera z Fotim strasznie trudno przewidzieć kto wygra . Roztrzygnie się pewnie jakimś segmentem albo feud może będzie . Czekamy ale pewnie czymś zaskoczą a są na wyskokim poziomie powodzonka .

Singles Match
Corey Graves vs Dan Dowson - Main Evencik Whip kontra Mist . Śmiało faworyzuje Gravsa pewnie zmierza to pasu mistrzowskiego , a pewnie pomoże mu nowy generalny menadżer  Adranaline Erick Bishof . Ale story pokaże to z czasem .

Ostatnio edytowany przez osti12 (2014-03-29 15:06:17)


Big E



                                                                                                               

Streak



1-0-1







                                                                                                                               

                                                             

http://pa1.narvii.com/5738/c533cb4bc447e0cf4718dda60ec57d59dce9fba2_hq.gif

http://38.media.tumblr.com/e667a363126b6d924436b8715d444d78/tumblr_nli1irZcNH1tszqifo2_r1_400.gif



http://www.voicesofwrestling.com/wp-content/uploads/2015/10/SashaNXT-578x420.jpg

Offline

 
~Kontakt~ ~Wymiana/Współpraca~ ~Top PBF/Games~

Aigor
HeadBooker


Raptor
Założyciel Forum


Eronics
Administrator

pbfy.topka.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anopheles.pun.pl www.modelevb.pun.pl www.freeheadshotteam.pun.pl www.fleszdance.pun.pl www.rponline.pun.pl